ONLINE VÝSLEDKY
Rychlý přehled
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŽIŽKA Filip |
TJ Lokomotiva Teplice |
CZE | 0:44:55.0 | 0:00:00.0 |
2. | ŠTOCHL Jan |
TJ Lokomotiva Teplice |
CZE | 0:44:55.6 | 0:00:00.6 |
3. | KOUDELKA Petr |
Kona Cycling Point |
CZE | 0:50:10.2 | 0:05:15.2 |
4. | HAVEL Aleš |
LOTE |
CZE | 0:50:52.5 | 0:05:57.5 |
5. | WÜRZ Martin |
Swsl Lučany |
CZE | 0:51:23.8 | 0:06:28.8 |
6. | STRÁNSKÝ Vojtěch |
Czech MTBO Team |
CZE | 0:51:56.2 | 0:07:01.2 |
7. | MATĚJKA Jan |
Lokomotiva Teplice |
CZE | 0:52:59.5 | 0:08:04.5 |
8. | HAMR Jiří |
LOTE |
CZE | 0:55:08.7 | 0:10:13.7 |
9. | IMMER Tomáš |
Krušnoman triatlon team Litvínov |
CZE | 0:57:28.3 | 0:12:33.3 |
10. | DLOUHÝ Martin |
Baník Osek |
CZE | 0:59:06.0 | 0:14:11.0 |
11. | LEGAT Viktor |
KKR Chomutov |
CZE | 1:00:18.3 | 0:15:23.3 |
12. | KRÁTKÝ Luboš |
Sweep Chomutov |
CZE | 1:01:36.6 | 0:16:41.6 |
13. | LAUBE Zbyněk |
Loko Beroun Kanoistika |
CZE | 1:02:33.5 | 0:17:38.5 |
14. | KOTYZA Michael |
USKCS Plzeň |
CZE | 1:03:15.6 | 0:18:20.6 |
15. | KOUCKÝ Roman |
Jilemnice |
CZE | 1:04:12.5 | 0:19:17.5 |
16. | TÁBORSKÝ Tomáš |
LOTE |
CZE | 1:04:21.4 | 0:19:26.4 |
17. | PRELL Pavel |
Kanoistika Kralupy |
CZE | 1:04:43.1 | 0:19:48.1 |
18. | ZIMOLA Petr |
Lachalo Team |
CZE | 1:05:59.6 | 0:21:04.6 |
19. | ŽALUD Jan |
VKO Louny |
CZE | 1:06:00.3 | 0:21:05.3 |
20. | OPPELT Michal |
Spona Teplice |
CZE | 1:06:18.1 | 0:21:23.1 |
21. | DOLANSKÝ Pavel |
Most |
CZE | 1:07:58.6 | 0:23:03.6 |
22. | ZELENÁK Dušan |
Glassman TT Teplice |
CZE | 1:08:07.0 | 0:23:12.0 |
23. | ŠUPOLÍK Luboš |
TJ Kralupy oddíl kanoistiky |
CZE | 1:10:41.3 | 0:25:46.3 |
24. | NEPIVODA Aleš |
Žatec |
CZE | 1:10:46.7 | 0:25:51.7 |
25. | NOVÁK Petr |
OOP Trnovany |
CZE | 1:11:28.2 | 0:26:33.2 |
26. | SVOBODA Josef |
TJ DNT Kadaň |
CZE | 1:14:45.6 | 0:29:50.6 |
27. | MARTYKÁN Jiří |
DNT Kadaň |
CZE | 1:16:06.5 | 0:31:11.5 |
28. | NOVÁK Jindřich |
TJ Kralupy oddíl kanoistiky |
CZE | 1:20:22.3 | 0:35:27.3 |
29. | ŠEBA Patrik |
TJ Kralupy oddíl kanoistiky |
CZE | 1:20:48.6 | 0:35:53.6 |
30. | MALINA Jiří |
CZE | 1:22:17.7 | 0:37:22.7 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | KRÁLOVÁ Pavlína |
LOTE |
CZE | 0:56:28.1 | 0:00:00.0 |
2. | VAŇKOVÁ Eva |
LOTE |
CZE | 1:04:09.4 | 0:07:41.3 |
3. | KOBLENCOVÁ Anna |
TJ Kralupy oddíl kanoistiky |
CZE | 1:20:48.8 | 0:24:20.7 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | KRÁLOVÁ Pavlína |
LOTE |
CZE | 1:01:40.1 | 0:00:00.0 |
2. | BLAŽKOVÁ Lenka |
Tj Sokol Skuhrov |
CZE | 1:06:09.6 | 0:04:29.5 |
3. | HENDRYCHOVA Petra |
Eden Litomerice |
CZE | 1:13:27.8 | 0:11:47.7 |
4. | VÁVROVÁ Markéta |
Rolníci ČZU |
CZE | 1:15:54.5 | 0:14:14.4 |
5. | KUBÁTOVÁ Milada |
SK Praga |
CZE | 1:15:58.7 | 0:14:18.6 |
6. | GAZDOVÁ Renáta |
LOTE |
CZE | 1:16:15.2 | 0:14:35.1 |
7. | MINÁŘOVÁ Lenka |
SKI Polevsko |
CZE | 1:17:17.7 | 0:15:37.6 |
8. | VRÁTNÁ Alena |
LOTE |
CZE | 1:20:04.8 | 0:18:24.7 |
9. | VAŇKOVÁ Agáta |
LOTE |
CZE | 1:20:05.8 | 0:18:25.7 |
10. | PŮLKRÁBOVÁ Šárka |
SKI Polevsko |
CZE | 1:20:54.7 | 0:19:14.6 |
11. | VONDROVÁ Dana |
CZE | 1:28:32.0 | 0:26:51.9 | |
12. | ŠPÍRKOVÁ Lenka |
Judo Bystřany |
CZE | 1:31:55.4 | 0:30:15.3 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŠTOCHL Jan |
TJ Lokomotiva Teplice |
CZE | 1:39:26.0 | 0:00:00.0 |
2. | ŽIŽKA Filip |
TJ Lokomotiva Teplice |
CZE | 1:44:25.4 | 0:04:59.4 |
3. | MYŠÍK Kamil |
Golf club Teplice |
CZE | 1:46:01.3 | 0:06:35.3 |
4. | CHARVÁT Tomáš |
Kajak Děčín |
CZE | 1:48:46.8 | 0:09:20.8 |
5. | KAFKA Martin |
Spukk |
CZE | 1:48:56.2 | 0:09:30.2 |
6. | HAVEL Aleš |
LOTE |
CZE | 1:51:18.1 | 0:11:52.1 |
7. | KOUDELKA Petr |
Kona Cycling Point |
CZE | 1:51:42.4 | 0:12:16.4 |
8. | MACAJ Jan |
TJ Sokol Ruprechtice |
CZE | 1:53:07.2 | 0:13:41.2 |
9. | WÜRZ Martin |
Swsl Lučany |
CZE | 1:53:31.1 | 0:14:05.1 |
10. | MRÁZ Antonín |
VSK ELEKTRO |
CZE | 1:54:15.0 | 0:14:49.0 |
11. | TUŽ Jaroslav |
Bazén Liberec |
CZE | 1:55:40.9 | 0:16:14.9 |
12. | JANOUŠEK Josef |
SKI Polevsko |
CZE | 1:56:42.4 | 0:17:16.4 |
13. | BERGL Tomáš |
ČZU Praha |
CZE | 1:57:43.6 | 0:18:17.6 |
14. | VESELÝ Jiří |
Vimperk |
CZE | 1:58:06.9 | 0:18:40.9 |
15. | VESELÝ Jan |
Sokol Senohraby |
CZE | 2:01:56.6 | 0:22:30.6 |
16. | MENŠÍK Jiří |
Jasný Sokol |
CZE | 2:04:09.4 | 0:24:43.4 |
17. | MIZERA Ladislav |
CZE | 2:05:21.4 | 0:25:55.4 | |
18. | STRÁNSKÝ Vojtěch |
Czech MTBO Team |
CZE | 2:05:55.8 | 0:26:29.8 |
19. | JÖRG Hess |
KV Spielhaus |
CZE | 2:06:01.3 | 0:26:35.3 |
20. | KŘIČEK Jan |
Uměl.školy Pha |
CZE | 2:06:05.9 | 0:26:39.9 |
21. | ŠEDIVÝ Miroslav |
SK SBM |
CZE | 2:07:27.0 | 0:28:01.0 |
22. | KUBÍČEK Zdeněk |
Silvini Ski Trab team |
CZE | 2:08:52.7 | 0:29:26.7 |
23. | MÜHLE Thilo |
TSV Bärenstein |
GER | 2:09:44.9 | 0:30:18.9 |
24. | MINÁŘ Ladislav |
SKPO |
CZE | 2:09:52.8 | 0:30:26.8 |
25. | SEEMAN Pavel |
Lékařský Triatlon Klub Praha |
CZE | 2:10:41.8 | 0:31:15.8 |
26. | STEINHART Michal |
ČZU Rolnici |
CZE | 2:11:33.4 | 0:32:07.4 |
27. | PEISKER Tomáš |
Praha |
CZE | 2:12:32.6 | 0:33:06.6 |
28. | KROUPA Štěpán |
HiSport Team |
CZE | 2:14:17.6 | 0:34:51.6 |
29. | HRON Zdeněk |
Osek |
CZE | 2:18:07.1 | 0:38:41.1 |
30. | PRCHLÍK Josef |
CK Sokolo Terezín |
CZE | 2:19:06.5 | 0:39:40.5 |
Statistiky
Počet přihlášených | 224 |
---|---|
Přihlášeno - Muži | 175 |
Přihlášeno - Ženy | 49 |
Odstartovalo | 163 |
V cíli | 162 |