Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : Kolo pro život 2017

Oderská mlýnice České spořitelny

MTB
DATUM :23.9.2017 MÍSTO :Kločočůvek u Oder

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BOUDNÝ Pavel
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:53:41.3 0:00:00.0
2.
STOŠEK Martin
SYMBIO+ BMC
CZE 1:53:42.6 0:00:01.3
3.
ULMAN Matouš
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:53:46.1 0:00:04.8
4.
HUDEČEK Jiří
GIANT TRANS BRDY
CZE 1:54:15.3 0:00:34.0
5.
RAJCHART Jan
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:56:32.9 0:02:51.6
6.
STOŠEK Viktor
SYMBIO+ BMC
CZE 1:57:35.9 0:03:54.6
7.
PROCHÁZKA Jan
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 1:57:36.3 0:03:55.0
8.
KOBES Lukáš
SYMBIO+ BMC
CZE 1:57:39.1 0:03:57.8
9.
BUKSA Dominik
FUTURE CYCLING-ED´ SYSTEM
CZE 1:57:41.9 0:04:00.6
10.
SKÁLA Jaromír
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team
CZE 1:57:42.5 0:04:01.2
11.
ANDĚL Jan
Bike2000
CZE 2:00:34.5 0:06:53.2
12.
ZEŤÁK Michael
Expres CZ Scott Team Kolín
CZE 2:00:34.5 0:06:53.2
13.
BÁRTEK David
Kellys Bikeranch Team
CZE 2:01:49.3 0:08:08.0
14.
REINER Jan
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:02:07.4 0:08:26.1
15.
MADER Daniel
Ski a Bike centrum Radotín
CZE 2:02:08.5 0:08:27.2
16.
RYDVAL Filip
alltraining.cz
CZE 2:03:03.8 0:09:22.5
17.
KNÍŽE David
Prodoli Racing Team
CZE 2:04:00.2 0:10:18.9
18.
FLÁMA Tomáš
T.S Bohemia Kross racing team
CZE 2:04:23.4 0:10:42.1
19.
KUBELKA Petr
BMC SKIBIKECENTRUM.CZ
CZE 2:04:26.2 0:10:44.9
20.
HOMOLA Jakub
Bike2000
CZE 2:06:49.7 0:13:08.4
21.
HORÁČEK Radim
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:06:53.7 0:13:12.4
22.
KLOS Viktor
SK Bagbike Rubing
CZE 2:06:54.2 0:13:12.9
23.
ISTENČIN Lukáš
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 2:06:54.7 0:13:13.4
24.
MURÁNIK Lubomír
CZE 2:06:56.2 0:13:14.9
25.
CIHLÁŘ Adam
TJ Favorit Brno
CZE 2:07:03.5 0:13:22.2
26.
HRUŠKA Jan
GHOST Team
CZE 2:07:09.7 0:13:28.4
27.
ŠTĚRBÁK Adam
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:07:49.5 0:14:08.2
28.
MIKOLÁŠEK Jan
Velosport Valenta Scott Team
CZE 2:07:51.9 0:14:10.6
29.
VÁCLAVEK Lukáš
GHOST Team
CZE 2:08:27.9 0:14:46.6
30.
ANDRLE David
Symbio+BMC
CZE 2:08:35.9 0:14:54.6
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PRŮDKOVÁ Barbora
superior mtb team
CZE 2:15:08.4 0:00:00.0
2.
PICHLÍKOVÁ Jana
SK Polar BLACK
CZE 2:17:45.9 0:02:37.5
3.
ŠKARNITZLOVÁ Jitka
Česká spořitelna- Accolade cycling team
CZE 2:27:12.8 0:12:04.4
4.
DRHOVÁ Kateřina
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:29:27.7 0:14:19.3
5.
POSPÍŠILOVÁ Radka
T.S. Bohemia Kross Bike Team
CZE 2:32:10.5 0:17:02.1
6.
PAVELKOVÁ Klára
SupGirls
CZE 2:33:44.1 0:18:35.7
7.
HRUŠKOVÁ Zuzana
GHOST Team
CZE 2:39:30.9 0:24:22.5
8.
PEJŠOVÁ Kristýna
SUPERIOR MTB TEAM
CZE 2:40:11.9 0:25:03.5
9.
KLÍCHOVÁ Radka
CZE 2:42:14.6 0:27:06.2
10.
FUKSOVÁ Adéla
SYMBIO+ BMC
CZE 2:45:25.4 0:30:17.0
11.
SLADKOVSKÁ Dagmar
Česká spořitelna Accolade
CZE 2:48:47.8 0:33:39.4
12.
OTEVŘELOVÁ Adéla
CZE 2:49:42.8 0:34:34.4
13.
KUČEROVÁ Monika
VRV team
CZE 2:50:49.3 0:35:40.9
14.
SLÍVOVÁ Kateřina
SYMBIO+ BMC
CZE 2:54:45.3 0:39:36.9
15.
KŘESŤANOVÁ Gabriela
MUDRACI.CZ
CZE 2:56:49.6 0:41:41.2
16.
PODSKALSKÁ Anna
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team
CZE 2:57:46.8 0:42:38.4
17.
KRISTKOVÁ Helena
SYMBIO+ BMC
CZE 3:00:28.2 0:45:19.8
18.
GOLDMANNOVÁ Veronika
FUTURE CYCLING-ED´ SYSTEM
CZE 3:21:47.5 1:06:39.1
19.
BRODÍKOVÁ Petra
Metrostav
CZE 3:29:58.6 1:14:50.2
20.
ŠEBÍKOVÁ Soňa
CZE 3:35:18.9 1:20:10.5
21.
NIPPERTOVÁ Pavla
CZE 3:39:03.1 1:23:54.7
22.
HRABAŇOVÁ Hana
bajker.eu
CZE 4:01:46.6 1:46:38.2
23.
KUČNÁ Svatava
4EVER Cyklo Bulis
CZE 4:05:01.4 1:49:53.0
24.
DOLEŽELOVÁ Jitka
CZE 4:05:44.6 1:50:36.2
25.
JÍLKOVÁ Karla
CZE 4:18:53.3 2:03:44.9
26.
KOLÁTOROVÁ Pavlína
AGROFERT cyklo tým
CZE 4:50:43.0 2:35:34.6

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru