Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : serie logo

Bikemaraton Drásal České spořitelny

MTB
DATUM :7.7.2012 MÍSTO :Holešov

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
DANĚK Jiří
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 2:12:48.3 0:00:00.0
2.
ŠUSTEK Milan
TOYOTA Dolák MTB
CZE 2:18:21.3 0:05:33.0
3.
OBRUČA Jarda
OVM - Bottico
CZE 2:22:31.0 0:09:42.7
4.
KOBLASA Martin
Golds Gym-Cyklopoint Brno
CZE 2:23:45.1 0:10:56.8
5.
KUČERA Vladimír
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:24:10.4 0:11:22.1
6.
PÍNA Ondřej
Axit Vella Racing
CZE 2:24:49.0 0:12:00.7
7.
PROCHÁZKA Jan
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:25:34.5 0:12:46.2
8.
STOŠEK Viktor
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 2:25:42.0 0:12:53.7
9.
KOCIAN Václav
AUTHOR MASTERS
CZE 2:25:55.0 0:13:06.7
10.
FIALA Radek
WITZENMANN OPAVA
CZE 2:27:04.9 0:14:16.6
11.
REINER Jan
AVELI z.s.
CZE 2:27:15.1 0:14:26.8
12.
SOUKUP Petr
AUTHOR MASTERS
CZE 2:28:37.7 0:15:49.4
13.
ŠTANCL Daniel
Sk Žamberk Tessuti sport
CZE 2:29:06.1 0:16:17.8
14.
FRÝDL Tomáš
Valachbajk team Kašava
CZE 2:29:38.7 0:16:50.4
15.
TRUMMER Rudolf
Toms Radhaus
CZE 2:30:16.0 0:17:27.7
16.
ČÍŽEK Jan
AxitDoldy
CZE 2:30:25.3 0:17:37.0
17.
FOX Miloš
SYMBIO+ cycling
CZE 2:31:36.3 0:18:48.0
18.
OVESNÝ Pavel
VSK Vsetín
CZE 2:32:07.1 0:19:18.8
19.
PROŠEK Lukáš
Hape Brno
CZE 2:33:36.1 0:20:47.8
20.
KŘIŽÁK Petr
Darkovice
CZE 2:35:12.1 0:22:23.8
21.
ISTENČIN Lukáš
Česká spořitelna MTB Specialized 2
CZE 2:35:19.6 0:22:31.3
22.
HRUBÝ Tomáš
GOLD´S GYM - Cyklopoint Brno
CZE 2:36:56.0 0:24:07.7
23.
KOCEK Jan
CZE 2:37:25.0 0:24:36.7
24.
MUSIL Lukáš
4Ever - Cyklo Bulis
CZE 2:38:52.9 0:26:04.6
25.
GOLD Zdeněk
GOLD´S GYM - Cyklopoint Brno
CZE 2:39:23.5 0:26:35.2
26.
VÍT Pavel
Axit Vella Racing
CZE 2:39:55.4 0:27:07.1
27.
KOKOŠEK Oldřich
Novatop-Lapierre
CZE 2:39:56.1 0:27:07.8
28.
BLAŽEK Jiří
AUTHOR MASTERS
CZE 2:41:05.6 0:28:17.3
29.
MAŠEK Jan
Six Monkeys
CZE 2:41:30.8 0:28:42.5
30.
ŠŤASTNÝ Jiří
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM
CZE 2:41:34.0 0:28:45.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
STODŮLKOVÁ Denisa
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 2:50:06.7 0:00:00.0
2.
PRSKAVCOVÁ Marcela
Six Monkeys
CZE 2:56:11.8 0:06:05.1
3.
PROCHÁZKOVÁ Michaela
CYKLOTRENINK.com
CZE 3:06:26.0 0:16:19.3
4.
BEDNAŘÍKOVÁ Jana
SK Přerov
CZE 3:12:55.7 0:22:49.0
5.
SOLANSKÁ Martina
MTB Rysová
CZE 3:14:01.3 0:23:54.6
6.
HLŮŽKOVÁ Markéta
Symbio+cycling
CZE 3:19:44.8 0:29:38.1
7.
BÁRTOVÁ Růžena
Merrell
CZE 3:21:45.1 0:31:38.4
8.
HELEŠICOVÁ Petra
T.B.C.
CZE 3:32:32.2 0:42:25.5
9.
HODÁŇOVÁ Jitka
SK PRIMA Polička
CZE 3:35:12.3 0:45:05.6
10.
SLADKOVSKÁ Dagmar
CZE 3:35:32.0 0:45:25.3
11.
OTÁHALOVÁ Lucie
TOYOTA Dolák MTB
CZE 3:37:53.1 0:47:46.4
12.
SADÍLKOVÁ Zuzana
EKODRILL
CZE 3:43:28.9 0:53:22.2
13.
LAHOVÁ Barbora
Kola Kaňkovský
CZE 3:45:05.2 0:54:58.5
14.
FALCOVÁ Hana
CZE 3:45:13.6 0:55:06.9
15.
OTEVŘELOVÁ Adéla
CZE 3:53:40.0 1:03:33.3
16.
ORSÁGOVÁ Kateřina
TOYOTA Dolák MTB
CZE 3:58:58.1 1:08:51.4
17.
ŠÍBLOVÁ Tereza
EKODRILL
CZE 4:03:59.3 1:13:52.6
18.
OTEVŘELOVÁ Bohuslava
CZE 4:08:23.1 1:18:16.4
19.
MIKOVÁ Michaela
SYMBIO+ cycling
CZE 4:14:10.6 1:24:03.9
20.
NERADILOVÁ Petra
Holky pro život
CZE 4:16:11.6 1:26:04.9
21.
FRANCOVÁ Blanka
Česká Spořitelna MTB Hobby X
CZE 4:28:06.9 1:38:00.2
22.
GLOZOVÁ Jana
CZE 4:40:19.6 1:50:12.9
23.
ŽÁKOVÁ Petra
DT SWISS BIKE TEAM
CZE 4:41:06.4 1:50:59.7
24.
MARKOVÁ Šárka
Kola Kaňkovsky
CZE 4:43:13.2 1:53:06.5
25.
UTINKOVÁ Lenka
Bottico s.r.o.
CZE 4:43:17.7 1:53:11.0
26.
ZLATOHLÁVKOVÁ Lucie
Fakulta sportovních studií MU Brno
CZE 4:58:29.7 2:08:23.0
27.
ČUPOVÁ Jana
Golds Gym-Cyklopoint Brno
CZE 5:07:09.1 2:17:02.4
28.
ČERNA Lenka
CZE 5:15:17.1 2:25:10.4
29.
KORDOVÁ Adéla
WIDE BIKE Výlet
CZE 5:16:27.1 2:26:20.4
30.
PAULÍKOVÁ Jana
CZE 5:19:24.7 2:29:18.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
JOBÁNEK Jan
Merida Biking Team
CZE 4:38:30.0 0:00:00.0
2.
FOJTÍK Ondřej
TOYOTA Dolák MTB
CZE 4:41:01.3 0:02:31.3
3.
DLASK Petr
Madeta Fitness/Specialized
CZE 4:45:17.8 0:06:47.8
4.
ŠŤASTNÝ Petr
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 4:46:24.9 0:07:54.9
5.
FOJTÍK Jan
TOYOTA Dolák MTB
CZE 4:48:31.2 0:10:01.2
6.
STROŽ Jan
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM
CZE 4:50:40.3 0:12:10.3
7.
HEJDUK Stanislav
Madeta Fitness/Specialized
CZE 4:54:40.9 0:16:10.9
8.
HARTL Karel
KELLYS BIKE RANCH TEAM
CZE 4:57:10.3 0:18:40.3
9.
JANEČKA Svatopluk
NISSAN DOLÁK
CZE 5:10:13.6 0:31:43.6
10.
STRNAD Václav
Rocky Bikes
CZE 5:10:38.0 0:32:08.0
11.
ŠÍBL Radoslav
4EVER Cyklobulis Bystřice pod Hostýnem
CZE 5:12:40.9 0:34:10.9
12.
KOBLIHA Ondřej
Madeta Fitness/Specialized
CZE 5:17:01.3 0:38:31.3
13.
HOLIŠ Martin
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 5:22:58.2 0:44:28.2
14.
HAPALA Radim
SUPERIOR RIDERS
CZE 5:22:59.1 0:44:29.1
15.
BARTÁK Radim
TROB
CZE 5:26:09.3 0:47:39.3
16.
NOVÁK Petr
4EVER-CYKLO BULIS
CZE 5:28:01.1 0:49:31.1
17.
BERAN Vojtěch
alltraining.cz
CZE 5:28:16.7 0:49:46.7
18.
NETÍK Ivo
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM
CZE 5:29:01.7 0:50:31.7
19.
STIEBER Zdeněk
TOYOTA Dolák MTB team
CZE 5:30:09.7 0:51:39.7
20.
KUČERA Petr
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 5:33:49.0 0:55:19.0
21.
ŠPOLC Milan
Česká spořitelna Specialized Team
CZE 5:34:56.3 0:56:26.3
22.
KADLČÁK Richard
AMENITY MTB TEAM
CZE 5:35:55.6 0:57:25.6
23.
TURNER Martin
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM
CZE 5:37:45.0 0:59:15.0
24.
SOVADINA Martin
Rusava Bike Team
CZE 5:38:04.9 0:59:34.9
25.
ŠTĚŇHA Martin
Elit CZ
CZE 5:38:33.7 1:00:03.7
26.
BUDINSKÝ Ondřej
MTB CHRUDIM
CZE 5:39:12.4 1:00:42.4
27.
ŠINDELÁŘ Petr
Velosport Domažlice
CZE 5:40:50.6 1:02:20.6
28.
ČEFELÍN Radek
Atrex
CZE 5:41:15.4 1:02:45.4
29.
FRYŠTACKÝ Pavel
Drásal TEAM Holešov
CZE 5:42:24.6 1:03:54.6
30.
KOBLÍŽEK Petr
CZE 5:42:41.8 1:04:11.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
JURAČKOVÁ Jana
CZE 6:36:27.0 0:00:00.0
2.
VLACHOVÁ Soňa
CZE 6:43:19.6 0:06:52.6
3.
JAVOROVÁ Lucie
CT Hvozdná
CZE 6:51:26.3 0:14:59.3
4.
BUŠKOVÁ Leona
TOYOTA Dolák MTB
CZE 7:09:54.6 0:33:27.6
5.
PEZOVÁ Hana
Autodoprava Jan Peza
CZE 7:12:10.4 0:35:43.4
6.
PUGNEROVÁ Irena
BIKE TEAM Porsche Olomouc
CZE 7:15:13.6 0:38:46.6
7.
HARTLOVÁ Lenka
KELLYS BIKE RANCH TEAM
CZE 7:21:23.0 0:44:56.0
8.
NOVOTNÁ Hana
Team Forman Cinelli
CZE 7:26:41.2 0:50:14.2
9.
NOVOTNÁ Martina
PRAHA 5
CZE 7:39:43.5 1:03:16.5
10.
URBANOVÁ Zdeňka
kolo-bezky
CZE 7:46:04.8 1:09:37.8
11.
VODEHNALOVÁ Milena
CZE 7:50:11.8 1:13:44.8
12.
PAJEROVÁ Zuzka
Wide Bike
CZE 8:00:26.4 1:23:59.4
13.
LINKOVÁ Kateřina
OD MORAVA
CZE 8:09:32.6 1:33:05.6
14.
HENČLOVÁ Kamila
Drásal TEAM Holešov
CZE 8:22:24.6 1:45:57.6
15.
BUKOVJANOVÁ Eva
CZE 8:26:01.1 1:49:34.1
16.
PROCHÁZKOVÁ Zdenka
Cyklo MXM Holín
CZE 8:55:27.9 2:19:00.9
17.
BROŽOVÁ Dominika
SUPERIOR RIDERS
CZE 9:13:32.0 2:37:05.0
18.
STANKOVA Ludmila
CZE 9:15:02.7 2:38:35.7
19.
POUROVÁ Alžběta
Česká Spořitelna MTB Hobby A
CZE 9:29:32.9 2:53:05.9
20.
JANČÍKOVÁ Martina
BIKE TEAM SAZOVICE
CZE 10:03:30.2 3:27:03.2
21.
FOLPRECHTOVA Andrea
CZE 10:08:18.8 3:31:51.8