Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Houštecký cyklomaraton

MTB
DATUM :23.6.2018 MÍSTO :Houštka

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ZIMA Ota
CZE 2:31:23.5 0:00:00.0
2.
HOFMAN Lukáš
Ski a Bike centrum Radotín
CZE 2:31:24.3 0:00:00.7
3.
HOLUB Václav
VELOSPORT Valenta SCOTT Team
CZE 2:31:24.5 0:00:01.0
4.
KOŠKA Jakub
Avers International- Cycling Team
CZE 2:31:25.8 0:00:02.2
5.
ŠROLL Marek
VELOCENTRUM - STRATOS
CZE 2:31:38.3 0:00:14.7
6.
POHL Miloslav
TJ Lokomotiva Nymburk
CZE 2:36:21.8 0:04:58.2
7.
MATOCHA Pavel
CZE 2:36:21.8 0:04:58.2
8.
POZLER Tomáš
CZE 2:36:22.5 0:04:59.0
9.
PETERA Karel
ROHOZEC AMULET TEAM
CZE 2:36:23.4 0:04:59.8
10.
BRYNDA Jaroslav
LABE TRI CLUB Hradec Králové z.s.
CZE 2:38:12.1 0:06:48.5
11.
NEUBAUER Radim
hoffmann a žižák
CZE 2:40:14.6 0:08:51.0
12.
NOVÝ Karel
NH Car Bike Team
CZE 2:40:18.1 0:08:54.5
13.
SKŮČEK Petr
NH Car Bike Team
CZE 2:40:18.2 0:08:54.6
14.
FOX Miloš
author masters
CZE 2:40:18.3 0:08:54.7
15.
VESELÝ Václav
STAVOKOMPLET
CZE 2:40:19.3 0:08:55.7
16.
ŠMÍD Dušan
hoffmann a žižák
CZE 2:40:20.0 0:08:56.5
17.
KNYTTL Honza
Kbely cycling team
CZE 2:40:34.0 0:09:10.5
18.
ERNEST Jiří
Cyklistický spolek Pekáč
CZE 2:40:46.1 0:09:22.5
19.
KOČÁREK Zbyněk
ELIS team Mariánské Lázně
CZE 2:41:32.7 0:10:09.1
20.
PROCHÁZKA Jiří
BTK EURO BIKE Praha
CZE 2:41:34.6 0:10:11.0
21.
BERÁNEK Ladislav
Koloshop Team Teplice
CZE 2:43:13.8 0:11:50.2
22.
SVOBODA Jiří
Kbely cycling team
CZE 2:43:14.1 0:11:50.5
23.
KULOVANÝ Adam
hoffmann a žižák
CZE 2:43:14.8 0:11:51.2
24.
VYSKOČIL Pavel
CykloVAPE racing team
CZE 2:43:14.8 0:11:51.2
25.
KESNER Radek
CZE 2:43:59.1 0:12:35.5
26.
LEDECKÝ Radek
CZE 2:45:01.6 0:13:38.0
27.
ZELENKA Jaroslav
KSM HRÁDEK
CZE 2:45:01.6 0:13:38.0
28.
ŠTIBR David
hoffmann a žižák
CZE 2:45:01.8 0:13:38.3
29.
MATŮŠ Miloš
Cafe Oliver
CZE 2:45:53.8 0:14:30.2
30.
DRDA Ladislav
Superior Cyklofit Mtb Liberec
CZE 2:45:56.3 0:14:32.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
FLAŠAROVÁ Nikol
Prima kolo
CZE 2:52:16.1 0:00:00.0
2.
MATOUŠKOVÁ Michaela
BTK EURO BIKE Praha
CZE 2:53:17.1 0:01:00.9
3.
BACÍLKOVÁ Lenka
Oceloví letci
CZE 3:11:25.9 0:19:09.7
4.
PÝCHOVÁ Petra
Na jedno
CZE 3:25:11.7 0:32:55.5
5.
KADLECOVÁ Hana
bajker.eu
CZE 3:25:37.4 0:33:21.3
6.
ŘEHÁKOVÁ Karolina
Triatlon na růžovo
CZE 3:26:58.9 0:34:42.8
7.
BUREŠOVÁ Jana
CZE 3:30:59.2 0:38:43.0
8.
HORKÁ Anna
CZE 3:36:24.9 0:44:08.8
9.
JANA Fučíková
STAVOKOMPLET
CZE 3:40:44.7 0:48:28.6
10.
BRENNEROVA Diana
CZE 3:40:56.2 0:48:40.1
11.
MATOUŠKOVÁ Hana
BTK EURO BIKE Praha
CZE 3:45:21.7 0:53:05.6
12.
HALŠKOVÁ Radka
CZE 3:50:05.2 0:57:49.1
13.
ŠTASTNÁ Veronika
Pchery
CZE 4:18:58.7 1:26:42.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SYNEK Ondřej
CZE 1:47:43.7 0:00:00.0
2.
KUBÍN Michael
Eleven Mercedes-Benz Mitas
CZE 1:47:44.0 0:00:00.2
3.
PRAJSNER Josef
Ráj Dřeva
CZE 1:49:24.3 0:01:40.5
4.
PITHART Jan
Dukla Praha
CZE 1:49:24.3 0:01:40.5
5.
HLINĚNÝ Jan
NH Car Bike Team
CZE 1:49:24.5 0:01:40.7
6.
PANCE Albert
Cyklostředa
CZE 1:49:24.8 0:01:41.0
7.
RYDVAL Michal
AC Sparta Praha cyklo akademie
CZE 1:49:24.9 0:01:41.1
8.
ČAPEK Martin
CZE 1:52:29.3 0:04:45.5
9.
HORÁK Michal
OKSSAZ
CZE 1:52:30.5 0:04:46.7
10.
JUŘINA Petr
CZE 1:52:31.5 0:04:47.7
11.
LÉR Viktor
Kbelt cycling team
CZE 1:52:32.0 0:04:48.2
12.
TINDEL Petr
GAPP System - Cabtech
CZE 1:52:32.8 0:04:49.0
13.
FUTÓ Michal
SPORT TEAM HRÁDEK
CZE 1:52:33.0 0:04:49.2
14.
KOSIČKA Lubor
cyklovrakoviste
CZE 1:53:14.3 0:05:30.5
15.
TUHÁČEK Milan
TO EUROPE PEKSPORT
CZE 1:53:14.4 0:05:30.6
16.
URBAN René
Alltraining
CZE 1:53:14.8 0:05:31.0
17.
SLAVÍČEK Marek
Kellys BikeRanch Team
CZE 1:53:15.3 0:05:31.5
18.
ŠIMRAL Jan
CZE 1:53:37.8 0:05:54.0
19.
LUKEŠ Ondřej
o.lukes@email.cz
CZE 1:54:01.0 0:06:17.2
20.
HRNČÍŘ Martin
GAPP System - Cabtech
CZE 1:55:29.4 0:07:45.6
21.
JONÁŠ Filip
CZE 1:55:29.8 0:07:46.0
22.
LÁVIČKA Adam
Kellys BikeRanch Team
CZE 1:55:31.2 0:07:47.4
23.
MANSFELD Jiří
NH Car Bike Team
CZE 1:55:31.3 0:07:47.5
24.
BENEŠ Přemysl
CZE 1:55:32.3 0:07:48.5
25.
TINDEL Štěpán
Symbio+ CE.Energy
CZE 1:56:32.3 0:08:48.5
26.
NOVÁK Jan
NH Car Bike Team
CZE 1:56:32.5 0:08:48.7
27.
ŠTUKHEIL Lukáš
Derfl Kola
CZE 1:56:32.5 0:08:48.7
28.
NOVOTNÝ Ladislav
Kbely cycling team
CZE 1:56:32.8 0:08:49.0
29.
ZDENĚK Richard
Kbely cycling team
CZE 1:56:32.8 0:08:49.0
30.
PRAGER Karel
CK Vinohradské Šlapky
CZE 1:56:33.5 0:08:49.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SERBUSOVÁ Kateřina
KILPI RACING TEAM
CZE 2:06:48.5 0:00:00.0
2.
MÜLLEROVÁ Ivana
seX-TIGER
CZE 2:11:42.3 0:04:53.8
3.
PAVLATOVÁ Alena
CZE 2:11:42.6 0:04:54.0
4.
MARKOVÁ Adéla
Dukla Praha
CZE 2:12:47.3 0:05:58.8
5.
MATOUŠKOVÁ Markéta
BTK EURO BIKE Praha
CZE 2:13:46.7 0:06:58.2
6.
VÁCHOVÁ Petra
CZE 2:24:07.6 0:17:19.1
7.
HUBMANNOVÁ Theresa
Emenems
CZE 2:27:20.6 0:20:32.1
8.
HRUBÁ Hana
BSK racing
CZE 2:29:17.9 0:22:29.3
9.
NEUMANNOVÁ Eva
CZE 2:30:02.1 0:23:13.6
10.
MARTINICKA Alena
CZE 2:33:14.6 0:26:26.1
11.
DVOŘÁKOVÁ Eliška
VK Bohemians Praha
CZE 2:34:16.1 0:27:27.6
12.
HRUBÁ Gabriela
CZE 2:34:33.6 0:27:45.1
13.
FOXOVÁ Simona
Fox racing
CZE 2:37:25.9 0:30:37.3
14.
VLKOVÁ Markéta
CZE 2:37:37.1 0:30:48.6
15.
VLKOVÁ Kateřina
CZE 2:37:38.9 0:30:50.3
16.
HORÁKOVÁ Michaela
CZE 2:41:04.9 0:34:16.3
17.
BRÁTOVÁ Lucie
CZE 2:41:23.1 0:34:34.6
18.
BERKOVÁ Tereza
CZE 2:41:41.4 0:34:52.8
19.
ČERNÁ Simona
Plavecký klub MĚLNÍK
CZE 2:43:32.6 0:36:44.0
20.
ANDREASOVÁ Jana
CZE 2:43:43.1 0:36:54.6
21.
WOJDYLOVÁ Marcela
CZE 2:43:44.4 0:36:55.8
22.
VESELÁ Lenka
CZE 2:43:52.1 0:37:03.6
23.
EGEROVÁ Gabriela
CZE 2:44:11.9 0:37:23.3
24.
JANDOVÁ Andrea
CZE 2:44:39.9 0:37:51.4
25.
MARKOVÁ Ema
Dukla Praha
CZE 2:46:28.9 0:39:40.3
26.
PRAGROVÁ Lucie
LINDE
CZE 2:46:56.6 0:40:08.1
27.
WEINRAUCHOVÁ Iva
Hasiči Stará Boleslav
CZE 2:48:06.9 0:41:18.4
28.
HEJRETOVÁ Lenka
CZE 2:48:56.5 0:42:07.9
29.
MALÁ Tereza
CZE 2:49:15.4 0:42:26.9
30.
KLEISNEROVÁ Markéta
Černý Koně
CZE 2:49:54.7 0:43:06.1

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru