Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Beh oslobodenia Topoľčianok

Běh
DATUM :24.3.2018 MÍSTO :Topoľčianky

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠARKAN Branislav
ŠK KOMPAS
SVK 0:40:19 0:00:00
2.
PÁLENÍK Matej
BK Pyxida Čierne Kľačany
SVK 0:42:56 0:02:37
3.
ŠTEFINA Štefan
AK Spartak Dubnica
SVK 0:43:12 0:02:53
4.
URSÍNY Peter
Atléti Bs
SVK 0:43:39 0:03:20
5.
LENHARDT Andrej
VFL Murnau
SVK 0:44:26 0:04:07
6.
VALKOVIC Michal
BK Pyxida Čierne Kľačany
SVK 0:45:54 0:05:35
7.
FURÁR Milan
BK Duslo
SVK 0:46:31 0:06:12
8.
MISKOLCZI Róbert
AC Nové Zámky
SVK 0:46:45 0:06:26
9.
LICKO Matus
SVK 0:46:53 0:06:34
10.
TURČEK Martin
X Runners Krásno
SVK 0:47:17 0:06:58
11.
ONDRIAŠ Mário
Tribosport ZM
SVK 0:47:23 0:07:04
12.
RUSZNYÁK Ľudovít
AC Nové Zámky
SVK 0:47:51 0:07:32
13.
BELICA Pavol
bánovce nad bebravou
SVK 0:47:59 0:07:40
14.
GIBALA Jozef
ŠK Atleti BS
SVK 0:48:07 0:07:48
15.
HUPKA Timotej
AŠk Slavia Trnava
SVK 0:48:10 0:07:51
16.
BADO Richard
Maratón klub Rajec
SVK 0:48:28 0:08:09
17.
PEKNÝ Lukáš
Maratón klub Rajec
SVK 0:48:35 0:08:16
18.
PEKNÝ Michal
Maratón klub Rajec
SVK 0:48:38 0:08:19
19.
BENC Štefan
Nitra
SVK 0:49:20 0:09:01
20.
MALÝ René
ŠK pre Radosť
SVK 0:49:34 0:09:15
21.
PÁLENÍK Ervín
Activstar Trenčín
SVK 0:49:58 0:09:39
22.
KASMAN Marek
Maratón klub Rajec
SVK 0:50:01 0:09:42
23.
ADAMČA Norbert
motigo
SVK 0:50:34 0:10:15
24.
BALÁŽ Marek
Atleticky oddiel Šaľa
SVK 0:50:39 0:10:20
25.
PÄTNICKÝ Branislav
Pandpendo
SVK 0:50:46 0:10:27
26.
ŠIMEK Ján
Maratón klub Rajec
SVK 0:50:52 0:10:33
27.
BARCÍK Peter
BK Sliač
SVK 0:51:04 0:10:45
28.
ESTERKA Jaroslav
E100
SVK 0:51:25 0:11:06
29.
BALKO Tomáš
Bk Utekaj Slepčany
SVK 0:51:33 0:11:14
30.
URBANOVIČ Peter
BK Pyxida Čierne Kľačany
SVK 0:51:50 0:11:31
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ZRASTÁKOVÁ Veronika
Šk Šog Nitra
SVK 0:47:35 0:00:00
2.
KRNÁČOVÁ Soňa
BK Pyxida Čierne Kľačany
SVK 0:52:43 0:05:08
3.
BARCÍKOVÁ Renáta
BK Sliač
SVK 0:58:40 0:11:05
4.
ŠIATINSKÁ Stanislava
ŠK ACHILLES Handlová
SVK 1:00:46 0:13:11
5.
VALKOVÁ Zuzana
Topoobal Topoľčany
SVK 1:00:47 0:13:12
6.
KYSELICOVÁ Nadežda
bánovce nad bebravou
SVK 1:01:17 0:13:42
7.
STOKLASOVÁ Gabriela
ŠK pre Radosť
SVK 1:03:52 0:16:17
8.
OVEČKOVÁ Iveta
Nitra
SVK 1:04:01 0:16:26
9.
DANIŠOVÁ Silvia
Branč
SVK 1:04:20 0:16:45
10.
KAMENSKÁ Iveta
AK Tlmače
SVK 1:05:00 0:17:25
11.
BEHÚLOVÁ Sylvia
Golianovo
SVK 1:06:46 0:19:11
12.
BILICKÁ Iveta
SVK 1:07:36 0:20:01
13.
SÝKOROVÁ Dana
BK Pyxida Čierne Kľačany
SVK 1:07:54 0:20:19
14.
HAVRANOVÁ Petronela
Ak - Tlmače
SVK 1:09:01 0:21:26
15.
VUONGOVÁ Darina
Vuong team Žarnovica
SVK 1:10:36 0:23:01
16.
BENOVA Helen
Vino Beno :)
SVK 1:10:55 0:23:20
17.
BOGYOVÁ Ľubica
Krokovelo
SVK 1:23:56 0:36:21

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru

Statistiky

Počet přihlášených162
Přihlášeno - Muži119
Přihlášeno - Ženy43
Odstartovalo162
V cíli159