Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : ČP XCO MTB 2018

ČP XCO MTB Brno UCI/C1

MTB
DATUM :05 - 6.5.2018 MÍSTO :Brno

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KULHAVÝ Jaroslav
Specialized Racing XC
CZE 1:27:41.7 0:00:00.0
2.
CINK Ondřej
Primaflor Mondraker Rotor Team
CZE 1:27:53.4 0:00:11.7
3.
WAWAK Bartlomiej
KROSS RACING TEAM
POL 1:28:22.1 0:00:40.4
4.
ŠKARNITZL Jan
Mitas TREK
CZE 1:28:56.1 0:01:14.4
5.
KONWA Marek
Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
POL 1:29:17.4 0:01:35.6
6.
ULLOA AREVALO Jose Gerardo
CONADE CODE GTO CADENCIA.MX
MEX 1:30:02.6 0:02:20.9
7.
PAPRSTKA Tomáš
Expres CZ Scott Team Kolín
CZE 1:30:57.9 0:03:16.1
8.
PRŮDEK Matěj
GAPP System - Cabtech MTB racing team
CZE 1:31:02.1 0:03:20.4
9.
NIEBORAS Mateusz
JBG-2 CRYOSPACE
POL 1:31:02.4 0:03:20.6
10.
RAUCHFUSS Marek
Kellys Bike Ranch Team
CZE 1:31:02.6 0:03:20.9
11.
ZAMROŹNIAK Jakub
Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
POL 1:31:47.8 0:04:06.0
12.
SKÁLA Jaromír
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:31:58.4 0:04:16.6
13.
ULÍK Matěj
Expres CZ Scott Team Kolín
SVK 1:32:06.5 0:04:24.8
14.
HELTA Filip
SGR Specialized
POL 1:32:16.4 0:04:34.6
15.
VASTL Jan
N1 BMC TEAM
CZE 1:32:31.1 0:04:49.4
16.
STOŠEK Martin
Symbio+CE.Energy
CZE 1:33:34.1 0:05:52.4
17.
MICHAŁEK Mariusz
JBG-2 CRYOSPACE
POL 1:33:44.8 0:06:03.1
18.
KOBES Lukáš
Symbio+CE.Energy
CZE 1:33:59.1 0:06:17.4
19.
VIŠŇOVSKÝ Tomáš
Česká spořitelna- Accolade
SVK 1:34:34.8 0:06:53.1
20.
ŠEVCŮ Tomáš
HSK - cycling
CZE 1:34:42.6 0:07:00.9
21.
TOPÓR Michał
Superior Zator
POL 1:34:55.3 0:07:13.6
22.
FOJTÍK Jan
Force KCK Zlín
CZE 1:35:34.6 0:07:52.8
23.
ZADÁK David
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:36:45.1 0:09:03.3
24.
STAFILOV Aleksander
Expres CZ Scott Team Kolín
RUS 1:36:56.8 0:09:15.1
25.
BÁRTEK David
Kellys Bikeranch Team
CZE 1:37:44.1 0:10:02.3
26.
FLÁMA Tomáš
TS Bohemia Bike Team
CZE 1:38:55.8 0:11:14.1
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠKARNITZLOVÁ Jitka
GAPP System - Cabtech MTB racing team
CZE 1:18:37.7 0:00:00.0
2.
SOLUS-MISKOWICZ Katarzyna
Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
POL 1:19:14.2 0:00:36.4
3.
ŠTĚPÁNOVÁ Karla
N1 BMC TEAM
CZE 1:20:04.7 0:01:26.9
4.
CZECZINKAROVA Jana
Mitas TREK
CZE 1:20:59.7 0:02:21.9
5.
PRŮDKOVÁ Barbora
HEAD PRO TEAM
CZE 1:21:25.7 0:02:47.9
6.
WOJTYŁA Gabriela
Superior Zator
POL 1:23:14.2 0:04:36.4
7.
HAVLÍKOVÁ Pavla
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
CZE 1:23:48.9 0:05:11.2
8.
PODGÓRSKA Aleksandra
SGR Specialized
POL 1:24:25.7 0:05:47.9
9.
ZIELIŃSKA Magdalena
UKS SOKÓŁ KĘTY
POL 1:24:42.2 0:06:04.4
10.
PICHLÍKOVÁ Jana
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:24:50.2 0:06:12.4
11.
JEŽKOVÁ Hana
GT OPPORTUNITY BRNO
CZE 1:26:28.6 0:07:50.9
12.
URBANOVÁ Martina
Hnízdil Team
CZE 1:28:18.9 0:09:41.1
13.
TVARŮŽKOVA Tereza
Maloja rocky mountain team
CZE 1:28:33.4 0:09:55.6
14.
SADŁECKA Magdalena
Euro Bike Kaczmarek Electric Team
POL 1:29:06.6 0:10:28.9
15.
DÖRING Maria
TSV Großschönau/ Ghost
GER 1:29:27.1 0:10:49.4
16.
VESELÁ Lucie
GT OPPORTUNITY BRNO
CZE 1:30:00.9 0:11:23.1
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
MIŠOŇOVÁ Magdalena
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:55:28.3 0:00:00.0
2.
PAULECHOVÁ Radka
Slovak National team
SVK 0:56:55.6 0:01:27.3
3.
KUČEROVÁ Monika
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:57:06.7 0:01:38.4
4.
ŠTEFANOVÁ Kateřina
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:57:56.2 0:02:27.9
5.
ŠAFÁŘOVÁ Zuzana
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:59:33.5 0:04:05.2
6.
VERNEROVÁ Klára
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 1:01:22.2 0:05:53.9
7.
PRCHALOVÁ Libuše
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 1:02:10.4 0:06:42.1
8.
BOJKOVÁ Michaela
Bike 2000
CZE 1:03:37.7 0:08:09.4
9.
TESAŘOVÁ Jana
Ethic sport
CZE 1:04:09.2 0:08:40.9
10.
PAVELKOVÁ Klára
SupGirls
CZE 1:04:44.4 0:09:16.1
11.
MACKOVÁ Pavlína
Cykloklub Chýnov z.s.
CZE 1:05:36.7 0:10:08.4
12.
SEIDLOVÁ Monika
Short Bike Academy Opletal
CZE 1:06:50.2 0:11:21.9
13.
GLAJZOVÁ Natália
TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
SVK 1:08:49.4 0:13:21.1
14.
JERUZALSKA Natalia
KKW Whyte Nexelo Wałbrzych
POL 1:08:50.1 0:13:21.8
15.
FUKSOVÁ Adéla
Symbio+CE.Energy
CZE 1:11:47.1 0:16:18.8
16.
HARTYCHOVA Nicole
Mitas Trek Sram
CZE 1:14:41.3 0:19:13.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
NOVOTNÁ Aneta
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:27:11.9 0:00:00.0
2.
KURNICKÁ Tereza
CyS-Akadémia Petra Sagana
SVK 0:27:36.2 0:00:24.2
3.
SZCZECIŃSKA Matylda
Warszawski Klub Kolarski
CZE 0:27:50.2 0:00:38.2
4.
ZEMANOVÁ Kristýna
TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
CZE 0:27:51.2 0:00:39.2
5.
BEDRNÍKOVÁ Karolína
Dukla Praha
CZE 0:28:03.7 0:00:51.7
6.
HOJKOVÁ Štěpánka
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:28:11.7 0:00:59.7
7.
HOLUBOVÁ Adéla
kola-bbm.cz
CZE 0:28:39.2 0:01:27.2
8.
PLESKAČOVÁ Natálie
Expres CZ Scott Team Kolín
CZE 0:28:46.7 0:01:34.7
9.
OBOŘILOVÁ Tereza
Drahansky sport team
CZE 0:29:07.4 0:01:55.4
10.
VAVERKOVÁ Kateřina
COPR TJ PŘEŠTICE
CZE 0:29:28.9 0:02:16.9
11.
FRITZOVÁ Aneta
Drahansky sport team
CZE 0:29:46.7 0:02:34.7
12.
KADLECOVÁ Zuzana
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:30:23.9 0:03:11.9
13.
BIELECKA Dorota
KKW Whyte Nexelo Wałbrzych
POL 0:30:51.7 0:03:39.7
14.
GARCIA PELAEZ Isabella
CONADE CODE GTO CADENCIA.MX
MEX 0:30:52.2 0:03:40.2
15.
KLÍMOVÁ Natálie
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:31:02.9 0:03:50.9
16.
ČERNOHORSKÁ Jitka
LYKO klub Prachatice
CZE 0:31:20.4 0:04:08.4
17.
NAVRKALOVÁ Michaela
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
CZE 0:31:30.2 0:04:18.2
18.
KŘIKAVOVÁ Šárka
kola-bbm.cz
CZE 0:31:47.2 0:04:35.2
19.
SUCHÁ Kateřina
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:31:54.9 0:04:42.9
20.
DOSTÁLOVÁ Lucie
LYKO klub Prachatice
CZE 0:31:58.2 0:04:46.2
21.
ŠMÍDOVÁ Adéla
CK Sport Beran Chrást
CZE 0:31:59.2 0:04:47.2
22.
DRBOHLAVOVÁ Eliška
Bikeclinic junior team
CZE 0:32:08.2 0:04:56.2
23.
SOUSTRUŽNÍKOVÁ Nikol
Roman Kreuziger Cycling Academy
CZE 0:32:30.7 0:05:18.7
24.
MUNDLOVÁ Anna
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 0:32:31.1 0:05:19.2
25.
HEJHALOVÁ Dagmar
Dukla Praha
CZE 0:32:52.9 0:05:40.9
26.
HENDRYCHOVÁ Lucie
Bike freaks Holice
CZE 0:32:54.9 0:05:42.9
27.
KNIHOVÁ Kateřina
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
CZE 0:33:30.9 0:06:18.9
28.
BRTNÍČKOVÁ Michaela
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 0:33:49.6 0:06:37.6
29.
CIBULKOVA Tereza
Author team Stupno
CZE 0:33:59.1 0:06:47.1
30.
BRAVENCOVÁ Denisa
Short Bike Academy Opletal
CZE 0:34:15.1 0:07:03.1
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ZATLOUKAL Jan
Cyklo team Kolarna
CZE 0:35:11.1 0:00:00.0
2.
ŠULC David
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:35:11.9 0:00:00.7
3.
SÁSKA Jan
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:35:34.6 0:00:23.5
4.
ŽVAK Daniel
Expres CZ Scott Team Kolín
CZE 0:35:48.8 0:00:37.7
5.
OBDRŽÁLEK Tomáš
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 0:36:10.8 0:00:59.7
6.
STRÁNSKÝ Matěj
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:36:19.3 0:01:08.2
7.
DANĚK Jakub
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:36:23.1 0:01:11.9
8.
PHILIPPI David
Dresdner SC 1898
GER 0:36:26.3 0:01:15.2
9.
HAŠEK Max
SK Bagbike
CZE 0:36:38.1 0:01:26.9
10.
VÍTEK Tomáš
HEAD BIKE TJ OPAVA
CZE 0:36:41.3 0:01:30.2
11.
TLAMKA Tomáš
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 0:36:48.3 0:01:37.2
12.
MÖLLER Leon
FAST Zweirad Haus
GER 0:36:49.6 0:01:38.4
13.
SPORYSCH Daniel
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:37:27.8 0:02:16.7
14.
DUŠÁK Martin
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:37:36.6 0:02:25.4
15.
KONEČNÝ Filip
BATT klub Nové Město na Moravě
CZE 0:37:44.2 0:02:33.0
16.
BRZÓSKA Filip
KKW Whyte Nexelo Wałbrzych
POL 0:37:48.3 0:02:37.2
17.
DOLEŽAL Tomáš
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:38:04.8 0:02:53.7
18.
KOREŇ Matúš Jakub
Kaktus Bike team Bratislava
SVK 0:38:13.3 0:03:02.2
19.
ŠINDELÁŘ Jan
Moravec Team
CZE 0:38:15.3 0:03:04.2
20.
VOŽENÍLEK Martin
HEAD BIKE TJ OPAVA
CZE 0:38:20.3 0:03:09.2
21.
KRULA Štěpán
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:38:46.8 0:03:35.7
22.
HOLUB Filip
GT OPPORTUNITY BRNO
CZE 0:38:47.3 0:03:36.2
23.
MACHÁČ Josef
Cyklo team Kolarna
CZE 0:38:51.3 0:03:40.2
24.
ŠINDELÁŘ Jan
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:38:52.8 0:03:41.7
25.
DUBČÁK Pavel
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 0:38:53.1 0:03:41.9
26.
ZEMENE Jakub
Short Bike Academy Opletal
CZE 0:39:06.1 0:03:54.9
27.
VEVERKA Václav
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
CZE 0:39:24.8 0:04:13.7
28.
GÜNTHER Theodor
Dresdner SC 1898
GER 0:39:52.3 0:04:41.2
29.
ČÁSLAVSKÝ Matěj
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:39:58.8 0:04:47.7
30.
SZCEPANSKI Lukáš
HEAD BIKE TJ OPAVA
CZE 0:40:08.3 0:04:57.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ADÁMEK Petr
Apache LOKO Trutnov
CZE 0:48:30.2 0:00:00.0
2.
KOZEL Michal
SUNINVENT MTB TEAM
CZE 0:48:37.5 0:00:07.2
3.
ŠELLER Luděk
CZE 0:48:41.5 0:00:11.2
4.
FLÁMA Miroslav
Bikesport Uničov
CZE 0:49:16.7 0:00:46.4
5.
MORAVEC Karel
VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM
CZE 0:49:37.7 0:01:07.4
6.
TRNKA Dominik
ENDEKA BASSTA team
CZE 0:50:28.5 0:01:58.2
7.
FORMÁNEK Adam
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:50:54.9 0:02:24.7
8.
LIDMILA Martin
CYKLO-Ski klub Polička
CZE 0:51:28.7 0:02:58.4
9.
RATAJCZAK Jakub
POL 0:51:39.4 0:03:09.2
10.
MATĚJKA Radim
Cyklo Bendl
CZE 0:52:49.4 0:04:19.2
11.
CINTULA Lukáš
ENDEKA BASSTA team
SVK 0:52:49.7 0:04:19.4
12.
ČEJKA Daniel
CK MTB Maraton Hlinsko
CZE 0:53:01.7 0:04:31.4
13.
VÍCH Michal
SUPERIOR BITTERS TEAM
CZE 0:53:02.7 0:04:32.4
14.
PRADÁČ Michal
CK MTB Maraton
CZE 0:53:05.2 0:04:34.9
15.
TOMAŠOV Filip
CZE 0:53:25.9 0:04:55.7
16.
LETTOVSKÝ Tomáš
Bike 2000
CZE 0:53:33.2 0:05:02.9
17.
ŠICH Petr
Moravec Team
CZE 0:54:13.2 0:05:42.9
18.
BLAHO Martin
PRESTIGE CYCLING TEAM
CZE 0:55:01.2 0:06:30.9
19.
PRENEK Ondrej
Eleven Mercedes Mitas
CZE 0:56:26.1 0:07:55.9
20.
ŠMÍDA Jan
Drahanský sport team
CZE 0:57:36.6 0:09:06.4
21.
KEC Jan
Superior riders
CZE 0:58:13.6 0:09:43.4
22.
FIALA Radim
CYKLO TEAM KOLÁRNA
CZE 1:01:31.1 0:13:00.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ZELENÝ Ondřej
Eleven Mercedes Mitas
CZE 0:46:07.2 0:00:00.0
2.
CHYBA Jiří
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 0:47:34.1 0:01:26.9
3.
FOJTÍK Ondřej
Force KCK Zlín
CZE 0:48:26.9 0:02:19.7
4.
HOLEC Pavel
CGB Racing Team
CZE 0:48:54.1 0:02:46.9
5.
CZARNOTA Bogdan
Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
POL 0:49:01.9 0:02:54.7
6.
KARÁSEK Vladislav
Lawi Orbea Team
CZE 0:50:17.4 0:04:10.2
7.
ČERNOCKÝ Martin
ENDEKA BASSTA team
CZE 0:50:57.6 0:04:50.4
8.
KOBES Miroslav
Velosport Domažlice
CZE 0:51:00.9 0:04:53.7
9.
KRÁL Jakub
kola KOBLÍŽEK
CZE 0:51:59.6 0:05:52.4
10.
BIENIASZ Mirosław
KCP Elzat Bieniasz Bike Team
POL 0:52:08.6 0:06:01.4
11.
ČEFELÍN Radek
ENDEKA BASSTA team
CZE 0:52:21.9 0:06:14.6
12.
KONEČNÝ Radim
Život na kolech
CZE 0:52:39.6 0:06:32.4
13.
SEDLÁŘ Jakub
Novatop Lapierre o.s.
CZE 0:52:43.1 0:06:35.9
14.
NAJSER Tomáš
Bike one
CZE 0:53:14.4 0:07:07.1
15.
VOJTEK Libor
ENDEKA BASSTA team
CZE 0:53:19.3 0:07:12.1
16.
VANČUŘÍK Pavel
SPORTOVNIDUM.CZ
CZE 0:54:33.3 0:08:26.1
17.
HÁJEK Pavel
ENDEKA BASSTA team
CZE 0:54:49.8 0:08:42.6
18.
KUBÍK Lukáš
CK Sport Beran Chrást
CZE 0:54:54.3 0:08:47.1
19.
EGERMAIER Daniel
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:55:01.3 0:08:54.1
20.
CVRKAL Tomáš
Aspire sport centrum mládeže
CZE 0:55:16.8 0:09:09.6
21.
ŁODEJ Janusz
ZKS Stal Rzeszów
POL 0:55:34.1 0:09:26.9
22.
ČEFELÍN František
ENDEKA BASSTA team
CZE 0:55:55.6 0:09:48.4
23.
ŠŤASTNÝ Zdeněk
ENDEKA BASSTA team
CZE 0:56:27.8 0:10:20.6
24.
PITHART Jan
Dukla Praha
CZE 0:57:36.6 0:11:29.3
25.
OPLT Libor
OPLT CYCLING
CZE 1:01:03.0 0:14:55.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
GUTIERREZ PRIETO Adair Zabdiel
CONADE CODE GTO CADENCIA.MX
MEX 0:57:58.3 0:00:00.0
2.
BEDRNÍK Matěj
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:58:19.5 0:00:21.2
3.
SCHIERL Jakub
Expres CZ Scott Team Kolín
CZE 0:58:32.8 0:00:34.4
4.
ELČKNER Lukáš
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:58:45.8 0:00:47.4
5.
KOßACK Janik
SSV Mounty Altenberg/ Focus Rapiro Racing
GER 0:58:51.2 0:00:52.9
6.
ŘÍMAN Jakub
Cyklo team Kolarna
CZE 0:59:18.0 0:01:19.7
7.
DUDEK Tomáš
GAPP System - Cabtech MTB racing team
CZE 0:59:33.7 0:01:35.4
8.
TOMÁŠEK Alvin
Expres CZ Scott Team Kolín
CZE 0:59:41.5 0:01:43.2
9.
JIROUŠ Samuel
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:00:01.2 0:02:02.9
10.
KUNÁŠEK Josef
Expres CZ Scott Team Kolín
CZE 1:00:12.0 0:02:13.7
11.
KRYŃSKI Piotr
Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
POL 1:00:37.5 0:02:39.2
12.
JENČUŠ Jakub
Slovak National team
SVK 1:00:42.5 0:02:44.2
13.
HOMOLA Jakub
HEAD BIKE TJ OPAVA
CZE 1:01:04.8 0:03:06.4
14.
KARPIERZ Wojciech
UKS Dream Bike Bielawa
POL 1:01:10.2 0:03:11.9
15.
HOŘÁK Radek
Kolokrám
CZE 1:01:20.0 0:03:21.7
16.
VONDRÁČEK Jaroslav
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:01:23.2 0:03:24.9
17.
HONSA František
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:01:57.0 0:03:58.7
18.
TRNKA Marek
Slovak National team
SVK 1:02:03.7 0:04:05.4
19.
PONÍŽIL Karel
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 1:02:09.0 0:04:10.7
20.
VOLF Michal
COPR TJ PŘEŠTICE
CZE 1:02:35.0 0:04:36.7
21.
LUDVÍK Jaroslav
CK MTB Maraton Hlinsko
CZE 1:02:51.0 0:04:52.7
22.
HLADÍK Josef
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 1:02:59.2 0:05:00.9
23.
HELIZANOWICZ Łukasz
JBG-2 CRYOSPACE
POL 1:03:02.2 0:05:03.9
24.
ŠTYCH Jan
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:03:21.0 0:05:22.7
25.
PODOBA Kristián
Kaktus Bike team Bratislava
SVK 1:03:34.7 0:05:36.4
26.
GARCZYK Paweł
SGR Specialized
POL 1:03:39.2 0:05:40.9
27.
ŚLIWIŃSKI Piotr
RMF FM HEG
POL 1:03:41.0 0:05:42.7
28.
MALÝ Matěj
VRV TEAM
CZE 1:03:46.5 0:05:48.1
29.
WOHANKA Richard
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 1:03:51.0 0:05:52.6
30.
MAREK Oskar
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:04:11.7 0:06:13.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SAMEC Filip
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:25:45.9 0:00:00.0
2.
JECH Filip
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:25:52.4 0:00:06.4
3.
ELBADRI Jakub
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:26:08.7 0:00:22.7
4.
VENCL Libor
Eleven mercedes-benz mitas
CZE 0:26:21.2 0:00:35.2
5.
KUNČÍK Matěj
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:26:34.7 0:00:48.7
6.
NOVOTNÝ Ondřej
Dukla Praha
CZE 0:26:39.9 0:00:53.9
7.
PÁVEK Matyáš
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
CZE 0:26:41.2 0:00:55.2
8.
FRÜHAUF Jan
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 0:27:08.4 0:01:22.4
9.
VENC Adam
GT OPPORTUNITY BRNO
CZE 0:27:11.7 0:01:25.7
10.
JEŽEK Václav
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:27:17.4 0:01:31.4
11.
KONWIŃSKI Mateusz
KK SKAN BIKE TEAM OPOCZNO
POL 0:27:18.7 0:01:32.7
12.
KERL Maximilian
Roman Kreuziger Cycling Academy
CZE 0:27:36.9 0:01:50.9
13.
VIK Matěj
Dukla Praha
CZE 0:27:40.2 0:01:54.2
14.
DOBRÝ Lukáš
CK LOKO Rakovník
CZE 0:27:48.4 0:02:02.4
15.
HÁK Jakub
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:27:56.9 0:02:10.9
16.
VONDRÁČEK Matyáš
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:28:01.2 0:02:15.2
17.
ŠILHAVÝ Ondřej
SP KOLO LOAP SPECIALIZED
CZE 0:28:03.9 0:02:17.9
18.
KULHA Filip
ŠKC Dubnica n/Váhom
CZE 0:28:04.9 0:02:18.9
19.
TERŠL Robin
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 0:28:05.0 0:02:19.0
20.
PIVNIČKA Jakub
Pítr Bikes
CZE 0:28:07.7 0:02:21.7
21.
CHÝLE Filip
Bicykl Team Ústí nad Labem
CZE 0:28:17.9 0:02:31.9
22.
PAŘÍK Vojtěch
TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
CZE 0:28:24.4 0:02:38.4
23.
KUBA Jakub
Bikeclinic junior team
CZE 0:28:27.4 0:02:41.4
24.
HLÁVKA Adam
Sportovní kurzy.cz
CZE 0:28:29.9 0:02:43.9
25.
BERNÁT Adam
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:28:35.9 0:02:49.9
26.
ROZSYPAL Štěpán
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:28:40.7 0:02:54.7
27.
KUPSKÝ Michal
Drahanský sport team
CZE 0:28:41.9 0:02:55.9
28.
GWIAZDA Mateusz
Raz Na Wozie BrzezinyMTB Team
POL 0:28:50.4 0:03:04.4
29.
PAŘEZ Tomáš
Expres CZ Scott Team Kolín
CZE 0:29:01.9 0:03:15.9
30.
PAVLÍČEK Patrik
CK LOKO Rakovník
CZE 0:29:06.4 0:03:20.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SPĚŠNÁ Simona
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:27:43.4 0:00:00.0
2.
VIKTOROVÁ Nela
LYKO klub Prachatice
CZE 0:28:14.6 0:00:31.2
3.
HLADÍKOVÁ Kateřina
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:28:42.6 0:00:59.2
4.
SRNSKÁ Patricie
CYKLO-Ski klub Polička
CZE 0:28:58.1 0:01:14.7
5.
FOLTÝNOVÁ Adéla
Bike club Město Touškov
CZE 0:29:13.4 0:01:29.9
6.
NAROVCOVÁ Monika
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:30:11.9 0:02:28.4
7.
PERNICKÁ Adéla
BIKE PRO RACING
CZE 0:30:20.9 0:02:37.4
8.
RŮŽIČKOVÁ Anna
Dukla Praha
CZE 0:30:32.4 0:02:48.9
9.
ŠINDELÁŘOVÁ Hana
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:30:46.6 0:03:03.2
10.
KOTLÍKOVÁ Adéla
CK LOKO Rakovník
CZE 0:30:56.4 0:03:12.9
11.
JOANNIDU Niki
Bike 2000
CZE 0:31:26.4 0:03:42.9
12.
HANÁKOVÁ Eliška
Moravec Team
CZE 0:31:27.1 0:03:43.7
13.
RADOVÁ Daniela
STEVENS Cykloklub Benešov
CZE 0:31:40.6 0:03:57.2
14.
PŮBALOVÁ Nela
TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
CZE 0:32:04.6 0:04:21.2
15.
DOSTÁLOVÁ Anna
LYKO klub Prachatice
CZE 0:32:30.4 0:04:46.9
16.
KYSELOVÁ Adéla
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:32:30.6 0:04:47.2
17.
MARKOVÁ Adéla
Dukla Praha
CZE 0:33:02.3 0:05:18.9
18.
DLASKOVÁ Vanda
TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
CZE 0:33:13.3 0:05:29.9
19.
HODLOVÁ Nikola
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 0:33:16.6 0:05:33.2
20.
KOLÁŘOVÁ Justýna
Dukla Praha
CZE 0:33:21.3 0:05:37.9
21.
TERŠL Anna
Bikeclinic junior team
CZE 0:33:44.3 0:06:00.9
22.
MITRYCHOVÁ Michaela
kola-bbm.cz
CZE 0:33:59.1 0:06:15.6
23.
DOLEŽALOVÁ Markéta
Bike freaks Holice
CZE 0:34:09.3 0:06:25.9
24.
ŠIMOŇUKOVÁ Natálie
Cykloteam MXM Hulín
CZE 0:34:26.8 0:06:43.4
25.
UHMANOVÁ Kateřina
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:34:39.8 0:06:56.4
26.
NAVRKALOVÁ Nikola
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
CZE 0:34:59.6 0:07:16.1
27.
GROMADA Tatiana
Grupa Kolarska Gliwice
POL 0:35:05.1 0:07:21.6
28.
JURÁŠKOVÁ Simona
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 0:35:22.6 0:07:39.1
29.
MALOŠÍKOVÁ Julie
Cykloteam MXM Hulín
CZE 0:35:58.8 0:08:15.4
30.
KALČÍKOVÁ Barbora
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:36:06.3 0:08:22.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BRADÁČ Adam
Dukla Praha
CZE 0:17:59.8 0:00:00.0
2.
KRÁL Kryštof
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:18:29.8 0:00:29.9
3.
BRUCKNER Filip
Bikeclinic junior team
CZE 0:18:34.6 0:00:34.7
4.
LIENERT Patrik
Bikeclinic junior team
CZE 0:18:43.3 0:00:43.5
5.
TUHÁČEK Pavel
LYKO klub Prachatice
CZE 0:18:44.6 0:00:44.7
6.
ZEMAN Petr
Bike club Město Touškov
CZE 0:18:46.4 0:00:46.5
7.
BLAŽEK Aleš
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:18:50.6 0:00:50.7
8.
MUŠÁLEK Jakub
HEAD BIKE TJ OPAVA
CZE 0:18:59.8 0:00:59.9
9.
HENDRYCH Vojta
Bike freaks Holice
CZE 0:19:03.1 0:01:03.2
10.
VAŠUT David
BIKE PRO RACING
CZE 0:19:17.3 0:01:17.4
11.
HABR Christien
Bikeclinic junior team
CZE 0:19:23.3 0:01:23.4
12.
PURNOCH Matyáš
Bikeclinic junior team
CZE 0:19:28.8 0:01:28.9
13.
ŠAFRÁNEK Ondřej
AC SPARTA PRAHA Cycling junior
CZE 0:19:30.8 0:01:30.9
14.
STREJČEK Adam
Bikeclinic junior team
CZE 0:19:32.3 0:01:32.4
15.
ŽENÍŠEK Martin
LYKO klub Prachatice
CZE 0:19:32.8 0:01:32.9
16.
RAŠKA Lukáš
Short Bike Academy Opletal
CZE 0:19:49.6 0:01:49.7
17.
SVATUŠKA Jakub
CK Bítovská
CZE 0:19:57.6 0:01:57.7
18.
SOUSTRUŽNÍK Jan
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:19:59.8 0:01:59.9
19.
BAŽANT Kryštof
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
CZE 0:20:04.1 0:02:04.2
20.
BRABEC Šimon
Bike club Město Touškov
CZE 0:20:13.1 0:02:13.2
21.
ŠUMPÍK Pavel
Bike freaks Holice
CZE 0:20:16.1 0:02:16.2
22.
MATULA Ondřej
TUFO CykloZákladna Otrokovice
CZE 0:20:20.1 0:02:20.2
23.
NAJSER Karel
SK Jantar Opava
CZE 0:20:30.1 0:02:30.2
24.
SMEJKAL Adam
IVARCS - AUTHOR TEAM
CZE 0:20:32.1 0:02:32.2
25.
KOČVARA Jakub
Drahanský sport team
CZE 0:20:32.3 0:02:32.4
26.
NECHUTA Marek
Bike freaks Holice
CZE 0:20:32.6 0:02:32.7
27.
HRADISKÝ Zdeněk
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:20:39.8 0:02:39.9
28.
FALTÝNEK Jan
CYKLO-Ski klub Polička
CZE 0:20:44.6 0:02:44.7
29.
PEKAŘ Matěj
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:20:46.8 0:02:46.9
30.
JANÍK David
SP KOLO LOAP SPECIALIZED
CZE 0:20:49.8 0:02:49.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ČERNÁ Karolína
Dukla Praha
CZE 0:20:54.2 0:00:00.0
2.
KROUPOVÁ Zuzana
AC SPARTA PRAHA Cycling junior
CZE 0:21:01.5 0:00:07.2
3.
DUBCOVÁ Štěpánka
TEAM FORMAN CINELLI
CZE 0:21:04.2 0:00:09.9
4.
DUŠKOVÁ Kateřina
BEKO Bike Racing Team
CZE 0:21:04.7 0:00:10.4
5.
SEIDLOVÁ Kateřina
SK Edie tým
CZE 0:21:43.0 0:00:48.7
6.
GOTTWALDOVÁ Amálie
Moravec Team
CZE 0:21:48.5 0:00:54.2
7.
STRAKATÁ Vendula
Dukla Praha
CZE 0:22:00.5 0:01:06.2
8.
KOVAŘÍKOVÁ Iva
BICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem
CZE 0:22:01.5 0:01:07.2
9.
PULKRABOVÁ Marika
BSK Cyklomarket
CZE 0:22:04.0 0:01:09.7
10.
ROZSYPALOVÁ Adéla
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:22:09.2 0:01:14.9
11.
HUDEČKOVÁ Anna
TUFO CykloZákladna Otrokovice
CZE 0:22:15.5 0:01:21.2
12.
RAJNOCHOVÁ Barbora
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:22:18.0 0:01:23.7
13.
DLOUHÁ Aneta
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:22:40.9 0:01:46.7
14.
HANÁKOVÁ Anna
Moravec Team
CZE 0:22:50.2 0:01:55.9
15.
LHOTÁKOVÁ Adéla
Bike freaks Holice
CZE 0:22:59.9 0:02:05.7
16.
VIKOVÁ Hanka
Dukla Praha
CZE 0:23:00.2 0:02:05.9
17.
VOLEJNÍKOVÁ Nikola
BEKO Bike Racing Team
CZE 0:23:21.4 0:02:27.2
18.
BEYEROVÁ Kateřina
LYKO klub Prachatice
CZE 0:23:33.9 0:02:39.7
19.
VOLEJNÍKOVÁ Natálie
BEKO Bike Racing Team
CZE 0:23:35.9 0:02:41.7
20.
NEUGEBAUEROVÁ Karolína
sportovnikurzy.cz
CZE 0:23:36.9 0:02:42.7
21.
JEDLIČKOVÁ Nela
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:23:37.9 0:02:43.7
22.
BRADÁČOVÁ Nikola
ACT leraK Blansko
CZE 0:23:46.2 0:02:51.9
23.
CIBULKOVÁ Tereza
Bikeclinic junior team
CZE 0:24:01.1 0:03:06.8
24.
DINGOVÁ Anna
BSK racing juniors
CZE 0:24:12.7 0:03:18.4
25.
TLAMKOVÁ Barbora
Moravec Team
CZE 0:24:31.7 0:03:37.4
26.
VÁCLAVŮ Martina
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:24:50.2 0:03:55.9
27.
KUNČÍKOVÁ Ella
Bike klub Spindleruv mlyn
CZE 0:25:10.9 0:04:16.7
28.
HODINOVÁ Nicol
LYKO klub Prachatice
CZE 0:25:26.4 0:04:32.2
29.
BERANOVÁ Jana
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:25:27.2 0:04:32.9
30.
SEDLÁČKOVÁ Veronika
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:26:00.2 0:05:05.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SVOBODA David
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:09:31.9 0:00:00.0
2.
KUBĚNA Daniel
AC Sparta Praha cycling
CZE 0:09:42.1 0:00:10.2
3.
VAŠÍČEK Denis
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:09:48.4 0:00:16.5
4.
ICHA David
CZE 0:09:48.6 0:00:16.7
5.
TESAŘÍK Jakub
CYKLOTEAM KOLARNA
CZE 0:10:07.4 0:00:35.4
6.
VAJSEJTL Jan
Bikeclinic junior team
CZE 0:10:09.6 0:00:37.7
7.
ICHA Martin
Cyclo Racing Team Rakovník
CZE 0:10:10.6 0:00:38.7
8.
URBAN Jakub
VRV TEAM z.s.
CZE 0:10:28.1 0:00:56.2
9.
BURSA Filip
LYKO klub Prachatice
CZE 0:10:37.1 0:01:05.2
10.
VALENTA Věnek
Short Bike Academy Opletal
CZE 0:10:52.1 0:01:20.2
11.
PURNOCH Jan
Bikeclinic junior team
CZE 0:10:52.6 0:01:20.7
12.
LIPENSKÝ Matouš
Moravec Team
CZE 0:10:53.1 0:01:21.2
13.
REK Patrik
CK LOKO Rakovník
CZE 0:10:59.6 0:01:27.7
14.
ŠAFRÁNEK Martin
AC SPARTA PRAHA Cycling junior
CZE 0:11:02.4 0:01:30.4
15.
KUČVA Tomáš
AC Sparta Praha cycling
CZE 0:11:02.6 0:01:30.7
16.
KUCHAŘ Josef
ACT leraK Blansko
CZE 0:11:07.6 0:01:35.7
17.
FRENCL Patrik
Pítrs bikes
CZE 0:11:15.6 0:01:43.7
18.
DOUDĚRA Petr
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:11:17.1 0:01:45.2
19.
PŮBAL Matouš
TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
CZE 0:11:21.1 0:01:49.2
20.
VEDRAL Max
Bikeclinic junior tým
CZE 0:11:24.1 0:01:52.2
21.
NOVÝ Tomáš
AC Sparta Praha cycling
CZE 0:11:25.9 0:01:53.9
22.
RAŠKA Tomáš
Short Bike Academy Opletal
CZE 0:11:27.4 0:01:55.4
23.
DUBEC Martin
TEAM FORMAN CINELLI
CZE 0:11:28.1 0:01:56.2
24.
HORÁK Adam
BEKO Bike Racing Team
CZE 0:11:29.2 0:01:57.2
25.
KOUBA Ondřej
Cyclo Racing Team Rakovník
CZE 0:11:39.6 0:02:07.7
26.
ŠIMONEK Jáchym
BSK racing juniors
CZE 0:11:40.6 0:02:08.7
27.
ŽITNÝ Adam
MITAS TREK MTB team
CZE 0:11:40.9 0:02:08.9
28.
PEŠEK Tomáš
CK LOKO Rakovník
CZE 0:11:54.2 0:02:22.2
29.
BLAHOUT Jonáš
Dukla Praha
CZE 0:11:55.4 0:02:23.4
30.
KOTAČKA Robin
CZE 0:12:03.9 0:02:31.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
GROHOVÁ Lucie
Author team Stupno
CZE 0:10:54.4 0:00:00.0
2.
KOLÁŘOVÁ Babeta
Dukla Praha
CZE 0:10:54.9 0:00:00.5
3.
DUBCOVÁ Anna
TEAM FORMAN CINELLI
CZE 0:11:07.9 0:00:13.4
4.
VÍTKOVÁ Sára
bike club Mesto Touskov
CZE 0:11:09.2 0:00:14.7
5.
STRÁNSKÁ Adéla
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:11:43.7 0:00:49.2
6.
FRYDRYCHOVÁ Karolína
TJ Škoda M.Boleslav
CZE 0:11:44.7 0:00:50.2
7.
NOVOTNÁ Justýna
Moravec Team
CZE 0:11:50.4 0:00:55.9
8.
JIRÁSKOVÁ Ema
Mitas team
CZE 0:11:54.7 0:01:00.2
9.
JELÍNKOVÁ Nicol
EXPRESS CZ SCOT TEAM Kolín
CZE 0:11:57.9 0:01:03.4
10.
PETRÁČKOVÁ Anna
P.J.P.T. junior team
CZE 0:12:00.2 0:01:05.7
11.
JANOVSKÁ Barbora
Moravec Team
CZE 0:12:10.7 0:01:16.2
12.
KROUPOVÁ Jolana
AC SPARTA PRAHA Cycling junior
CZE 0:12:13.9 0:01:19.4
13.
KUPSKÁ Žaneta
CZE 0:12:38.2 0:01:43.7
14.
LIENERTOVÁ Monika
Bikeclinic junior team
CZE 0:12:45.2 0:01:50.7
15.
KYSELOVÁ Aneta
IVAR CS AUTHOR TEAM
CZE 0:12:55.4 0:02:00.9
16.
KOUDELKOVÁ Lucie
Moravec Team
CZE 0:12:59.4 0:02:04.9
17.
KOUTKOVÁ Aneta
Triatlon Štoky
CZE 0:13:02.9 0:02:08.4
18.
MITRYCHOVÁ Lucie
kola-bbm.cz
CZE 0:13:13.2 0:02:18.7
19.
JEŘÁBKOVÁ Martina
SP KOLO LOAP SPECIALIZED
CZE 0:13:15.2 0:02:20.7
20.
HRADÍLKOVÁ Zuzana
MG Bike Team
CZE 0:13:38.4 0:02:43.9
21.
SLUKOVÁ Klotylda
SK VELO PRAHA
CZE 0:13:53.4 0:02:58.9
22.
ŠIRUČKOVÁ Eliška
Short Bike Academy Opletal
CZE 0:14:19.2 0:03:24.7
23.
HIKLOVÁ Kateřina
Kosmos Bikes Mladá Boleslav
CZE 0:15:42.9 0:04:48.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PŇOVSKÝ Sebastian
CZE 0:06:48.4 0:00:00.0
2.
HLADÍK František
IVARCS - AUTHOR TEAM
CZE 0:06:48.9 0:00:00.5
3.
RADA Vojtěch
Bikeclinic junior team
CZE 0:07:11.4 0:00:23.0
4.
BRADÁČ Michal
Dukla Praha
CZE 0:07:13.7 0:00:25.2
5.
MEIER Václav
IVAR CS
CZE 0:07:25.4 0:00:36.9
6.
ŠALANDA Adam
PATRY CYCLING TEAM Třešť
CZE 0:07:32.7 0:00:44.2
7.
HAVLÍČEK Adam
Dukla Praha
CZE 0:07:48.2 0:00:59.7
8.
ECLER Filip
Moravec Team
CZE 0:08:08.9 0:01:20.4
9.
DOBRÝ Radim
CK LOKO Rakovník
CZE 0:08:16.7 0:01:28.2
10.
HORN Josef
AC Sparta Praha cycling
CZE 0:08:27.2 0:01:38.7
11.
STRAKATÝ Šimon
Dukla Praha
CZE 0:08:47.7 0:01:59.2
12.
DINGA Jan
BSK racing juniors
CZE 0:08:49.4 0:02:00.9
13.
BONDY Štěpán
Bitters Superior Cyklofit team
CZE 0:08:57.7 0:02:09.2
14.
ŠIRUČEK Ondřej
Short Bike Academy Opletal
CZE 0:09:29.2 0:02:40.7
15.
UŠEL Ondřej
Bikeclinic junior team
CZE 0:09:40.4 0:02:51.9
16.
KEJÍK Lukáš
ASCM Brno
CZE 0:09:40.7 0:02:52.2
17.
KOTEK Karel
BB RACING ČERČANY
CZE 0:09:45.4 0:02:56.9
18.
PETRÁK Tobias
Pocta
SVK 0:09:50.9 0:03:02.4
19.
BŘEZINA Adam
CZE 0:10:16.7 0:03:28.2
20.
HOLEŠOVSKÝ Jan
Brno
CZE 0:10:17.9 0:03:29.4
21.
KŘÍŽ Jakub
BATT klub Nové Město na Moravě
CZE 0:10:38.2 0:03:49.7
22.
PEŠÁK Tadeáš
CZE 0:11:30.4 0:04:41.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
VÝBORNÁ Marianna
Bikeclinic junior team
CZE 0:07:36.9 0:00:00.0
2.
SVOBODOVÁ Laura
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:07:40.4 0:00:03.4
3.
VÍTKOVÁ Nela
bike club Mesto Touskov
CZE 0:08:07.4 0:00:30.4
4.
KRALOVA Eliska
AC Sparta Praha junior cycling
CZE 0:08:11.6 0:00:34.7
5.
BAŽANTOVÁ Anežka
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
CZE 0:08:26.1 0:00:49.2
6.
BOHÁNSKÁ Vanesa
SKI Team Liberec
CZE 0:08:31.6 0:00:54.7
7.
GOTTWALDOVÁ Lucie
Moravec Team
CZE 0:08:34.0 0:00:57.0
8.
BRABCOVÁ Andrea
Bike club Město Touškov
CZE 0:08:59.1 0:01:22.2
9.
LHOTÁKOVÁ Kristýna
Rohozec Amulet Team
CZE 0:09:08.1 0:01:31.2
10.
PAŘÍKOVÁ Adéla
Kosmos Bikes Mladá Boleslav
CZE 0:09:09.4 0:01:32.4
11.
SOUČKOVÁ Amelie
Bikeclinic junior team
CZE 0:09:10.9 0:01:33.9
12.
SPORYSCHOVÁ Nela
IVAR CS AUTHOR TEAM
CZE 0:09:14.4 0:01:37.4
13.
ZEMANOVÁ Laura
Bike club Město Touškov
CZE 0:09:15.1 0:01:38.2
14.
ZEMANOVÁ Linda
Bike club Město Touškov
CZE 0:09:16.9 0:01:39.9
15.
JANÍKOVÁ Monika
SP KOLO LOAP SPECIALIZED
CZE 0:09:18.6 0:01:41.7
16.
DRÁBKOVÁ Nela
BB RACING ČERČANY
CZE 0:09:27.9 0:01:50.9
17.
ŽERNÍČKOVÁ Zita
Moravec Team
CZE 0:09:33.9 0:01:56.9
18.
KOPŘIVOVÁ Adéla
BATT klub Nové Město na Moravě
CZE 0:09:39.1 0:02:02.2
19.
KROCOVÁ Valerie
AC Sparta Praha-cycling
CZE 0:09:49.9 0:02:12.9
20.
SLUKOVÁ Babeta
SK VELO PRAHA
CZE 0:09:57.6 0:02:20.7
21.
BRADÁČOVÁ Aneta
ACT leraK Blansko
CZE 0:09:58.4 0:02:21.4
22.
ŠAFÁŘOVÁ Veronika
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 0:10:13.4 0:02:36.4
23.
BLAŽKOVÁ Jolana
Nasavrky bikers
CZE 0:10:16.4 0:02:39.4
24.
LIENERTOVÁ Ema
Bikeclinic junior team
CZE 0:10:17.1 0:02:40.2
25.
VAŠUTOVÁ Barbora
BIKE PRO RACING
CZE 0:11:08.1 0:03:31.2
26.
KOLOVRATNIKOVÁ Sofie
BIKE PRO RACING
CZE 0:11:31.3 0:03:54.4
27.
JEDLIČKOVÁ Adéla
MS Bike Academy
CZE 0:12:10.6 0:04:33.6
28.
POZORSKÁ Ivona
CZE 0:13:03.8 0:05:26.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SEMERÁD Marek
SRAM MITAS TREK team
CZE 0:01:29.0 0:00:00.0
2.
LODR Oliver
Bitters Superior Cyklofit team
CZE 0:01:32.5 0:00:03.5
3.
VAŠÍČEK Robin
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:01:39.0 0:00:09.9
4.
DOBRÝ Ondřej
CK LOKO Rakovník
CZE 0:02:06.0 0:00:37.0
5.
POZORSKÝ Martin
CZE 0:02:25.0 0:00:55.9
6.
POLÁŠEK Adrian
Bike 2000
CZE 0:02:25.3 0:00:56.2
7.
HRAZDÍRA Michal
CZE 0:02:25.5 0:00:56.5
8.
GROH Tobiáš
Author team Stupno
CZE 0:02:28.8 0:00:59.7
9.
KONEČNÝ Radim
CZE 0:02:42.0 0:01:13.0
10.
DRÁBEK Tom
BB RACING ČERČANY
CZE 0:02:51.8 0:01:22.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PEŠKOVÁ Nela
CK LOKO Rakovník
CZE 0:01:57.8 0:00:00.0
2.
LHOTÁKOVÁ Sofie
Rohozec Amulet Team
CZE 0:02:09.8 0:00:11.9
3.
HORNOVÁ Františka
AC Sparta Praha cycling
CZE 0:02:16.3 0:00:18.4
4.
ECLEROVÁ Leona
Moravec Team
CZE 0:02:21.0 0:00:23.1
5.
JUŘENOVÁ Natálie
TUFO CZ OTROKOVICE
CZE 0:02:23.5 0:00:25.7
6.
RADOVÁ Eliška
Bikeclinic junior team
CZE 0:02:52.5 0:00:54.7
7.
HORÁKOVÁ Eliška
BEKO Bike Racing Team
CZE 0:03:01.8 0:01:03.9
8.
MUŠÁLKOVÁ Markéta
CZE 0:03:30.0 0:01:32.1
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
JANOVSKÝ Jonáš
Moravec Team
CZE 0:01:52.9 0:00:00.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
VÍTKOVÁ Jůlie
bike club Mesto Touskov
CZE 0:02:19.9 0:00:00.0
2.
LODROVÁ Amelie
Bitters Superior Cyklofit team
CZE 0:02:23.9 0:00:04.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KACAFÍREK Jonáš
Alfa tri team
CZE 0:01:57.9 0:00:00.0
2.
DOLEŽAL Tomáš
ASPIRE SPORTOVNÍ CENTRUM MLÁDEŽE
CZE 0:02:12.7 0:00:14.7
3.
SEČKA Tomáš
Bike 2000
CZE 0:02:15.4 0:00:17.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SEMERÁDOVÁ Emma
POCTA Praha
CZE 0:01:44.7 0:00:00.0
2.
KOZLOVÁ Veronika
CZE 0:02:23.0 0:00:38.2
3.
RUBEŠOVÁ Agáta
Bike 2000
CZE 0:02:38.2 0:00:53.4
4.
KRÁTKÁ Eliška
Short Bike Academy Opletal
CZE 0:04:44.6 0:02:59.9

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru