seriál :
Praha - Karlštejn Tour České spořitelny
DATUM : | 21.7.2012 | MÍSTO : | Praha - Velká Chuchle |
---|
POŘADATEL : | Kolo pro život |
---|
ONLINE VÝSLEDKY + DIPLOMY
Oficiální výsledky
- 50 km absolutně
- 50 km po kategorích
- 50 km - koeficient
- 33 km absolutně
- 33 km po kategorích
- 33 km - koeficient
- 24 km - Fitness jízda absolutně
- 24 km - Fitness jízda po kategorích
- 24 km - Fitness jízda - Rodinné týmy
- Děti 12-13 let po kategorích
- Děti 10-11 let po kategorích
- Děti 8-9 let po kategorích
- Děti 6-7 let po kategorích
- Děti do 5 let po kategorích
- Odstrkovadla po kategorích
Rychlý přehled
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | HYNEK Kristián |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 1:36:36.3 | 0:00:00.0 |
2. | JEŽEK Václav |
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM |
CZE | 1:39:41.9 | 0:03:05.6 |
3. | VOKROUHLÍK Tomáš |
BMC-SAVO racing team |
CZE | 1:39:46.4 | 0:03:10.1 |
4. | RYBAŘÍK Ivan |
Alltraining.cz-Lawi |
CZE | 1:40:26.4 | 0:03:50.1 |
5. | HUDEČEK Jiří |
LETY |
CZE | 1:40:31.2 | 0:03:54.9 |
6. | BUBÍLEK Michal |
Kellys BIKE RANCH |
CZE | 1:40:43.9 | 0:04:07.6 |
7. | HEJDUK Stanislav |
Madeta Fitness/Specialized |
CZE | 1:40:51.7 | 0:04:15.4 |
8. | STROŽ Jan |
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM |
CZE | 1:41:44.9 | 0:05:08.6 |
9. | DLASK Petr |
Madeta Fitness/Specialized |
CZE | 1:42:24.2 | 0:05:47.9 |
10. | ŠŤASTNÝ Petr |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 1:45:38.6 | 0:09:02.3 |
11. | BACHMAN Milan |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 1:45:39.0 | 0:09:02.7 |
12. | ŠUSTEK Milan |
TOYOTA Dolák MTB |
CZE | 1:46:24.9 | 0:09:48.6 |
13. | DANĚK Jiří |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 1:46:49.1 | 0:10:12.8 |
14. | KNÍŽE David |
TOYOTA Dolák MTB |
CZE | 1:46:52.9 | 0:10:16.6 |
15. | FABIŠOVSKÝ Ladislav |
Madeta Fitness Specialized |
CZE | 1:47:31.0 | 0:10:54.7 |
16. | STOŠEK Viktor |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 1:47:38.1 | 0:11:01.8 |
17. | ŠINDELÁŘ Petr |
Velosport Domažlice |
CZE | 1:47:57.1 | 0:11:20.8 |
18. | SPLÍTEK Martin |
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM |
CZE | 1:49:08.2 | 0:12:31.9 |
19. | VRKOČ Robert |
KELLYS BIKE RANCH TEAM |
CZE | 1:49:08.4 | 0:12:32.1 |
20. | ČERNÝ Milan |
Ski and bike centrum Radotín |
CZE | 1:49:09.0 | 0:12:32.7 |
21. | STRNAD Pavel |
Velosport Domažlice |
CZE | 1:49:20.0 | 0:12:43.7 |
22. | JIŘENA Pavel |
AUTHOR MASTERS |
CZE | 1:49:20.6 | 0:12:44.3 |
23. | KUČERA Vladimír |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 1:49:23.0 | 0:12:46.7 |
24. | NOVOTNÝ Robert |
Sweep cycling |
CZE | 1:49:29.0 | 0:12:52.7 |
25. | FOJTÍK Jan |
TOYOTA Dolák MTB |
CZE | 1:49:29.4 | 0:12:53.1 |
26. | HRUŠKA Jan |
TOYOTA Dolák MTB |
CZE | 1:50:01.0 | 0:13:24.7 |
27. | KOBLASA Martin |
Golds Gym-Cyklopoint Brno |
CZE | 1:50:46.1 | 0:14:09.8 |
28. | NOVÁK Petr |
4EVER-CYKLO BULIS |
CZE | 1:51:47.3 | 0:15:11.0 |
29. | MIKOVEC Lukáš |
Ski a Bike centrum Radotín |
CZE | 1:51:48.6 | 0:15:12.3 |
30. | FOX Miloš |
SYMBIO+ cycling |
CZE | 1:51:49.0 | 0:15:12.7 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | STODŮLKOVÁ Denisa |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 2:10:25.3 | 0:00:00.0 |
2. | JIROUŠKOVÁ Jana |
RCR bike team Česká Třebová |
CZE | 2:11:26.2 | 0:01:00.9 |
3. | MATLÁŠKOVÁ Jana |
GALAXY CYKLOŠVEC PÍSEK |
CZE | 2:15:21.8 | 0:04:56.5 |
4. | SMUTKOVÁ Mariana |
TJ Sokol Stodůlky |
CZE | 2:19:49.6 | 0:09:24.3 |
5. | PŘÍHODOVÁ Klára |
AB CYCLING |
CZE | 2:21:12.1 | 0:10:46.8 |
6. | HANUŠOVÁ Barbora |
Kellys Bikeranch Team |
CZE | 2:21:23.5 | 0:10:58.2 |
7. | RUDOLFOVÁ Tereza |
Axit Vella Racing |
CZE | 2:22:54.2 | 0:12:28.9 |
8. | BUŠKOVÁ Leona |
TOYOTA Dolák MTB |
CZE | 2:24:24.4 | 0:13:59.1 |
9. | OTÁHALOVÁ Lucie |
TOYOTA Dolák MTB |
CZE | 2:24:26.1 | 0:14:00.8 |
10. | PUČEGLOVÁ Jana |
Six Monkeys |
CZE | 2:25:45.4 | 0:15:20.1 |
11. | BÁRTOVÁ Růžena |
Merrell |
CZE | 2:25:58.0 | 0:15:32.7 |
12. | KRATOCHVÍLOVÁ Eva |
Alpine Pro Author Team |
CZE | 2:27:16.3 | 0:16:51.0 |
13. | CHMELÍKOVÁ Michaela |
PLZEŇ |
CZE | 2:28:39.7 | 0:18:14.4 |
14. | ČUPOVÁ Jana |
Golds Gym-Cyklopoint Brno |
CZE | 2:29:08.3 | 0:18:43.0 |
15. | KAVANOVÁ Růžena |
DIANA SPORT |
CZE | 2:31:49.6 | 0:21:24.3 |
16. | HODÁŇOVÁ Jitka |
SK PRIMA Polička |
CZE | 2:34:33.6 | 0:24:08.3 |
17. | CHARVÁTOVÁ Kateřina |
AC SPARTA PRAHA |
CZE | 2:35:54.4 | 0:25:29.1 |
18. | BŘEZINOVÁ Ivana |
CZE | 2:38:38.8 | 0:28:13.5 | |
19. | FRANCOVÁ Helena |
OD MORAVA |
CZE | 2:40:39.5 | 0:30:14.2 |
20. | MARVANOVÁ Markéta |
GASSO Jablonec |
CZE | 2:40:49.6 | 0:30:24.3 |
21. | POUROVÁ Alžběta |
Česká Spořitelna MTB Hobby A |
CZE | 2:41:21.2 | 0:30:55.9 |
22. | DOLÁKOVÁ Táňa |
Toyota Dolak mtb |
CZE | 2:41:50.1 | 0:31:24.8 |
23. | KRISTKOVÁ Helena |
SYMBIO+ cycling |
CZE | 2:42:32.6 | 0:32:07.3 |
24. | KOLINGEROVÁ Zuzana |
TOYOTA Dolák MTB team |
CZE | 2:42:44.6 | 0:32:19.3 |
25. | BÍLKOVÁ Andrea |
alltraining.cz |
CZE | 2:44:29.5 | 0:34:04.2 |
26. | KAHÁNKOVÁ Tereza |
CZE | 2:45:58.3 | 0:35:33.0 | |
27. | MAJEROVÁ Jana |
CZE | 2:46:19.8 | 0:35:54.5 | |
28. | KADLECOVÁ Hana |
CZE | 2:46:45.5 | 0:36:20.2 | |
29. | VEJROSTOVÁ Romana |
KČT MTB KRALUPY NAD VLTAVOU |
CZE | 2:50:08.1 | 0:39:42.8 |
30. | ČERVINKOVÁ Klaudie |
TOYOTA Dolák MTB team |
CZE | 2:50:41.5 | 0:40:16.2 |
Závody seriálu
- Trans Brdy České spořitelny
- Mladá Boleslav Tour Škoda Auto
- Jestřebí hory České spořitelny
- Orlík Tour Kooperativy
- Vrchlabí - Špindl Tour Škoda Auto
- Kouty MTB maraton České spořitelny
- Bikemaraton Drásal České spořitelny
- Šumavský MTB maraton České spořitelny
- Ještěd Tour Kooperativy
- Karlovarský AM bikemaraton Škoda Auto
- Manitou Železné hory České spořitelny
- Priessnitzova padesátka České spořitelny
- Valtické Cyklobraní Kooperativy
- Oderská mlýnice České spořitelny