Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : Author Maraton Tour 2017

Lahofer Author Cup

MTB
DATUM :26.8.2017 MÍSTO :Vranov nad Dyjí

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
FOJTÍK Jan
FORCE KCK Zlín
CZE 1:32:57.4 0:00:00.0
2.
FOJTÍK Ondřej
FORCE KCK Zlín
CZE 1:38:07.4 0:05:10.0
3.
TOMAN Vojtěch
PREMIUM HOTEL Znojmo
CZE 1:38:52.7 0:05:55.3
4.
BARTŮNĚK Marek
CZE 1:39:08.7 0:06:11.3
5.
ŠŤASTNÝ Petr
RAJEC Allivictus
CZE 1:40:46.5 0:07:49.1
6.
MORAVEC Karel
CZE 1:41:36.7 0:08:39.3
7.
MATULKA Lukáš
Opec Cycling Academy
CZE 1:42:22.1 0:09:24.7
8.
VALA Radek
A-team Novo Bruntál
CZE 1:44:12.7 0:11:15.3
9.
DOLEŽAL Václav
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 1:44:21.1 0:11:23.7
10.
VYTLAČIL Štěpán
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:44:26.7 0:11:29.3
11.
DOBEŠ Bohumír
CZE 1:45:10.7 0:12:13.3
12.
JIŘENA Pavel
CZE 1:45:13.1 0:12:15.7
13.
KUČERA Vladimír
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 1:45:35.2 0:12:37.8
14.
HLOUŠEK Jan
Atrex Bassta team
CZE 1:46:03.5 0:13:06.1
15.
KOUBÍK Michal
CZE 1:46:22.7 0:13:25.3
16.
TRNKA Dominik
Atrex Bassta team
CZE 1:46:28.5 0:13:31.1
17.
PETRUŠ Lubomír
CZE 1:47:19.7 0:14:22.3
18.
ŠTÍPALA Milan
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 1:47:25.2 0:14:27.8
19.
MIKULÁŠEK Jiří
CZE 1:48:08.5 0:15:11.1
20.
VERČÍMÁK Libor
CZE 1:48:12.1 0:15:14.7
21.
DOLEŽAL Vladislav
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team
CZE 1:48:16.5 0:15:19.1
22.
TINKA Petr
CZE 1:48:17.2 0:15:19.8
23.
VERČÍMÁK Miroslav
CZE 1:48:29.7 0:15:32.3
24.
ČERNOCKÝ Martin
CZE 1:49:09.2 0:16:11.8
25.
VÁŇA Marek
MM AUTO - MTB Team
CZE 1:49:43.2 0:16:45.8
26.
PONÍŽIL Radek
CZE 1:49:59.5 0:17:02.1
27.
BASTL Jiří
BOMar
CZE 1:50:37.2 0:17:39.8
28.
MALÁČ Radek
NINA-X Cycling Team
CZE 1:51:05.2 0:18:07.8
29.
CHOVANEC Filip
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 1:51:09.2 0:18:11.8
30.
ŘÍHÁNEK Lukáš
2V BIKERS BLOVICE
CZE 1:51:49.2 0:18:51.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
FORTELNÁ Petra
AUTHENTIC BIKE
CZE 2:05:15.5 0:00:00.0
2.
STODŮLKOVÁ Denisa
CZE 2:11:16.8 0:06:01.3
3.
FOSUMOVA Michaela
CBC TEAM
CZE 2:14:17.3 0:09:01.8
4.
NÁBĚLKOVÁ Kateřina
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:15:05.3 0:09:49.8
5.
PEZOVÁ Hana
Botecchia - CZ Cyklo
CZE 2:15:09.8 0:09:54.3
6.
VESELÁ Kateřina
TJ Spartak Třebíč
CZE 2:19:17.8 0:14:02.3
7.
SOMMEROVÁ Jana
Kola Koblížek
CZE 2:20:27.3 0:15:11.8
8.
ČÁSTKOVÁ Veronika
LOUDATEAM
CZE 2:20:40.3 0:15:24.8
9.
VEČEŘOVÁ Marcela
A-team Novo Bruntál
CZE 2:27:35.1 0:22:19.6
10.
NEDOROSTOVÁ Tereza
CZE 2:31:42.3 0:26:26.8
11.
MEDKOVÁ Michaela
Rock Machine-Cyklomax
CZE 2:34:35.3 0:29:19.8
12.
ŠŤASTNÁ Lucie
CZE 2:35:39.8 0:30:24.3
13.
NÁBĚLKOVÁ Adela
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:37:57.3 0:32:41.8
14.
ŠTÁBOVÁ Daniela
CZE 2:41:44.8 0:36:29.3
15.
SMEJKALOVÁ Jana
Cyklokučera - PREMIUM HOTEL
CZE 2:44:35.1 0:39:19.6
16.
OCELOVA Jana
Kovářství Krupica
CZE 2:45:49.3 0:40:33.8
17.
PINDUROVÁ Lucie
CZE 2:45:49.6 0:40:34.1
18.
SEDLÁKOVÁ Lenka
CZE 3:15:04.1 1:09:48.6

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru