seriál :
Specialized Enduro Race Kouty
DATUM : | 19 - 20.5.2018 | MÍSTO : | Kouty nad Desnou |
---|
POŘADATEL : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
ONLINE VÝSLEDKY
Oficiální výsledky
Rychlý přehled
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | TEJCHMAN Přemek |
Kellys Factory team |
CZE | 0:23:51.4 | 0:00:00.0 |
2. | ŘÍHA Jakub |
N1 TEAM |
CZE | 0:23:55.6 | 0:00:04.2 |
3. | MALÝ Petr |
Maloch Racing Team |
CZE | 0:24:06.8 | 0:00:15.4 |
4. | MYŠÍK Milan |
CANNONDALE KUR ENDURO |
CZE | 0:24:10.5 | 0:00:19.1 |
5. | SEHNAL Stanislav |
Kellys Factory team |
CZE | 0:24:35.8 | 0:00:44.4 |
6. | KNAPEC Martin |
SVK | 0:24:36.3 | 0:00:44.9 | |
7. | BARÁNEK Rastislav |
Kellys Factory team |
SVK | 0:24:39.8 | 0:00:48.4 |
8. | BLÁHA Vojtěch |
Rock Machine Cyklomax enduro team |
CZE | 0:24:42.7 | 0:00:51.3 |
9. | ČUNEK David |
Rock Machine-Valmezbike nduro |
CZE | 0:24:44.0 | 0:00:52.6 |
10. | KRÁL Antonín |
Cyclology.cz |
CZE | 0:24:55.1 | 0:01:03.7 |
11. | LETÁK Petr |
Truxxxík cycling |
CZE | 0:24:56.9 | 0:01:05.5 |
12. | VANER Jan |
CANNONDALE KUR ENDURO |
CZE | 0:25:15.1 | 0:01:23.7 |
13. | HYNČICA Vlastimil |
Specialized CZ |
CZE | 0:25:16.7 | 0:01:25.3 |
14. | MIKEL Daniel |
DH MIKEL TEAM |
CZE | 0:25:18.0 | 0:01:26.6 |
15. | PORUBAN Kristián |
Specialized CZ |
SVK | 0:25:24.2 | 0:01:32.8 |
16. | HYNČICA Petr |
Specialized.cz |
CZE | 0:25:24.4 | 0:01:33.0 |
17. | VIŠNOVSKÝ Matěj |
CANNONDALE KUR ENDURO |
CZE | 0:25:24.6 | 0:01:33.2 |
18. | FRÝŽELKA Jiří |
CZE | 0:25:25.3 | 0:01:33.9 | |
19. | KULHÁNEK Martin |
Valmezbike racing |
CZE | 0:25:28.2 | 0:01:36.8 |
20. | DRABIK Peter |
Cube Enduro Team |
SVK | 0:25:31.2 | 0:01:39.8 |
21. | FRENK Petr |
Protocycles |
CZE | 0:25:36.3 | 0:01:44.9 |
22. | HNIDÁK Jakub |
KrabCycles |
CZE | 0:25:36.3 | 0:01:44.9 |
23. | KUTIN Tomáš |
SingleBe Bikes |
CZE | 0:25:42.8 | 0:01:51.4 |
24. | ŠVÁN Vojtěch |
Bike Team sportovní kurzy |
CZE | 0:25:48.1 | 0:01:56.7 |
25. | PEKAŘ Jakub |
KROSS bikes |
CZE | 0:25:48.9 | 0:01:57.5 |
26. | KÖSTLER Andreas |
Team Herobikes |
GER | 0:25:53.0 | 0:02:01.6 |
27. | ZELENÝ Ondřej |
ELEVEN MERCEDES MITAS |
CZE | 0:25:58.7 | 0:02:07.3 |
28. | MORÁVEK Petr |
CZE | 0:26:00.3 | 0:02:08.9 | |
29. | SZABÓ Jiří |
SPOKE.cz |
CZE | 0:26:01.5 | 0:02:10.1 |
30. | EIBEGGER Michael |
Downhill Verein IBK |
AUT | 0:26:07.3 | 0:02:15.9 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | BÁRTOVÁ Jana |
MaxCursor |
CZE | 0:28:25.3 | 0:00:00.0 |
2. | NESTLEROVA Fejola Stepanka |
CZE | 0:30:07.5 | 0:01:42.1 | |
3. | DRENGUBÁKOVÁ Andrea |
GHOST MOJEKOLO.cz |
CZE | 0:30:41.7 | 0:02:16.3 |
4. | DURČÁKOVÁ Dominika |
KROSS bikes |
CZE | 0:30:57.8 | 0:02:32.4 |
5. | NÁTROVÁ Tereza |
CZE | 0:32:19.0 | 0:03:53.7 | |
6. | KURCZAB Iwona |
trasy enduro Srebrna Góra by Kellys |
POL | 0:32:23.1 | 0:03:57.7 |
7. | ŠÍRKOVÁ Jana |
Protocycles |
CZE | 0:32:25.1 | 0:03:59.7 |
8. | KUBÍNOVÁ Lucie |
GIANT LIV CYCLING TEAM |
CZE | 0:33:47.7 | 0:05:22.3 |
9. | SCHMIEDOVA Markéta |
CZE | 0:34:04.4 | 0:05:39.0 | |
10. | ŚWIRKOWICZ Ania |
Rowerem |
POL | 0:36:30.7 | 0:08:05.4 |
11. | VARÁČKOVÁ Nikola |
KZC Bytča |
SVK | 0:37:12.3 | 0:08:46.9 |
12. | VYŠÍNOVÁ Veronika |
CZE | 0:39:05.2 | 0:10:39.8 | |
13. | KUBIŠOVÁ Lenka |
SVK | 0:39:26.8 | 0:11:01.4 | |
14. | DUSZYŃSKA Ewa |
QUEST TEAM |
POL | 0:42:16.1 | 0:13:50.7 |