Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : serie logo

Hustopeče AGROTEC Tour ŠKODA AUTO

MTB
DATUM :28.4.2018 MÍSTO :Hustopeče

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HENDRYCH Vojta
BIKE FREAKS HOLICE
CZE 0:17:33.1 0:00:00.0
2.
NĚMEC Erik
CYKLO BENDL CLUB 98
CZE 0:17:39.1 0:00:05.9
3.
ZVĚDĚLÍK Ondřej
ACS Drak Vrbno
CZE 0:19:09.1 0:01:35.9
4.
KOUDELKA Matyáš
MORAVEC TEAM
CZE 0:19:41.4 0:02:08.2
5.
LUKAŠÍK Pavel
BIKE FREAKS HOLICE
CZE 0:19:48.6 0:02:15.4
6.
KUČERA Adam
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 0:19:50.1 0:02:16.9
7.
ZOUHAR Tadeáš
ACT leraK Blansko
CZE 0:20:58.3 0:03:25.2
8.
NOVÁK Lukáš
Pocta Bike Galery
CZE 0:21:12.1 0:03:38.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HANÁKOVÁ Eliška
CZE 0:17:45.4 0:00:00.0
2.
RADOVÁ Daniela
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:18:09.1 0:00:23.7
3.
JANÍČKOVÁ Adriana
CZE 0:18:31.1 0:00:45.7
4.
DUŠKOVÁ Kateřina
BEKO Bike Racing Team
CZE 0:19:03.1 0:01:17.7
5.
DINGOVÁ Anna
BSK Juniors
CZE 0:19:26.1 0:01:40.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BLAŽEK Aleš
JAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM
CZE 0:11:29.9 0:00:00.0
2.
RAŠKA Lukáš
Short Bike Academy Opletal
CZE 0:11:35.2 0:00:05.2
3.
TESAŘÍK Jakub
Cykloteam KOLARNA
CZE 0:11:40.4 0:00:10.5
4.
FRENCL Dominik
GIANT Pítrs bikes
CZE 0:11:40.9 0:00:11.0
5.
NOVÁK Vojtěch
BIKE FREAKS HOLICE
CZE 0:11:52.2 0:00:22.2
6.
HOFMAN Eliáš
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:11:55.2 0:00:25.2
7.
HALÁS Václav
Cykloteam KOLARNA Olomouc
CZE 0:12:08.2 0:00:38.2
8.
BLAŽEK David
Pardus TUFO Prostějov
CZE 0:12:24.4 0:00:54.4
9.
FRENCL Patrik
GIANT Pítrs bikes
CZE 0:12:33.2 0:01:03.2
10.
HALUZÍK Martin
Cykloteam KOLARNA
CZE 0:12:41.7 0:01:11.7
11.
MITÁŠ Robert
Bikeclinic Junior Team
CZE 0:12:55.7 0:01:25.7
12.
HENDRICH Daniel Maximus
Expres CZ - Scott Team Kolín
CZE 0:13:00.4 0:01:30.4
13.
MATĚJEK Šimon
TJ Favorit Brno
CZE 0:13:02.4 0:01:32.4
14.
KUCHAŘ Josef
ACT leraK
CZE 0:13:18.4 0:01:48.4
15.
CHVOJKA Filip
GHOST Team
CZE 0:13:27.7 0:01:57.7
16.
FILGAS Matouš
CZE 0:13:30.2 0:02:00.2
17.
DUŠEK Jakub
Horní Hanychov
CZE 0:13:38.9 0:02:08.9
18.
LUBAS Jan
TJ LIAZ Jablonec nad Nisou
CZE 0:13:54.4 0:02:24.4
19.
HUBÁČEK Jaroslav
Favorit Brno
CZE 0:13:57.4 0:02:27.4
20.
NÁDASKÝ Matyáš
Cycling Club Chomutov
CZE 0:13:58.4 0:02:28.4
21.
KOMÁREK Jakub
ACT leraK Blansko
CZE 0:14:20.4 0:02:50.4
22.
MALÍŘ Hóna
GHOST Junior team
CZE 0:14:43.2 0:03:13.2
23.
RŮŽIČKA Vojtěch
CZE 0:14:50.2 0:03:20.2
24.
LANDSMAN Oliver
CK Bítovská
CZE 0:14:54.7 0:03:24.7
25.
RADA Tobiáš
Fisher Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:14:55.2 0:03:25.2
26.
FRÝDEK Lukáš
biatlon blansko
CZE 0:15:21.4 0:03:51.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
DLOUHÁ Aneta
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:11:46.4 0:00:00.0
2.
HANÁKOVÁ Anna
CZE 0:12:07.4 0:00:20.9
3.
KRÁTKÁ Zuzka
BIKE FREAKS HOLICE
CZE 0:12:41.4 0:00:54.9
4.
BRADÁČOVÁ Nikola
ACT leraK Blansko
CZE 0:13:01.4 0:01:15.0
5.
NOVÁKOVÁ Daniela
POCTA BIKE GALLERY
CZE 0:14:17.6 0:02:31.2
6.
KOUDELKOVÁ Lucie
MORAVEC TEAM
CZE 0:14:25.1 0:02:38.7
7.
BENEŠOVÁ Anna
CZE 0:14:47.4 0:03:00.9
8.
KOČOVÁ Barbora
INT CZ
CZE 0:14:47.9 0:03:01.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
VALENTA Věnek
Short Bike Academy Opletal
CZE 0:09:23.1 0:00:00.0
2.
RAŠKA Tomáš
Short Bike Academy Opletal
CZE 0:09:30.6 0:00:07.4
3.
BEČVÁŘ Oliver
Prima - Kolo TREK bikes
CZE 0:09:38.8 0:00:15.7
4.
ŠPERL Václav
Bikeclinic Junior Team
CZE 0:10:00.3 0:00:37.2
5.
BEDĚRKA Matyáš
BIKE FREAKS HOLICE
CZE 0:10:08.5 0:00:45.4
6.
KUCHAŘ Jáchym
ACT leraK Blansko
CZE 0:10:19.0 0:00:55.9
7.
FOJTÍK Filip
CZE 0:10:20.5 0:00:57.4
8.
KUNC Tomáš
GHOST Junior team
CZE 0:10:21.1 0:00:57.9
9.
HOHN Martin
SKI Klub Kopřivnice
CZE 0:10:23.6 0:01:00.5
10.
PEŠL Jan
KOLOKROUŽEK Zlín
CZE 0:10:47.3 0:01:24.2
11.
DINGA Jan
BSK racing
CZE 0:10:59.3 0:01:36.2
12.
LUX Ondřej
CZE 0:11:19.0 0:01:55.9
13.
KANISČEV Alexandr
Bikesport Mohelnice
CZE 0:11:22.0 0:01:58.9
14.
POLÁK Jáchym
CZE 0:11:45.0 0:02:21.9
15.
MAREK Matěj
TJ Favorit Brno
CZE 0:11:54.0 0:02:30.9
16.
VANĚK Tomáš
CZE 0:12:04.5 0:02:41.4
17.
POSPÍŠIL Michal
CZE 0:12:13.5 0:02:50.4
18.
NOVÁK Jakub
DC Bike
CZE 0:12:23.8 0:03:00.7
19.
RŮŽIČKA Tomáš
CZE 0:12:27.3 0:03:04.2
20.
RUSNÁK Ján
Cyklistická tour
SVK 0:12:38.3 0:03:15.2
21.
PÁČ Ondřej
CZE 0:12:52.0 0:03:28.9
22.
NESTROJIL Samuel
Aspire SCM
CZE 0:13:04.0 0:03:40.9
23.
KERBER Oskar
CZE 0:13:16.5 0:03:53.4
24.
SEDLÁK Tomáš
CZE 0:13:21.5 0:03:58.4
25.
POUL Lukáš
CZE 0:13:22.0 0:03:58.9
26.
SCHIESSER Alex
Subaru Opava
CZE 0:13:48.8 0:04:25.7
27.
SAMSON Martin
AGROTEC a.s., Hustopeče
CZE 0:13:56.3 0:04:33.2
28.
SVOBODA Viktor
CZE 0:14:06.0 0:04:42.9
29.
MACHÁČEK Šimon
CZE 0:14:15.5 0:04:52.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KOLÁŘOVÁ Babeta
Dukla Praha
CZE 0:09:44.0 0:00:00.0
2.
NOVOTNÁ Justyna
MORAVEC TEAM
CZE 0:10:01.0 0:00:16.9
3.
JIRÁSKOVÁ Ema
CZE 0:10:04.2 0:00:20.2
4.
BOHÁNSKÁ Vanesa
SKI TEAM LIBEREC
CZE 0:10:08.5 0:00:24.4
5.
BLAŽKOVÁ Jolana
Nasavrky Bikers
CZE 0:11:03.0 0:01:18.9
6.
PANTŮČKOVÁ Anna
ACT leraK Blansko
CZE 0:11:38.7 0:01:54.7
7.
HOLANOVÁ Julie
Symbio+CE Energy
CZE 0:11:44.5 0:02:00.4
8.
VACKOVÁ Mia
CZE 0:11:47.2 0:02:03.2
9.
BRADÁČOVÁ Aneta
ACT leraK Blansko
CZE 0:11:50.0 0:02:05.9
10.
KOPŘIVOVÁ Adéla
BatT Nové Město na Moravě
CZE 0:11:55.5 0:02:11.4
11.
KANDOVÁ Michaela
CZE 0:11:56.5 0:02:12.4
12.
ČERNÁ Lucie
HBT Zlín
CZE 0:12:10.0 0:02:25.9
13.
VYCHYTILOVÁ žofie
CZE 0:12:47.9 0:03:03.9
14.
PETRŽELKOVÁ Laura
CZE 0:13:11.9 0:03:27.9
15.
BAJZOVÁ Barbora
CZE 0:13:28.2 0:03:44.2
16.
BENEŠOVÁ Barbora
CZE 0:13:30.0 0:03:45.9
17.
RŮŽIČKOVÁ Šarlota
CZE 0:13:40.2 0:03:56.2
18.
KLEINOVÁ Adriana
CZE 0:14:34.9 0:04:50.9
19.
ŠVASTALOVÁ Alžběta
BTFLY
CZE 0:14:43.2 0:04:59.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SEMERÁD Marek
SRAM MITAS TREK Team
CZE 0:04:03.8 0:00:00.0
2.
ADÁMEK Robin
Bike team Alby Znojmo
CZE 0:04:15.0 0:00:11.2
3.
VĚNTUS Tadeaš
sportovnikurzy.cz
CZE 0:04:17.5 0:00:13.7
4.
DOMIN Matyáš
Hvězda Praha
CZE 0:04:20.0 0:00:16.2
5.
RICHTER Lukáš
TUFO CykloZákladna Otrokovice
CZE 0:04:36.0 0:00:32.2
6.
KALINA Vilém
CZE 0:04:40.0 0:00:36.2
7.
HALÁS Antonín
Cykloteam KOLARNA Olomouc
CZE 0:04:50.0 0:00:46.2
8.
ZVĚDĚLÍK Jakub
ACS Drak Vrbno
CZE 0:04:56.8 0:00:52.9
9.
FILGAS Lukáš
CZE 0:05:02.3 0:00:58.5
10.
HOLEŠOVSKÝ Jan
CZE 0:05:07.8 0:01:03.9
11.
PROCHÁZKA Lukáš
CZE 0:05:09.3 0:01:05.4
12.
DUBEN Štěpán
AGROFERT cyklo tým
CZE 0:05:11.8 0:01:07.9
13.
NÁDASKÝ Tobiáš
Cycling Club Chomutov
CZE 0:05:16.3 0:01:12.4
14.
HUBCEJ Matyáš
Bikeklub Sokolisti Náměšť nad Oslavou
CZE 0:05:18.3 0:01:14.4
15.
KOTEK Karel
BB racing čerčany
CZE 0:05:21.8 0:01:17.9
16.
MICHALÍK Ondra
CZE 0:05:22.3 0:01:18.4
17.
DOBEŠ Vojtěch
STT SERVIS
CZE 0:05:24.3 0:01:20.4
18.
AGEL Tobiáš Václav
AGROFERT cyklo tým
CZE 0:05:28.0 0:01:24.2
19.
ŽÁČEK Tobias
CZE 0:05:28.3 0:01:24.4
20.
NESTROJIL Adam
Aspire SCM
CZE 0:05:41.0 0:01:37.2
21.
BEDNAR Tobiaš
SVK 0:05:41.3 0:01:37.4
22.
PEŠÁK Tadeáš
CZE 0:05:42.5 0:01:38.7
23.
ŽAMPACH Jakub
Cyklo Pejcha RT
CZE 0:05:44.3 0:01:40.4
24.
HOFBAUER Sebastian Jozef
CZE 0:05:47.5 0:01:43.7
25.
SVOBODA Marek
CZE 0:05:58.5 0:01:54.7
26.
MICHALÍK Matěj
CZE 0:06:02.0 0:01:58.2
27.
KABRIEL Jiří
CZE 0:06:03.8 0:01:59.9
28.
RUSNÁK Matúš
Cyklistická tour
SVK 0:06:09.8 0:02:05.9
29.
FIBIKAR Jan
GHOST Team
CZE 0:06:12.8 0:02:08.9
30.
CHALOUPKA Lukáš
CZE 0:06:13.5 0:02:09.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
DRÁBKOVÁ Nela
BB racing čerčany
CZE 0:04:43.4 0:00:00.0
2.
ORLOWSKÁ Pavlína
Pepet
CZE 0:05:04.7 0:00:21.2
3.
PANTŮČKOVÁ Tereza
ACT leraK Blansko
CZE 0:05:17.7 0:00:34.2
4.
GUŽÍKOVÁ Terezie
CZE 0:05:37.1 0:00:53.7
5.
LANDSMANOVÁ Ellen
CK Bítovská
CZE 0:05:48.4 0:01:04.9
6.
ŽÍDKOVÁ Sofie Mia
CZE 0:06:04.1 0:01:20.7
7.
WOLFOVÁ Amálie
CZE 0:06:21.9 0:01:38.4
8.
LAMICHOVÁ Kristýna
SupGirls
CZE 0:06:27.6 0:01:44.2
9.
FOUSKOVÁ Veronika
CZE 0:06:34.4 0:01:50.9
10.
ŠTROFOVÁ Natálie
PNEUALU Team
CZE 0:06:34.5 0:01:51.0
11.
SOCHOROVÁ Viktorie
CZE 0:06:57.6 0:02:14.2
12.
LACHMANNOVÁ Anna
CZE 0:06:59.9 0:02:16.4
13.
PRŮDKOVÁ Edita
CZE 0:07:27.1 0:02:43.7
14.
HAVELKOVÁ Adéla
CZE 0:07:35.6 0:02:52.2
15.
CÁTALOVÁ Zoe
CZE 0:07:54.6 0:03:11.2
16.
DĚDKOVÁ Natálie
CZE 0:07:55.4 0:03:11.9
17.
TYRYCHTROVÁ Lucie
CZE 0:07:55.6 0:03:12.2
18.
ČERNÁ Karolína
HBT Zlín
CZE 0:08:00.1 0:03:16.7
19.
KABELOVÁ Ema
CZE 0:08:29.6 0:03:46.2
20.
PAVLIŇÁKOVÁ Eliška
CZE 0:08:52.4 0:04:08.9
21.
ŠTOLFOVÁ Eliška
BIKE TRIATLON MORKOVICE
CZE 0:09:02.9 0:04:19.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
GEMBAL Robin
GHOST Junior team
CZE 0:00:56.1 0:00:00.0
2.
LYSONĚIL Dominik
CZE 0:01:04.8 0:00:08.7
3.
RŮŽIČKA MikulÁŠ
CZE 0:01:08.8 0:00:12.7
4.
DRÁBEK Tom
BB racing čerčany
CZE 0:01:09.1 0:00:13.0
5.
POUL David
CZE 0:01:11.3 0:00:15.2
6.
HALUZÍK Tomáš
cyklo team KOLARNA
CZE 0:01:12.3 0:00:16.2
7.
VASILIADIS Tobias
CZE 0:01:23.3 0:00:27.2
8.
HUBIČKA Štěpán
CZE 0:01:27.1 0:00:30.9
9.
FOLTÝN Jakub
CZE 0:01:29.3 0:00:33.2
10.
VALENTA Janek
CZE 0:01:29.6 0:00:33.4
11.
PÁČ Jan
CZE 0:01:34.8 0:00:38.7
12.
MADRON Patrik
MirDUCHA
CZE 0:01:35.1 0:00:38.9
13.
DUBEN Mikoláš
CZE 0:01:36.1 0:00:39.9
14.
VALENT Sebastian
CZE 0:01:36.8 0:00:40.7
15.
KOPČÍK Kryštof
CZE 0:01:42.1 0:00:45.9
16.
NOVÁK Štěpán
CZE 0:01:44.6 0:00:48.5
17.
STOUPA Aleš
CZE 0:01:46.6 0:00:50.4
18.
BARTOŠ Daniel
CZE 0:01:48.1 0:00:52.0
19.
ŽÁČEK Filip
CZE 0:01:51.3 0:00:55.2
20.
SCHÖN Michael
CZE 0:01:54.3 0:00:58.2
21.
VACULÍN Vilém
CZE 0:02:43.0 0:01:46.8
22.
SCHWARTZ Sebastian Dougal
CZE 0:03:18.1 0:02:21.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HOLUBOVÁ Eliška
CZE 0:01:11.9 0:00:00.0
2.
POLÁKOVÁ Adéla
CZE 0:01:13.2 0:00:01.2
3.
HOLEŠOVSKA Emma
CZE 0:01:25.7 0:00:13.7
4.
BEDNAŘÍKOVÁ Aneta
CZE 0:01:28.4 0:00:16.4
5.
VALOVÁ Valerie
CZE 0:01:29.2 0:00:17.2
6.
AGELOVÁ Justýna
CZE 0:01:30.4 0:00:18.4
7.
ŽÁČKOVÁ Thea
CZE 0:01:33.9 0:00:21.9
8.
RYTYCHOVÁ Nikita
CZE 0:01:35.2 0:00:23.2
9.
HLOUCHOVÁ Helena
CZE 0:01:38.2 0:00:26.2
10.
KŘEPELOVÁ Aneta
CZE 0:01:39.9 0:00:27.9
11.
ŠKARPOVÁ Týna
CZE 0:01:41.4 0:00:29.4
12.
PRŮDKOVÁ Agáta
CZE 0:01:43.2 0:00:31.2
13.
SKŘIČKOVÁ Marie
CZE 0:01:46.4 0:00:34.5
14.
HORÁKOVÁ Thea
CZE 0:01:49.2 0:00:37.2
15.
GUŽÍKOVÁ Daniela
CZE 0:01:51.7 0:00:39.7
16.
PAVLIŇÁKOVÁ Julie
CZE 0:02:13.1 0:01:01.2
17.
ŠTROFOVÁ Ema
PNEUALU Team
CZE 0:02:21.4 0:01:09.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ANTOŠ Josef
CZE 0:01:00.0 0:00:00.0
2.
DLOUHÝ Matyáš
Bikeři Hrdlořezy
CZE 0:01:00.0 0:00:00.0
3.
DĚDEK Tomáš
CZE 0:01:00.0 0:00:00.0
4.
KUBÍK Miroslav
Kubýci
CZE 0:01:00.0 0:00:00.0
5.
MACALÍK Adam
CZE 0:01:00.0 0:00:00.0
6.
KAFANTARIS Markos Achilleas
CZE 0:01:00.0 0:00:00.0
7.
MADRON Kryštof
MirDUCHA
CZE 0:01:00.0 0:00:00.0
8.
VRAŠTIL Vojtěch
CZE 0:01:00.0 0:00:00.0
9.
ŠINDELÁŘ Petr
Velosport Domažlice
CZE 0:01:00.0 0:00:00.0
10.
TOMAN Max
CZE 0:01:00.0 0:00:00.0
11.
BACHMAN Mikuláš
CZE 0:01:00.0 0:00:00.0
12.
SKRICKA Jakub
CZE 0:01:00.0 0:00:00.0
13.
HRAZDÍRA Martin
CZE 0:01:00.0 0:00:00.0
14.
HUBEŇÁK Viktor
CZE 0:01:00.0 0:00:00.0
15.
KINDERNAY Maxim
CZE 0:01:00.0 0:00:00.0
16.
PREININGER Tomáš
CZE 0:01:00.0 0:00:00.0
17.
SEDLÁČEK Teo
CZE 0:01:00.0 0:00:00.0
18.
HRUŠECKÝ Miroslav
SVK 0:01:00.0 0:00:00.0
19.
BERKA Michal
CZE 0:01:00.0 0:00:00.0
20.
DURNA Karel
CZE 0:01:00.0 0:00:00.0
21.
NOVÁK Karel
CZE 0:01:00.0 0:00:00.0
22.
MORAVČÍK JiŘÍ
CZE 0:01:00.0 0:00:00.0
23.
DUFEK Šimon
CZE 0:01:00.0 0:00:00.0
24.
HEJKRLÍK Tomáš
CZE 0:01:00.0 0:00:00.0
25.
DLOUHÝ Daniel
CZE 0:01:00.0 0:00:00.0
26.
TYRYCHTR Vojtěch
CZE 0:01:00.0 0:00:00.0
27.
TESAŘ Karel
ENDEKA BASSTA team
CZE 0:01:00.0 0:00:00.0
28.
JELÍNEK Matěj
CZE 0:01:00.0 0:00:00.0
29.
VACULÍN Robin
CZE 0:01:00.0 0:00:00.0
30.
ŘEŽÁBEK Mikuláš
CZE 0:01:00.0 0:00:00.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
JANÍČKOVÁ Edita
CZE 0:01:00.0 0:00:00.0
2.
TOMANOVÁ Justýna
CZE 0:01:00.0 0:00:00.0
3.
TUČKOVÁ žofie
CZE 0:01:00.0 0:00:00.0
4.
HUBIČKOVÁ Beata
CZE 0:01:00.0 0:00:00.0
5.
RYŠAVÁ Aneta
CZE 0:01:00.0 0:00:00.0
6.
HOROVÁ Justýna
CZE 0:01:00.0 0:00:00.0
7.
POSPÍŠILOVÁ Lucie
CZE 0:01:00.0 0:00:00.0
8.
SEMERÁDOVÁ Emma
CZE 0:01:00.0 0:00:00.0
9.
CHLUBNOVÁ Ella
CZE 0:01:00.0 0:00:00.0
10.
CHVOJKOVÁ Alžběta
GHOST Junior team
CZE 0:01:00.0 0:00:00.0
11.
LOSOVA Natalia
CZE 0:01:00.0 0:00:00.0
12.
TROJANOVÁ Eliška
CZE 0:01:00.0 0:00:00.0
13.
URBANOVÁ Karolína
CZE 0:01:00.0 0:00:00.0
14.
HÁLOVÁ Natálie
Orel jednota Šitbořice
CZE 0:01:00.0 0:00:00.0
15.
KLANČÍKOVÁ Klára
CZE 0:01:00.0 0:00:00.0
16.
JASANOVÁ Simona
Velosport Domažlice
CZE 0:01:00.0 0:00:00.0
17.
TOMANDLOVÁ Ester
Penguin team
CZE 0:01:00.0 0:00:00.0
18.
DLESKOVÁ Natálie
CZE 0:01:00.0 0:00:00.0
19.
BARTOŠOVÁ Gabriela
CZE 0:01:00.0 0:00:00.0
20.
NOVÁKOVÁ Magdaléna
CZE 0:01:00.0 0:00:00.0
21.
ŠTOLFOVÁ Barbora
BIKE TRIATLON MORKOVICE
CZE 0:01:00.0 0:00:00.0
22.
BLAHOVÁ Eliška
BT Velká Bíteš
CZE 0:01:00.0 0:00:00.0
23.
MÁLKOVÁ AlŽbĚta
CZE 0:01:00.0 0:00:00.0
24.
STRAKOVÁ Alexandra
CZE 0:01:00.0 0:00:00.0
25.
NIKODÉMOVÁ Isabel
CZE 0:01:00.0 0:00:00.0
26.
MACHÁČKOVÁ Alžběta
CZE 0:01:00.0 0:00:00.0
27.
PAŘILOVÁ Mariana
CZE 0:01:00.0 0:00:00.0
28.
KALUOPOVÁ Fabien
CZE 0:01:00.0 0:00:00.0
29.
PERIČKOVÁ Edéla
CZE 0:01:00.0 0:00:00.0

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru