Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Winter Trans Brdy

MTB
DATUM :25.11.2017 MÍSTO :Lety

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SKARNITZL Jan
SRAM MITAS TREK
CZE 1:30:32.3 0:00:00.0
2.
KULIČKA Bohumil
Kraken team Dobříš
CZE 1:32:35.3 0:02:03.0
3.
KOŠ Michal
AC Sparta Praha cycling akademie
CZE 1:32:49.8 0:02:17.5
4.
RAJCHART Jan
Author - Elkov
CZE 1:33:07.5 0:02:35.2
5.
ŠŤASTNÝ Jan
Bikenotoric
CZE 1:33:54.5 0:03:22.2
6.
JAKEŠ Tomáš
Prodoli Racing Team
CZE 1:34:52.6 0:04:20.3
7.
KOZÁK Tomáš
FOCUS RApiro Racing
CZE 1:39:03.1 0:08:30.8
8.
SALAQUARDA Frantisek
03 Probike SANTA CRUZ
CZE 1:39:03.2 0:08:30.9
9.
ŠROLL Marek
VELOCENTRUM - STRATOS AUTO
CZE 1:40:03.6 0:09:31.3
10.
KOŠKA Jakub
Bikeclinic Cannondale
CZE 1:41:45.6 0:11:13.3
11.
VOLTR Martin
Dukla Praha
CZE 1:42:15.1 0:11:42.8
12.
NEUBAUER Radim
eleven mercedas mitas
CZE 1:42:21.1 0:11:48.8
13.
VÁLEK Václav
CZE 1:42:22.1 0:11:49.8
14.
MULLEN Michael
CZE 1:42:41.1 0:12:08.8
15.
ZACHATA Vojtěch
Messenger MTB Team
CZE 1:45:16.6 0:14:44.3
16.
JANATA Honza
Pocta cycling academy
CZE 1:45:40.4 0:15:08.1
17.
ŠTEMBERK Pavel
Sedlčany
CZE 1:45:40.6 0:15:08.3
18.
VÁLA Michal
Rožmitál B.H.A.
CZE 1:45:59.5 0:15:27.2
19.
ALTMAN Kornel
Taxi Praha
CZE 1:46:17.3 0:15:45.0
20.
KEJZLAR Stanislav
03 Probike SANTA CRUZ
CZE 1:47:45.7 0:17:13.4
21.
BARTSCH Tomáš
TRANSBRODY
CZE 1:47:50.9 0:17:18.6
22.
KRAUS Miroslav
Lazne Belohrad
CZE 1:47:51.6 0:17:19.3
23.
KOCIÁN Václav
GIANT cycling team
CZE 1:47:51.6 0:17:19.3
24.
HUBÁČEK Libor
Praha 5
CZE 1:48:17.9 0:17:45.6
25.
VÍT Martin
RadyneBike.cz
CZE 1:48:39.9 0:18:07.6
26.
SEMERÁD Ondřej
SK PRIMA Polička
CZE 1:48:40.9 0:18:08.6
27.
DVOŘÁK Otakar
Giant Tran Brdy team
CZE 1:48:53.9 0:18:21.6
28.
KLAP David
RAJEC Allivictus
CZE 1:49:19.7 0:18:47.4
29.
ČÍŽEK Martin
BSK racing
CZE 1:50:16.1 0:19:43.8
30.
KADLEČEK František
bajker.eu
CZE 1:50:20.6 0:19:48.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HRUBÁ Hana
BSK racing
CZE 1:48:05.4 0:00:00.0
2.
HRUBÁ Gábina
BSK racing
CZE 2:15:35.7 0:27:30.3
3.
JEMELÍKOVÁ Adéla
Hranice
CZE 2:15:38.2 0:27:32.8
4.
PAZDEROVÁ Renata
CZE 2:17:06.2 0:29:00.8
5.
KORÁBOVÁ Miroslava
CZE 2:17:39.2 0:29:33.8
6.
SKRBKOVÁ Iva
BTK EURO BIKE Praha
CZE 2:23:27.8 0:35:22.4
7.
MATOUŠKOVÁ Michaela
BTK EURO BIKE Praha
CZE 2:23:28.4 0:35:23.0
8.
DROBNÁ Jana
BSK racing
CZE 2:31:55.8 0:43:50.4
9.
MACKOVÁ Pavlína
Cykloklub Chýnov
CZE 2:44:55.8 0:56:50.4
10.
VNUKOVÁ Jaroslava
BSK racing
CZE 3:10:26.2 1:22:20.8
11.
MENCLOVÁ Pavlína
Hřebena
CZE 3:16:15.2 1:28:09.8

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru

Statistiky

Počet přihlášených222
Přihlášeno - Muži208
Přihlášeno - Ženy14
Odstartovalo196
V cíli191