Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : Kolo pro život 2017

Šumavský MTB maraton České spořitelny

MTB
DATUM :29.7.2017 MÍSTO :Zadov, areál Churáňov

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ULMAN Matouš
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:55:28.9 0:00:00.0
2.
HUDEČEK Jiří
GIANT TRANS BRDY
CZE 1:55:47.7 0:00:18.8
3.
STOŠEK Martin
SYMBIO+ BMC
CZE 1:58:24.9 0:02:56.0
4.
BOUDNÝ Pavel
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:59:03.4 0:03:34.5
5.
KOBES Lukáš
SYMBIO+ BMC
CZE 1:59:23.7 0:03:54.8
6.
BUBÍLEK Michal
Kellys BIKE RANCH
CZE 2:00:24.4 0:04:55.5
7.
ZEITHAMMER Martin
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:00:53.7 0:05:24.8
8.
RAJCHART Jan
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:02:22.7 0:06:53.8
9.
STROŽ Jan
SYMBIO+ BMC
CZE 2:02:29.7 0:07:00.8
10.
SKÁLA Jaromír
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team
CZE 2:03:13.4 0:07:44.5
11.
STOŠEK Viktor
SYMBIO+ BMC
CZE 2:03:19.7 0:07:50.8
12.
KAMLER Josef
CZE 2:04:00.4 0:08:31.5
13.
HONSA František
Česká spořitelna Specialized SG Vimperk
CZE 2:04:37.4 0:09:08.5
14.
RYDVAL Filip
alltraining.cz
CZE 2:05:22.4 0:09:53.5
15.
TATÍČEK Petr
Rajec-Allivictus
CZE 2:05:35.9 0:10:07.0
16.
ŠŤASTNÝ Petr
RAJEC Allivictus
CZE 2:07:33.7 0:12:04.8
17.
KADLEC Jakub
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team
CZE 2:07:47.2 0:12:18.3
18.
PÍSAŘ Jan
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 2:08:01.9 0:12:33.0
19.
JÍLEK Zdeněk
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 2:08:02.4 0:12:33.5
20.
SKALICKÝ Pavel
KOLOVNA KM MTB team
CZE 2:08:39.9 0:13:11.0
21.
DOBRÝ Petr
RAJEC Allivictus
CZE 2:08:51.7 0:13:22.8
22.
MORAVEC Karel
AUTHOR MASTERS
CZE 2:09:17.2 0:13:48.3
23.
HLŮŽEK Radim
SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM
CZE 2:09:17.2 0:13:48.3
24.
BLAŽEK Lukáš
SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM
CZE 2:09:21.4 0:13:52.5
25.
BENEŠ Jan
MS Bike Academy Racing
CZE 2:09:29.9 0:14:01.0
26.
VOBECKÝ Zdeněk
Turner Protocycles team
CZE 2:09:55.9 0:14:27.0
27.
PITEL Lukáš
Křižák Team
CZE 2:10:01.9 0:14:33.0
28.
KUBELKA Petr
BMC SKIBIKECENTRUM.CZ
CZE 2:10:29.2 0:15:00.3
29.
SWÁROVSKÝ Michal
alltraining.cz
CZE 2:10:42.7 0:15:13.8
30.
HORÁČEK Jan
RAJEC Allivictus
CZE 2:10:50.0 0:15:21.1
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PICHLÍKOVÁ Jana
SK Polar BLACK
CZE 2:22:22.5 0:00:00.0
2.
KUČEROVÁ Božena
KOLA-BBM.CZ
CZE 2:37:09.3 0:14:46.8
3.
HNÁTKOVÁ Nataša
CZE 2:37:29.5 0:15:07.0
4.
PAVELKOVÁ Klára
SupGirls
CZE 2:39:43.3 0:17:20.8
5.
MONDLOVÁ Kateřina
Fischer Ski klub Šumava
CZE 2:41:07.5 0:18:45.0
6.
CIBULKOVÁ Lenka
LAWI author team
CZE 2:41:47.3 0:19:24.8
7.
MATOUŠKOVÁ Michaela
BTK EURO BIKE Praha
CZE 2:42:28.8 0:20:06.3
8.
ŽÍDEKOVÁ Jana
CYKLOTRENINK.com
CZE 2:43:44.7 0:21:22.2
9.
VALENTOVÁ Tereza
PUSKINAK.CZ
CZE 2:44:49.5 0:22:27.0
10.
PROCHÁZKOVÁ Michaela
LAWI author team
CZE 2:46:51.8 0:24:29.3
11.
LUKEŠOVÁ Denisa
Author Team Stupno
CZE 2:49:29.8 0:27:07.3
12.
FRIDRICHOVÁ Lenka
GHOST Team
CZE 2:49:51.8 0:27:29.3
13.
MATLÁŠKOVÁ Jana
CYKLO JIŘIČKA
CZE 2:50:28.5 0:28:06.0
14.
STODŮLKOVÁ Denisa
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 2:51:37.5 0:29:15.0
15.
NOVÁKOVÁ Veronika
PROMPT 2 go! team
CZE 2:52:47.8 0:30:25.3
16.
PIRZKALLOVÁ Zuzana 
RAJEC Allivictus
CZE 2:55:49.5 0:33:27.0
17.
CHARVÁTOVÁ Kateřina
AC Sparta Praha Cycling
CZE 2:57:08.3 0:34:45.8
18.
KLÍCHOVÁ Radka
CZE 2:57:32.1 0:35:09.6
19.
KRISTKOVÁ Helena
SYMBIO+ BMC
CZE 2:59:42.3 0:37:19.8
20.
BUŠKOVÁ Leona
GHOST Team
CZE 3:02:25.8 0:40:03.3
21.
PEZOVÁ Hana
Bottecchia - CZ Cyklo
CZE 3:03:13.8 0:40:51.3
22.
HRUŠKOVÁ Eliška
CZE 3:05:53.3 0:43:30.8
23.
MIKOVÁ Michaela
SYMBIO+ BMC
CZE 3:07:34.6 0:45:12.1
24.
MA?ŤHOVÁ Tereza
Kola BSP Planá nad Lužnicí
CZE 3:08:39.3 0:46:16.8
25.
KOCHOVÁ Barbora
CZE 3:10:18.1 0:47:55.6
26.
MACHÁČOVÁ Martina
SYMBIO+ BMC
CZE 3:12:18.3 0:49:55.8
27.
MATOUŠKOVÁ Markéta
BTK EURO BIKE Praha
CZE 3:12:20.6 0:49:58.1
28.
BALÍKOVÁ Tereza
BMC SKIBIKECENTRUM.CZ
CZE 3:20:04.6 0:57:42.1
29.
KAŠPAROVÁ Natálie
BIKE FREAKS HOLICE
CZE 3:22:31.6 1:00:09.1
30.
KŘEMENOVÁ Lucie
CZE 3:23:46.9 1:01:24.4

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru