Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : Kolo pro život 2017

Mladá Boleslav Tour Škoda AUTO

MTB
DATUM :13.5.2017 MÍSTO :Mladá Boleslav

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BOUDNÝ Pavel
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:46:12.2 0:00:00.0
2.
STOŠEK Martin
SYMBIO+ BMC
CZE 1:46:12.6 0:00:00.4
3.
HUDEČEK Jiří
CZE 1:48:17.5 0:02:05.3
4.
STROŽ Jan
SYMBIO+ BMC
CZE 1:48:52.2 0:02:40.0
5.
KOBES Lukáš
SYMBIO+ BMC
CZE 1:49:25.6 0:03:13.4
6.
STOŠEK Viktor
SYMBIO+ BMC
CZE 1:49:26.5 0:03:14.3
7.
JÍLEK Zdeněk
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 1:50:05.4 0:03:53.2
8.
PÍSAŘ Jan
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 1:50:05.4 0:03:53.2
9.
ŠŤASTNÝ Petr
RAJEC Allivictus
CZE 1:50:06.1 0:03:53.9
10.
MADER Daniel
Ski a Bike centrum Radotín
CZE 1:50:06.2 0:03:54.0
11.
PILČÍK Adam
SYMBIO+ BMC
CZE 1:50:07.1 0:03:54.9
12.
ANDRLE David
Symbio+BMC
CZE 1:50:25.5 0:04:13.3
13.
ZEITHAMMER Martin
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:50:27.4 0:04:15.2
14.
PROCHÁZKA Jan
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 1:51:12.2 0:05:00.0
15.
BLAŽEK Lukáš
SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM
CZE 1:51:12.4 0:05:00.2
16.
TATÍČEK Petr
Rajec-Allivictus
CZE 1:51:14.2 0:05:02.0
17.
MOKRÝ Jakub
BMC SKIBIKECENTRUM.CZ
CZE 1:53:52.3 0:07:40.1
18.
REINER Jan
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:53:52.4 0:07:40.2
19.
BŘEZINA Petr
Cykloteam KOLARNA
CZE 1:54:16.2 0:08:04.0
20.
DOLEŽEL Radovan
03 ProBike
CZE 1:54:23.4 0:08:11.2
21.
NOSEK Pavel
BMC SKIBIKECENTRUM.CZ
CZE 1:54:32.5 0:08:20.3
22.
DOLEŽAL Vladislav
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team
CZE 1:54:33.4 0:08:21.2
23.
DOBRÝ Petr
RAJEC Allivictus
CZE 1:54:33.7 0:08:21.5
24.
ŠÍPAL Ivan
Alltraining Lawi
CZE 1:54:34.5 0:08:22.3
25.
KARBAN Štěpán
BMC SKIBIKECENTRUM.CZ
CZE 1:54:35.7 0:08:23.5
26.
KOZÁK Tomáš
MTB Hepos
CZE 1:54:36.2 0:08:24.0
27.
STRAKA Michal
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
SVK 1:54:36.4 0:08:24.2
28.
DOBEŠ Bohumír
Aper lahofer team znojmo
CZE 1:54:37.7 0:08:25.5
29.
DANĚK Jiří
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 1:55:14.3 0:09:02.1
30.
MORAVEC Karel
AUTHOR MASTERS
CZE 1:55:16.7 0:09:04.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PICHLÍKOVÁ Jana
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 2:05:13.9 0:00:00.0
2.
STODŮLKOVÁ Denisa
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 2:13:10.3 0:07:56.4
3.
PAVELKOVÁ Klára
SupGirls
CZE 2:15:07.8 0:09:53.9
4.
FALCOVÁ Hana
alltraining.cz
CZE 2:15:12.3 0:09:58.4
5.
SLADKOVSKÁ Dagmar
Česká spořitelna Accolade
CZE 2:20:09.9 0:14:56.0
6.
ŽÍDEKOVÁ Jana
CYKLOTRENINK.com
CZE 2:21:01.5 0:15:47.6
7.
GIERGIELOVÁ Markéta
BMC SKIBIKECENTRUM.CZ
CZE 2:21:28.8 0:16:14.9
8.
PROCHÁZKOVÁ Michaela
LAWI author team
CZE 2:22:43.9 0:17:30.0
9.
BLAŽKOVÁ Vendula
SupGirls
CZE 2:24:15.8 0:19:01.9
10.
CHURAŇOVÁ Radka
Bikestar
CZE 2:24:41.3 0:19:27.4
11.
KLÍCHOVÁ Radka
CZE 2:27:02.2 0:21:48.3
12.
MATĚJČKOVÁ Eva
ROHOZEC AMULET TEAM
CZE 2:27:02.3 0:21:48.4
13.
FUKSOVÁ Adéla
SYMBIO+ BMC
CZE 2:27:06.8 0:21:52.9
14.
HOLANOVÁ Jana
CT Weber
CZE 2:27:54.3 0:22:40.4
15.
BOHABOJOVÁ Olga
Lékárna Zásmuky
CZE 2:28:13.3 0:22:59.4
16.
KRISTKOVÁ Helena
SYMBIO+ BMC
CZE 2:31:31.3 0:26:17.4
17.
BUŠKOVÁ Leona
GHOST Team
CZE 2:33:33.8 0:28:19.9
18.
PAVELKOVÁ Magdaléna
CZE 2:34:19.1 0:29:05.2
19.
BUBLÍKOVÁ Petra
alltraining.cz
CZE 2:35:46.1 0:30:32.2
20.
ČUPOVÁ Jana
NOVATOP GHOST
CZE 2:36:20.6 0:31:06.7
21.
ZAVADIL Veronika
Team Bike Perštejn
CZE 2:37:13.1 0:31:59.2
22.
MIKOVÁ Michaela
SYMBIO+ BMC
CZE 2:43:59.1 0:38:45.2
23.
FICOVÁ Radka
STS Chvojkovice Brod B
CZE 2:44:27.1 0:39:13.2
24.
FIDRANSKÁ Veronika
CZE 2:47:01.9 0:41:48.0
25.
BALÍKOVÁ Tereza
BMC SKIBIKECENTRUM.CZ
CZE 2:47:34.1 0:42:20.2
26.
SLÍVOVÁ Kateřina
SYMBIO+ BMC
CZE 2:49:49.4 0:44:35.5
27.
ZEDNÍKOVÁ Iveta
BMC SKIBIKECENTRUM.CZ
CZE 2:50:29.1 0:45:15.2
28.
PÍŠOVÁ Martina
CZE 2:54:00.1 0:48:46.2
29.
DĚDKOVÁ Pavla
CZE 3:04:10.4 0:58:56.5
30.
KEJÍKOVÁ Barbora
CZE 3:04:37.9 0:59:24.0