Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : Kolo pro život 2017

Karlovarský AM bike maraton České spořitelny

MTB
DATUM :12.8.2017 MÍSTO :Karlovy Vary SLUŽBY :

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
STOŠEK Martin
SYMBIO+ BMC
CZE 2:11:32.9 0:00:00.0
2.
BOUDNÝ Pavel
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:11:33.1 0:00:00.2
3.
KAMLER Josef
MTB Šumava Riders
CZE 2:12:38.4 0:01:05.5
4.
SKÁLA Jaromír
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team
CZE 2:12:41.1 0:01:08.2
5.
KOBES Lukáš
SYMBIO+ BMC
CZE 2:12:54.9 0:01:22.0
6.
VASTL Jan
N1 TEAM
CZE 2:15:24.6 0:03:51.7
7.
KADLEC Jakub
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team
CZE 2:16:03.1 0:04:30.2
8.
EBERL Filip
X-Team BaNo K. Vary
CZE 2:16:03.4 0:04:30.5
9.
FABIŠOVSKÝ Ladislav
Sweep sport
CZE 2:16:03.6 0:04:30.7
10.
MADER Daniel
Ski a Bike centrum Radotín
CZE 2:16:41.6 0:05:08.7
11.
ZEITHAMMER Martin
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:16:42.6 0:05:09.7
12.
TATÍČEK Petr
Rajec-Allivictus
CZE 2:17:02.1 0:05:29.2
13.
ANDRLE David
Symbio+BMC
CZE 2:17:38.4 0:06:05.5
14.
KUBELKA Petr
BMC SKIBIKECENTRUM.CZ
CZE 2:17:38.6 0:06:05.7
15.
VOPAT Milan
TJ Stadoin louny
CZE 2:17:46.9 0:06:14.0
16.
STOŠEK Viktor
SYMBIO+ BMC
CZE 2:21:41.4 0:10:08.5
17.
ZADÁK David
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team
CZE 2:21:41.6 0:10:08.7
18.
DOBRÝ Petr
RAJEC Allivictus
CZE 2:22:18.9 0:10:46.0
19.
PITEL Lukáš
Křižák Team
CZE 2:23:45.7 0:12:12.8
20.
MORAVEC Karel
AUTHOR MASTERS
CZE 2:23:45.9 0:12:13.0
21.
HANYK Milan
BMC SKIBIKECENTRUM.CZ
CZE 2:23:47.2 0:12:14.3
22.
BRÁZDIL Jiří
open cycling academy
CZE 2:23:55.9 0:12:23.0
23.
KOBES Miroslav
Velosport Domažlice
CZE 2:24:40.4 0:13:07.5
24.
DOLEŽAL Vladislav
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team
CZE 2:25:13.4 0:13:40.5
25.
HORÁČEK Jan
RAJEC Allivictus
CZE 2:25:14.2 0:13:41.3
26.
HLŮŽEK Radim
SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM
CZE 2:25:21.7 0:13:48.8
27.
REINER Jan
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:26:43.9 0:15:11.0
28.
MIKOLÁŠEK Jan
Velosport Valenta Scott Team
CZE 2:26:46.2 0:15:13.3
29.
ŠÍPAL Ivan
Alltraining Lawi
CZE 2:27:06.4 0:15:33.5
30.
BEDRNÍK Matěj
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team
CZE 2:27:27.9 0:15:55.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KUČEROVÁ Božena
KOLA-BBM.CZ
CZE 2:51:35.2 0:00:00.0
2.
LUKEŠOVÁ Denisa
Author Team Stupno
CZE 2:57:13.7 0:05:38.5
3.
HNÁTKOVÁ Nataša
CZE 2:59:13.1 0:07:37.9
4.
ŽÍDEKOVÁ Jana
CYKLOTRENINK.com
CZE 3:04:41.5 0:13:06.3
5.
KLINGOROVÁ Irena
Future Cycling
CZE 3:11:15.5 0:19:40.3
6.
PODSKALSKÁ Anna
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team
CZE 3:15:46.7 0:24:11.5
7.
BUBLÍKOVÁ Petra
alltraining.cz
CZE 3:16:34.3 0:24:59.1
8.
KRISTKOVÁ Helena
SYMBIO+ BMC
CZE 3:16:39.5 0:25:04.3
9.
PIRZKALLOVÁ Zuzana 
RAJEC Allivictus
CZE 3:19:06.8 0:27:31.6
10.
BALÍKOVÁ Tereza
BMC SKIBIKECENTRUM.CZ
CZE 3:28:06.6 0:36:31.4
11.
BUŠKOVÁ Leona
GHOST Team
CZE 3:28:55.6 0:37:20.4
12.
MIKOVÁ Michaela
SYMBIO+ BMC
CZE 3:31:36.6 0:40:01.4
13.
KAŠPAROVÁ Natálie
BIKE FREAKS HOLICE
CZE 3:41:10.3 0:49:35.1
14.
ŠINTÁKOVÁ Irena
Tukan Biketeam Karlovy Vary
CZE 3:49:47.1 0:58:11.9
15.
SULJAKOVIĆ Sabina
SK Profisport
CZE 3:56:20.6 1:04:45.4
16.
BRODÍKOVÁ Petra
Metrostav
CZE 4:19:21.2 1:27:46.0
17.
PETKOVOVÁ Anna
CZE 4:21:09.4 1:29:34.2

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru