Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : Author Maraton Tour 2018

Aimtec Open Race

MTB
DATUM :16.6.2018 MÍSTO :Plzeň

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KODL Pavel
CZE 2:37:11.3 0:00:00.0
2.
MORGENSTEIN Libor
CZE 2:37:11.8 0:00:00.4
3.
KOZÁK Tomáš
Cyklotrenink.com
CZE 2:38:51.1 0:01:39.7
4.
PAKANDL Ladislav
Kola Pakandl
CZE 2:41:28.8 0:04:17.5
5.
STRYZHAK Artem
Ghost team Ukraine
UKR 2:42:43.2 0:05:31.8
6.
AUTERSKÝ Vaclav
radynebike.cz
CZE 2:42:44.8 0:05:33.5
7.
STANČÍK Petr
Duratec Team
CZE 2:42:57.1 0:05:45.7
8.
ŠTURM Pavel
Cyklo Atom
CZE 2:43:01.3 0:05:50.0
9.
JANDA Tomáš
MS BIKE ACADEMY racing
CZE 2:43:21.6 0:06:10.2
10.
SCHWOB Rostislav
AIMTEC DCIx
CZE 2:46:17.5 0:09:06.1
11.
NOVÝ Jaroslav
Kola Pakandl
CZE 2:46:51.8 0:09:40.5
12.
ŠESTÁK Martin
Cyklotrenink.com
CZE 2:46:55.1 0:09:43.7
13.
JANÁČEK Radek
CZE 2:46:57.0 0:09:45.6
14.
KLIKA Antonín
SKP BEROUN
CZE 2:47:46.8 0:10:35.5
15.
VLK Karel
AXON SPORT TEAM
CZE 2:48:29.8 0:11:18.5
16.
VAKEŠ Jaroslav
CZE 2:48:34.3 0:11:23.0
17.
HOMOLKA Tomáš
cyklotrenink
CZE 2:48:40.6 0:11:29.2
18.
PŘIBIL Tomáš
Hladová kola Litvínov
CZE 2:50:11.6 0:13:00.2
19.
PEXA Tomáš
Plzeň
CZE 2:52:40.3 0:15:29.0
20.
HOUDEK Milan
2V BIKERS
CZE 2:52:47.8 0:15:36.5
21.
DOUBEK Tomáš
CZE 2:52:56.8 0:15:45.5
22.
BROŽ Jan
AIMTEC
CZE 2:53:12.8 0:16:01.5
23.
JUKL Karel
Cyklodrak Stříbro
CZE 2:53:16.3 0:16:05.0
24.
KUZMA David
CZE 2:55:59.2 0:18:47.9
25.
LUČAN Tomas
ISF ebolasport
CZE 2:56:01.1 0:18:49.7
26.
INGRIŠ Patrik
MTB-Nýřany
CZE 2:56:28.1 0:19:16.7
27.
UHEL Karel
CZE 2:56:36.1 0:19:24.7
28.
KRATTNER Otto
CZE 2:56:53.6 0:19:42.2
29.
VANEK Alan
Cyklo Atom
CZE 2:59:55.6 0:22:44.2
30.
KRAUS Marek
Varta
CZE 3:00:36.8 0:23:25.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KONVISAROVA Krystyna
Ghost team Ukraine
UKR 3:02:00.1 0:00:00.0
2.
CHARVÁTOVÁ Kateřina
AC Sparta Praha B
CZE 3:21:36.6 0:19:36.5
3.
BABUŠKOVÁ Veronika
AIMTEC
CZE 3:40:29.9 0:38:29.7
4.
ŠTOLCPARTOVÁ Marta
Cyklo Atom
CZE 3:42:10.4 0:40:10.2
5.
KONOPOVÁ Jana
Author team Stupno
CZE 3:45:59.4 0:43:59.3
6.
BAUMRUKOVÁ Nicole
Plzeň
CZE 4:04:42.2 1:02:42.0
7.
KRÁTKÁ Pavlína
CZE 4:11:26.7 1:09:26.5
8.
LUXEMBURGOVÁ Lea
CZE 5:05:37.8 2:03:37.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KARNÍK Luboš
Author team Stupno
CZE 1:30:38.0 0:00:00.0
2.
KŘÍŽEK Zdeněk
GHOST MTB STARÝ PLZENEC
CZE 1:34:21.5 0:03:43.5
3.
CHMELÍK Petr
CZE 1:36:31.2 0:05:53.2
4.
AMBRUŠ Luděk
One Cycling Team
CZE 1:37:45.6 0:07:07.6
5.
ČERNÝ Radek
CZE 1:38:24.7 0:07:46.7
6.
ŠUBRT František
Velosport Domažlice
CZE 1:38:31.2 0:07:53.2
7.
ČERNÝ Václav
Štáhlavice
CZE 1:39:19.7 0:08:41.7
8.
ŠTOREK Martin
Rako
CZE 1:39:20.7 0:08:42.7
9.
ŠPINER Kamil
Duratec Team
CZE 1:39:36.5 0:08:58.5
10.
SEDLACEK Jiri
Ramala
CZE 1:40:18.8 0:09:40.7
11.
MOTEJZÍK Karel
MS BIKE ACADEMY racing
CZE 1:41:36.2 0:10:58.2
12.
ŠEFL Michal
Author team Stupno
CZE 1:41:42.1 0:11:04.1
13.
MÁCHA Martin
CZE 1:41:42.5 0:11:04.5
14.
KUBIAS Petr
Roman Kreuziger Cycling Academy
CZE 1:41:43.2 0:11:05.2
15.
PFEFFER Miroslav
Author team Stupno
CZE 1:41:46.6 0:11:08.6
16.
PFEFFER Pavel
U Pilouse
CZE 1:43:12.0 0:12:34.0
17.
VOKŮRKA Radek
www.vikingfootwear.cz
CZE 1:43:29.2 0:12:51.2
18.
PŠENIČKA Matěj
Author team Stupno
CZE 1:44:36.5 0:13:58.5
19.
CHOC Pavel
Author team Stupno
CZE 1:44:39.2 0:14:01.2
20.
VÁVRA Lukáš
MS BIKE ACADEMY racing
CZE 1:45:40.8 0:15:02.7
21.
VOLF Martin
Roman Kreuziger Cycling Academy
CZE 1:46:20.5 0:15:42.5
22.
LOMICKY Jan
CZE 1:46:23.0 0:15:45.0
23.
VIKTORA Miloslav
Blovice
CZE 1:46:37.3 0:15:59.2
24.
VLČEK Pavel
skibikecentrum
CZE 1:47:06.0 0:16:28.0
25.
BÁRTA Petr
Bi ESSE
CZE 1:47:50.4 0:17:12.4
26.
ŠTĚTINA Michal
Explosiw Bike Team
CZE 1:48:38.0 0:18:00.0
27.
ŠKOPEK Richard
CZE 1:49:48.5 0:19:10.5
28.
KRAUS Daniel
CZE 1:49:52.0 0:19:14.0
29.
ZÁSTAVA Karel
Aisin Písek
CZE 1:51:50.8 0:21:12.7
30.
VÍT Česlav
Šihavý
CZE 1:51:52.3 0:21:14.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SOUSTRUŽNÍKOVÁ Nikol
Roman Kreuziger Cycling Academy
CZE 1:53:53.8 0:00:00.0
2.
KOCOURKOVÁ Lucie
radynebike.cz
CZE 2:04:02.3 0:10:08.5
3.
PAVLISOVÁ Andrea
CZE 2:08:01.9 0:14:08.1
4.
RYBÁŘOVÁ Martina
CK LOKO Rakovník
CZE 2:13:32.5 0:19:38.7
5.
ŠTEMBEROVÁ Lucie
CZE 2:15:54.3 0:22:00.5
6.
LAUDOVÁ Lenka
Plzeň
CZE 2:18:21.3 0:24:27.5
7.
URBANOVÁ Kristýna
CZE 2:18:24.3 0:24:30.5
8.
ŠVELCHOVÁ Marta
CZE 2:23:16.5 0:29:22.7
9.
KÜFNEROVÁ Eva
321start
CZE 2:26:59.8 0:33:06.0
10.
HOŤKOVÁ Petra
CZE 2:28:24.0 0:34:30.2
11.
HOCMANNOVÁ Denisa
CZE 2:34:43.8 0:40:50.0
12.
ŠVARCOVÁ Kateřina
Žilov
CZE 2:38:29.1 0:44:35.3
13.
HRABAŇOVÁ Hanka
BAJKER.EU
CZE 2:43:14.1 0:49:20.3
14.
DZIAKOVÁ Barbora
CZE 2:47:47.1 0:53:53.3
15.
SZABÓOVÁ Martina
STL Plzeň
CZE 2:51:13.6 0:57:19.8
16.
LOMICKA Kateřina
CZE 2:54:12.8 1:00:19.0
17.
BERKOVÁ Jaroslava
CZE 2:56:21.6 1:02:27.8
18.
ZIMLOVA Ladislava
CZE 2:59:21.8 1:05:28.0
19.
SLADKÁ Eva
CZE 3:03:59.8 1:10:06.0
20.
PROŠKOVÁ Jana
CZE 3:03:59.8 1:10:06.0
21.
RYBÁKOVÁ Veronika
CZE 3:06:31.4 1:12:37.6
22.
CHOTTOVÁ Vendula
AIMTEC
CZE 3:17:13.6 1:23:19.8
23.
ČERVENKOVÁ Markéta
CZE 3:29:03.9 1:35:10.1
24.
LAUBEROVÁ Rozálie
CZE 3:38:26.9 1:44:33.1
25.
KOLLEROVÁ Lenka
CZE 4:06:20.4 2:12:26.6

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru