Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : Kolo pro život 2016

Bikemaraton Drásal České spořitelny

MTB
DATUM :25.6.2016 MÍSTO :Holešov

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
JOBÁNEK Jan
superior mtb team
CZE 7:52:48.3 0:00:00.0
2.
FOJTÍK Jan
Cannondale
CZE 7:53:24.6 0:00:36.3
3.
ŠŤASTNÝ Petr
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 7:55:54.3 0:03:06.0
4.
ADEL Filip
superior mtb team
CZE 8:19:25.1 0:26:36.8
5.
ŠÍBL Radoslav
4EVER Cyklobulis Bystřice pod Hostýnem
CZE 8:25:30.3 0:32:42.0
6.
ŠROLL Marek
STRATOS AUTO
CZE 8:37:28.6 0:44:40.3
7.
JUAREZ David Tinker
Cannondale
CZE 8:39:39.3 0:46:51.0
8.
SEDLÁŘ Jakub
Novatop-Lapierre
CZE 8:42:16.8 0:49:28.5
9.
HANYK Milan
BMC CZ Racing team
CZE 8:54:42.1 1:01:53.8
10.
KUČERA Tomáš
BMC CZ Racing team
CZE 8:58:09.8 1:05:21.5
11.
LÁNÍK Michal
CZE 9:00:47.6 1:07:59.3
12.
KLOFANDA Martin
RAJEC Allivictus
CZE 9:06:49.6 1:14:01.3
13.
KALITA Tomáš
MikeBike Cycling Team
CZE 9:07:41.3 1:14:53.0
14.
KOZÁK Tomáš
MTB Hepos
CZE 9:07:43.6 1:14:55.3
15.
IZDNÝ Zdeněk
UNIQA Jihlava
CZE 9:21:06.6 1:28:18.3
16.
PATÁK Kamil
Bike Team Sazovice
CZE 9:21:15.3 1:28:27.0
17.
JURÁK Václav
JUVACYKLOTEAM
CZE 9:28:35.3 1:35:47.0
18.
ISTENČIN Lukáš
Erste Premier Petr Čech MTB Team B
CZE 9:38:53.8 1:46:05.5
19.
SVACINA David
CZE 9:39:33.6 1:46:45.3
20.
NEVORAL Jiří
I.Kamenická
CZE 9:39:36.1 1:46:47.8
21.
DITTRICH Jiří
F-BIKE KLUB SÁDEK
CZE 9:43:25.3 1:50:37.0
22.
HOLUB Milan
MICHELIN
CZE 9:48:38.8 1:55:50.5
23.
ŠNOBEL Zdenek
CZE 9:51:58.8 1:59:10.5
24.
BARTÁK Radim
BIKE TRIATLON MORKOVICE
CZE 9:57:36.1 2:04:47.8
25.
VÁVRA Aleš
ANAG Olomouc
CZE 9:58:05.1 2:05:16.8
26.
VOJTEK Libor
ScottSport Brno
CZE 10:01:41.6 2:08:53.3
27.
KUBIŠTA Michal
RCR bike team Česká Třebová
CZE 10:09:48.4 2:17:00.1
28.
KREJČÍK Ondřej
Beespee.cz
CZE 10:10:20.6 2:17:32.3
29.
VÁLEK Jiří
MikeBike Cycling Team
CZE 10:10:35.1 2:17:46.8
30.
MANČÍK Stanislav
Juvacyklo Team
CZE 10:13:49.6 2:21:01.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
NENADÁLOVÁ Hana
Maraton.cz
CZE 12:03:15.1 0:00:00.0
2.
PEZOVÁ Hana
Bottecchia - CZ Cyklo
CZE 12:14:56.5 0:11:41.4
3.
CHLÍBKOVÁ Daniela
Redpoint Pearl Izumi
CZE 12:29:30.9 0:26:15.8
4.
KOUTNÁ Renáta
V.I.K. MOULPRO ZLÍN TEAM TREK
CZE 12:59:39.3 0:56:24.2
5.
KOSCOVÁ Kristina
Dema Racing Team
CZE 13:32:01.2 1:28:46.1
6.
RYZNEROVÁ Alena
Sk Srch
CZE 13:48:18.7 1:45:03.6