Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Karpatský triatlon

Triatlon
DATUM :24.6.2018 MÍSTO :Lozorno

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠIMKO Pavel
3NITY Triathlon team Bratislava
SVK 2:32:25.3 0:00:00.0
2.
ORLICKÝ Andrej
Triatlon Team Trnava
SVK 2:41:19.2 0:08:53.9
3.
MÉSZÁROS Jakub
ŠK Atóm Levice
SVK 2:45:58.6 0:13:33.3
4.
JEŽKO Ivan
3NT Trinity
SVK 2:47:36.7 0:15:11.4
5.
DODOK Oliver
Prestigio Realiz Team BA
SVK 2:49:22.1 0:16:56.8
6.
KRASCSENITS David
SVK 2:52:13.4 0:19:48.1
7.
KUCHARCIK Peter
sportdiag team senec
SVK 2:53:02.7 0:20:37.4
8.
KOSIBA Jakub
Dubnica nad Váhom
SVK 2:56:21.5 0:23:56.2
9.
ŠEBO Filip
3NITY Triathlon team Bratislava
SVK 2:56:57.3 0:24:32.0
10.
HETTYCH Daniel
Prestigio Realiz Team BA
SVK 2:58:12.4 0:25:47.1
11.
DOBIAS Ján
SVK 2:59:27.1 0:27:01.8
12.
KRŠEK Matúš
Triax Bratislava
SVK 2:59:56.0 0:27:30.7
13.
KLÚČIK Daniel
3NITY Triathlon team Bratislava
SVK 3:00:24.9 0:27:59.6
14.
STRETAVSKÝ Radovan
3NITY Triathlon team Bratislava
SVK 3:01:23.9 0:28:58.6
15.
ROSINSKÝ Daniel
SVK 3:05:10.7 0:32:45.4
16.
ADAMČA Norbert
motigo
SVK 3:05:22.7 0:32:57.4
17.
ZUŠČÁK František
CNS Academy
SVK 3:05:27.9 0:33:02.6
18.
POLÁK Juraj
3NITY Triathlon team Bratislava
SVK 3:06:33.3 0:34:08.0
19.
GRAMBLICKA Michal
Bratislava
SVK 3:06:38.2 0:34:12.9
20.
VOZNÍK Ivan
SVK 3:07:45.8 0:35:20.5
21.
BULÍK Igor
motigo
SVK 3:10:41.8 0:38:16.5
22.
KUBINA Roman
SVK 3:10:49.1 0:38:23.8
23.
SLÁVIK Roman
3NITY Triathlon team Bratislava
SVK 3:10:56.6 0:38:31.3
24.
DODOK Patrik
Prestigio Realiz Team BA
SVK 3:11:04.1 0:38:38.8
25.
VALENT Frantisek
SVK 3:11:32.8 0:39:07.5
26.
FERENCZ Jakub
SVK 3:12:10.4 0:39:45.1
27.
SMEKENS Olivier
Prestigio Realiz Team BA
BEL 3:12:47.5 0:40:22.2
28.
STRAŠKA Tomáš
Triatlon Team Trnava
SVK 3:13:13.9 0:40:48.6
29.
DÖMÉNY Ján
BraTriSlava Triathlon Team
SVK 3:14:07.4 0:41:42.1
30.
VASEK Marian
SVK 3:15:36.3 0:43:11.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
IGNAČÁKOVÁ Dana
Prestigio Realiz Team BA
SVK 3:13:33.0 0:00:00.0
2.
MOLNÁROVÁ Danka
Born2Sport
SVK 3:15:14.7 0:01:41.7
3.
DRAHOŠOVÁ Alena
Športový Triatlonový Klub Pezinok
SVK 3:22:29.5 0:08:56.5
4.
HORVATOVA Lubica
Chorvátsky Grob
SVK 3:28:06.7 0:14:33.7
5.
BÄUMLOVÁ Karin
3NITY Triathlon team Bratislava
SVK 3:31:02.5 0:17:29.5
6.
DANISKOVA Zuzana
Pusté Úľany
SVK 3:39:03.2 0:25:30.2
7.
ŠEBOVÁ Martina
3NITY Triathlon team Bratislava
SVK 3:39:41.1 0:26:08.1
8.
JEŽÍKOVÁ Zuzana
3NITY Triathlon team Bratislava
SVK 3:50:31.7 0:36:58.7
9.
NAGYOVÁ Blanka
3NITY Triathlon team Bratislava
SVK 4:12:25.4 0:58:52.4

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru

Statistiky

Počet přihlášených227
Přihlášeno - Muži199
Přihlášeno - Ženy28
Odstartovalo196
V cíli193