Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : Kolo pro život 2011

Bikemaraton Drásal ČS

MTB
DATUM :2.7.2011 MÍSTO :Holešov SLUŽBY :
POŘADATEL : Kolo pro život WEBOVÉ STRÁNKY :kolopro.cz

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
DLASK Petr
Rubena Birell Specialized
CZE 2:08:17.2 0:00:00.0
2.
CINK Ondřej
CZE 2:10:04.4 0:01:47.2
3.
SÁBLÍK Lukáš
KC Kooperativa SG Jablonec nad Nisou
CZE 2:16:57.0 0:08:39.8
4.
KNÍŽE David
NISSAN DOLÁK
CZE 2:17:16.2 0:08:59.0
5.
PLESNÍK Michal
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM
CZE 2:19:00.7 0:10:43.5
6.
ŠUSTEK Milan
NISSAN Dolák
CZE 2:20:07.7 0:11:50.5
7.
KLOUČEK František
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM
CZE 2:20:33.9 0:12:16.7
8.
KAMLER Josef
ČS Specialized junior MTB TEAM
CZE 2:23:48.7 0:15:31.5
9.
SVORADA Jan
Merida Biking Team
CZE 2:25:17.3 0:17:00.1
10.
SMAZAL Václav
Nissan Dolak
CZE 2:25:19.9 0:17:02.7
11.
DOLEŽAL Jan
KC Kooperativa SG Jablonec nad Nisou
CZE 2:27:17.2 0:19:00.0
12.
HRABAL Jakub
4ever-cyklo bulis
CZE 2:27:37.6 0:19:20.4
13.
KUNČICKÝ Radim
AUTHOR MASTERS
CZE 2:28:01.0 0:19:43.8
14.
ČÍŽEK Jan
axitdoldy
CZE 2:28:02.5 0:19:45.3
15.
KUČERA Vladimír
NISSAN DOLÁK
CZE 2:28:58.9 0:20:41.7
16.
SVAČINA Jaromír
KCK Zlín
CZE 2:29:42.2 0:21:25.0
17.
STIEBER Zdeněk
NISSAN Dolák
CZE 2:30:44.5 0:22:27.3
18.
ADÁMEK Petr
LOKO TRUTNOV
CZE 2:30:44.6 0:22:27.4
19.
SOUSEDÍK Marek
FORCE KCK Cykloteam Zlín
CZE 2:31:04.5 0:22:47.3
20.
TURNER Martin
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM
CZE 2:31:05.4 0:22:48.2
21.
KUCHAŘÍK Milan
Golds Gym-Cyklopoint Brno
CZE 2:31:07.9 0:22:50.7
22.
MACHULKA Kamil
4Ever - Cyklo Bulis
CZE 2:32:49.8 0:24:32.6
23.
KEC Jan
SUPERIOR RIDERS
CZE 2:33:05.9 0:24:48.7
24.
ORSÁG Ondřej
Česká spořitelna Specialized MTB Team B
CZE 2:34:22.5 0:26:05.3
25.
VÍT Pavel
axitdoldy
CZE 2:34:29.5 0:26:12.3
26.
VOJTA Aleš 
KC KOOPERATIVA SG 
CZE 2:35:27.1 0:27:09.9
27.
JENŠÍK Jan
CodeQ MiRaSport Team
CZE 2:35:38.5 0:27:21.3
28.
KAVAN Ondřej
Novatop Lapierre
CZE 2:35:47.4 0:27:30.2
29.
TOMÁŠEK Martin
AUTHOR MASTERS
CZE 2:35:47.8 0:27:30.6
30.
KANĚRA Pavel
axitdoldy
CZE 2:35:58.0 0:27:40.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HRUŠKA Jan
NISSAN DOLÁK
CZE 4:48:09.1 0:00:00.0
2.
BOUDNÝ Pavel
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 4:50:48.4 0:02:39.3
3.
HYNEK Kristián
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 4:50:50.8 0:02:41.7
4.
JOBÁNEK Jan
Merida Biking Team
CZE 4:56:29.8 0:08:20.7
5.
JEŽEK Václav
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM
CZE 4:57:45.3 0:09:36.2
6.
FOJTÍK Ondřej
Nissan Dolak
CZE 5:02:19.9 0:14:10.8
7.
RYBAŘÍK Ivan
Merida Biking Team
CZE 5:05:18.6 0:17:09.5
8.
HAMAN Martin
SUPERIOR RIDERS
CZE 5:10:30.4 0:22:21.3
9.
ŠÍBL Radoslav
4Ever - Cyklo Bulis
CZE 5:14:12.5 0:26:03.4
10.
ŠŤASTNÝ Petr
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 5:15:24.1 0:27:15.0
11.
ŠŤASTNÝ Jan
Sodafresh Cannondale
CZE 5:18:45.9 0:30:36.8
12.
KOBLIHA Ondřej
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 5:20:43.3 0:32:34.2
13.
HARTL Karel
KELLYS BIKE RANCH TEAM
CZE 5:20:49.2 0:32:40.1
14.
JANEČKA Svatopluk
NISSAN DOLÁK
CZE 5:30:05.4 0:41:56.3
15.
SEDLÁŘ Jakub
Novatop-Lapierre
CZE 5:32:01.5 0:43:52.4
16.
PILČÍK Adam
Bikestyle.cz
CZE 5:34:31.9 0:46:22.8
17.
BENEŠ Jiří
Cyklotrenink
CZE 5:38:42.3 0:50:33.2
18.
ČERNÝ Jan
ELEVEN team Příchovice
CZE 5:39:37.8 0:51:28.7
19.
HORNYCH Vena
Sportchallenge timing
CZE 5:41:59.9 0:53:50.8
20.
SLÁDEK Marcel
GHOST-MOJEKOLO.cz
CZE 5:42:19.8 0:54:10.7
21.
ŠINDELÁŘ Petr
Velosport Domažlice
CZE 5:45:12.1 0:57:03.0
22.
KECHRT Tomáš
PELLS TEAM
CZE 5:45:54.2 0:57:45.1
23.
PROKŮPEK David
kominicikolin.cz
CZE 5:48:40.9 1:00:31.8
24.
BALTUS Jan
Pell s Team
CZE 5:49:43.0 1:01:33.9
25.
BARTÁK Radim
TROB
CZE 5:51:52.5 1:03:43.4
26.
GOLD Zdeněk
Gold´s gym - Cyklopoint Brno
CZE 5:52:41.7 1:04:32.6
27.
KOBLASA Martin
Golds Gym-Cyklopoint Brno
CZE 5:52:42.4 1:04:33.3
28.
BŘEZINA Petr
AVELI z.s.
CZE 5:53:11.8 1:05:02.7
29.
BERAN Vojtěch
Alltraining.cz
CZE 5:58:39.1 1:10:30.0
30.
BORÁK Jiří
No Limit Bike Team
CZE 6:00:59.1 1:12:50.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KOTTOVÁ Petra
NISSAN Dolák
CZE 6:31:17.3 0:00:00.0
2.
BLÁHOVÁ Veronika
Drásal TEAM Holešov
CZE 6:48:51.0 0:17:33.7
3.
ČERNÁ Pavlína
ELEVEN team Příchovice
CZE 6:55:52.4 0:24:35.1
4.
MATLAŠKOVÁ Jana
GALAXY CYKLOŠVEC PÍSEK
CZE 7:21:24.5 0:50:07.2
5.
JAVOROVÁ Lucie
CT Hvozdná
CZE 7:38:06.3 1:06:49.0
6.
HARTLOVÁ Lenka
KELLYS BIKE RANCH TEAM
CZE 7:42:27.9 1:11:10.6
7.
PREISLEROVÁ Ivana
Author Team Stupno
CZE 7:47:06.5 1:15:49.2
8.
SOLIZ RUDON Veronika
OCELOVí LETCI
CZE 7:58:39.6 1:27:22.3
9.
VAŇKOVÁ Tereza
DIMP-GIANT CYCLING TEAM
CZE 8:02:35.0 1:31:17.7
10.
BUŠKOVÁ Leona
NISSAN DOLÁK
CZE 8:06:39.3 1:35:22.0
11.
NENADÁLOVÁ Hana
Pelhřimov
CZE 8:10:17.4 1:39:00.1
12.
PAJEROVÁ Zuzka
Wide Bike
CZE 8:31:28.7 2:00:11.4
13.
HENČLOVÁ Kamila
Drásal TEAM Holešov
CZE 8:34:20.8 2:03:03.5
14.
NOVOTNÁ Martina
Praha 5
CZE 8:51:58.4 2:20:41.1
15.
PEZOVÁ Hana
Autodoprava Jan Peza
CZE 9:06:46.7 2:35:29.4
16.
VIDROVÁ Kristýna
Česká spořitelna Specialized MTB Hobby 1
CZE 9:07:41.9 2:36:24.6
17.
HOLČÁKOVÁ Dagmar
KHS Zlín
CZE 9:16:48.4 2:45:31.1
18.
STANKOVA Ludmila
CZE 9:28:46.6 2:57:29.3
19.
MAZANCOVÁ Jana
Jabkoty Kdyně
CZE 9:39:51.8 3:08:34.5
20.
JANČÍKOVÁ Martina
Bike Team Sazovice
CZE 9:41:13.7 3:09:56.4
21.
STACHOŇOVÁ Barbara
SBK
CZE 9:47:58.5 3:16:41.2
22.
RAŠKOVÁ Martina
CZE 10:08:11.3 3:36:54.0