Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Žilinský triatlon

Triatlon
DATUM :19 - 20.8.2017 MÍSTO :Žilina

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
CZIGANY Andras
Mogyi SE
HUN 1:55:02.4 0:00:00.0
2.
VERBOVSKÝ Matúš
ŠK Atóm Levice
SVK 1:55:40.5 0:00:38.1
3.
KARAI Botond
Mogyi SE
HUN 1:56:11.7 0:01:09.3
4.
KALUS Jiří
Ekol Team
CZE 1:57:03.1 0:02:00.7
5.
KUBÍNEK František
Prestigio realize team/ ekol team
CZE 1:57:10.3 0:02:07.9
6.
KUBO Ondrej
3NT Bratislava
SVK 1:57:28.5 0:02:26.1
7.
JURKOVIČ Tomáš
Triatlon Team Nereus Žilina
SVK 1:58:11.2 0:03:08.8
8.
FAZEKAŠ Tadeáš
ŠK Atóm Levice
SVK 1:58:43.3 0:03:40.9
9.
ŽÁČIK Šimon
SMTA Nitra
SVK 1:59:26.4 0:04:24.0
10.
SMETANA Marek
3NT Bratislava
SVK 1:59:47.1 0:04:44.7
11.
DUBAJ Ondrej
SMTA Nitra
SVK 2:00:23.5 0:05:21.1
12.
PLOC Jaroslav
Sk Kola Víšek
CZE 2:00:26.9 0:05:24.5
13.
ORLICKÝ Andrej
Triatlon Team Trnava
SVK 2:04:40.0 0:09:37.6
14.
KRAVIANSKY Daniel
pro-body triatlon team Košice
SVK 2:05:06.5 0:10:04.1
15.
MIKOLÁŠ Peter
Spk Bratislava
SVK 2:07:25.3 0:12:22.9
16.
HAMRÁK Richard
Triatlonový klub Košice
SVK 2:07:48.7 0:12:46.3
17.
OZORÁK Miroslav
Tk Nové Zámky
SVK 2:08:10.8 0:13:08.4
18.
POLÁK Juraj
3NT Bratislava
SVK 2:08:25.7 0:13:23.3
19.
PARIKRUPA Marek
SMTA Nitra
SVK 2:08:39.7 0:13:37.3
20.
REDAJ Ľubomír
pro-body triatlon team Košice
SVK 2:09:19.3 0:14:16.9
21.
ARNOLD Oliver
3NT Bratislava
SVK 2:09:28.0 0:14:25.6
22.
KUBIČÍK Tomáš
Novatop Lapierre
CZE 2:09:30.6 0:14:28.2
23.
ROZIAK Ján
3NT Bratislava
SVK 2:09:30.7 0:14:28.3
24.
KALA Jiří
CK Příbram Fany Gastro
CZE 2:09:42.3 0:14:39.9
25.
FOTUL Gregor
Triatlonový klub Košice
SVK 2:10:10.4 0:15:08.0
26.
ZÁMEČNÍK Lukáš
3NITY Triathlon team BA
SVK 2:11:17.0 0:16:14.6
27.
VRSANSKY Peter
Triatlon Team Nereus Zilina
SVK 2:12:07.1 0:17:04.7
28.
LIŠTINSKÝ Ján
Sensoneo
SVK 2:12:18.2 0:17:15.8
29.
BELAN Michal
3klub Šamorín
SVK 2:12:19.2 0:17:16.8
30.
ANTALA Michal
Krušovce
SVK 2:13:01.2 0:17:58.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
GAJDOŠOVÁ Romana
Triatlonový klub Košice
SVK 2:12:26.1 0:00:00.0
2.
MIKLÓŠOVÁ Ivona
3NT Triathlon Team Bratislava
SVK 2:19:04.7 0:06:38.6
3.
KURIAČKOVÁ Ivana
ŠK Atóm Levice
SVK 2:19:42.9 0:07:16.8
4.
FANTUROVÁ Lenka
Triax Bratislava
CZE 2:20:11.3 0:07:45.2
5.
RIZMANOVÁ Rebeka
Triteam Groningen
SVK 2:20:37.4 0:08:11.3
6.
IGNACAKOVA Dana
Prestigio Realiz Team Bratislava
SVK 2:24:09.8 0:11:43.7
7.
SLAFKOVSKÁ Gabriela
pro-body triatlon team Košice
SVK 2:31:07.5 0:18:41.4
8.
BOCANOVA Magdalena
SVK 2:33:32.0 0:21:05.9
9.
GAJDOŠOVÁ Ivana
Triatlonový klub Košice
SVK 2:36:24.2 0:23:58.1
10.
SUCHÁ Radka
TRIAX
SVK 2:38:29.8 0:26:03.7
11.
BELANOVÁ Beata
3klub Šamorín
SVK 2:40:34.5 0:28:08.4
12.
DRAHOŠOVÁ Alena
STK Pezinok
SVK 2:41:56.6 0:29:30.5
13.
VADOVICOVA Veronika
SVK 2:42:59.5 0:30:33.4
14.
HORVATOVA Lubica
SVK 2:44:15.7 0:31:49.6
15.
VADKERTI Zuzana
TK TRIATLON Dvory nad Žitavou
SVK 2:45:37.5 0:33:11.4
16.
BREČKOVÁ Eva
SVK 2:46:33.0 0:34:06.9
17.
VALENTOVÁ Pavlína
ŠTK Pezinok
SVK 3:00:16.4 0:47:50.3
18.
DANISKOVA Zuzana
SVK 3:02:15.2 0:49:49.1
19.
PAVELOVA Petra
SVK 3:02:47.3 0:50:21.2
20.
GAJDOŠOVÁ Blanka
Triatlon Team Trnava
SVK 3:03:40.6 0:51:14.5
21.
KRÁLIKOVÁ Linda
SVK 3:06:39.9 0:54:13.8

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru