ONLINE VÝSLEDKY + DIPLOMY
Oficiální výsledky
- 53 km absolutně
- 53 km po kategorích
- 38 km absolutně
- 38 km po kategorích
- 26 km absolutně
- 26 km - rodinné týmy
- Děti 12-13 let po kategorích
- Děti 10-11 let po kategorích
- Děti 8-9 let po kategorích
- Děti 6-7 let po kategorích
- Děti do 5 let po kategorích
- 53 km - koeficient obtížnosti
- 38 km - koeficient obtížnosti
Rychlý přehled
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | ULMAN Matouš |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 1:48:23.1 | 0:00:00.0 |
2. | BOUDNÝ Pavel |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 1:49:21.9 | 0:00:58.7 |
3. | JOBÁNEK Jan |
EP Energy Merida Biking Team |
CZE | 1:54:57.3 | 0:06:34.2 |
4. | JEŽEK Václav |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 1:55:38.1 | 0:07:14.9 |
5. | ŠŤASTNÝ Petr |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 1:56:38.6 | 0:08:15.4 |
6. | ŠILAR Jakub |
JS Sport - GIANT |
CZE | 1:57:06.8 | 0:08:43.7 |
7. | SPLÍTEK Martin |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 1:57:14.6 | 0:08:51.4 |
8. | DANĚK Jiří |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 1:57:29.1 | 0:09:05.9 |
9. | STROŽ Jan |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 1:59:43.1 | 0:11:19.9 |
10. | TVRDÍK Tomáš |
TOYOTA DOLÁK MTB |
CZE | 2:00:29.8 | 0:12:06.7 |
11. | HRUŠKA Jan |
TOYOTA DOLÁK MTB |
CZE | 2:01:08.3 | 0:12:45.2 |
12. | KUBÍČEK Jan |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 2:02:39.8 | 0:14:16.7 |
13. | PEŠKA Pavel |
CBASE |
CZE | 2:03:15.6 | 0:14:52.4 |
14. | ZVONEK Milan |
TOYOTA DOLÁK MTB |
CZE | 2:04:38.1 | 0:16:14.9 |
15. | PANGRÁC Marek |
EP ENERGY MERIDA BIKING |
CZE | 2:04:38.6 | 0:16:15.4 |
16. | PÍNA Ondřej |
Vella Cycling |
CZE | 2:04:39.8 | 0:16:16.7 |
17. | HYNEČEK Michal |
EP Energy Merida Biking Team |
CZE | 2:05:42.8 | 0:17:19.7 |
18. | MALÍK Michal |
Kc Kooperativa SG Jablonec nad. Nisou |
CZE | 2:06:03.6 | 0:17:40.4 |
19. | ŠINDELÁŘ Petr |
Velosport Domažlice |
CZE | 2:06:32.8 | 0:18:09.7 |
20. | ČERNÝ Milan |
Ski and bike centrum Radotín |
CZE | 2:06:42.3 | 0:18:19.2 |
21. | MATĚJKA Jan |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 2:07:02.8 | 0:18:39.7 |
22. | SOUKUP David |
SYMBIO+ GIANT RACE TEAM |
CZE | 2:07:06.6 | 0:18:43.4 |
23. | NOVÁK Petr |
4EVER-CYKLO BULIS |
CZE | 2:07:08.8 | 0:18:45.7 |
24. | ZÁHORA Michal |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 2:07:15.1 | 0:18:51.9 |
25. | HOLUB Josef |
CZE | 2:07:27.6 | 0:19:04.4 | |
26. | KLOUČEK František |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 2:07:32.3 | 0:19:09.2 |
27. | JANOČKO Ján |
Ski a Bike centrum Radotín |
CZE | 2:07:33.3 | 0:19:10.2 |
28. | JIŘENA Pavel |
AUTHOR MASTERS |
CZE | 2:07:33.8 | 0:19:10.7 |
29. | FOX Miloš |
SYMBIO+ cycling |
CZE | 2:07:35.8 | 0:19:12.7 |
30. | BERAN Vojtěch |
alltraining.cz |
CZE | 2:08:09.3 | 0:19:46.2 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | PRSKAVCOVÁ Marcela |
Six Monkeys |
CZE | 2:27:51.5 | 0:00:00.0 |
2. | PROCHÁZKOVÁ Michaela |
CYKLOTRENINK.com |
CZE | 2:29:30.9 | 0:01:39.3 |
3. | STODŮLKOVÁ Denisa |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 2:31:28.7 | 0:03:37.1 |
4. | NECKÁŘOVÁ Zuzana |
Alltraining.cz-Lawi |
CZE | 2:32:45.3 | 0:04:53.7 |
5. | VEJVODOVÁ Šárka |
EP Energy Merida Biking Team! |
CZE | 2:33:42.5 | 0:05:50.9 |
6. | RUDOLFOVÁ Tereza |
Vella Cycling |
CZE | 2:36:29.5 | 0:08:37.9 |
7. | CIBULKOVÁ Lenka |
LAWI Team |
CZE | 2:38:37.8 | 0:10:46.2 |
8. | PREISLEROVÁ Karolína |
ELEVEN team Příchovice |
CZE | 2:45:21.3 | 0:17:29.7 |
9. | HLŮŽKOVÁ Markéta |
SYMBIO+ GIANT |
CZE | 2:45:31.3 | 0:17:39.7 |
10. | PŘÍHODOVÁ Klára |
AB Cycling |
CZE | 2:50:59.3 | 0:23:07.7 |
11. | SYROVÁTKOVÁ Irena |
SYMBIO+ GIANT |
CZE | 2:51:51.7 | 0:24:00.2 |
12. | PEZOVÁ Hana |
SEAT IVOS Zlín |
CZE | 2:53:01.2 | 0:25:09.7 |
13. | BEČVÁŘOVÁ Alice |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 2:53:49.4 | 0:25:57.8 |
14. | PŘÍHODOVÁ Karolína |
CZE | 2:56:24.7 | 0:28:33.1 | |
15. | KRISTKOVÁ Helena |
SYMBIO+ cycling |
CZE | 2:56:44.5 | 0:28:52.9 |
16. | FOJTÁŠKOVÁ Lada |
BESKYD BIKE |
CZE | 2:56:56.5 | 0:29:04.9 |
17. | PUČEGLOVÁ Jana |
Six Monkeys |
CZE | 2:58:12.3 | 0:30:20.7 |
18. | ČUPOVÁ Jana |
NOVATOP LAPIERRE |
CZE | 3:00:49.7 | 0:32:58.1 |
19. | BUŠKOVÁ Leona |
TOYOTA DOLÁK MTB |
CZE | 3:01:32.3 | 0:33:40.7 |
20. | CHARVÁTOVÁ Kateřina |
AC Sparta Praha Cycling |
CZE | 3:02:12.7 | 0:34:21.1 |
21. | RŮŽIČKOVÁ Lucie |
CZE | 3:02:21.2 | 0:34:29.6 | |
22. | KLINGOROVÁ Irena |
TJ Olympionik Cheb |
CZE | 3:04:36.7 | 0:36:45.1 |
23. | KOVÁŘOVÁ Petra |
SYMBIO+ cycling |
CZE | 3:04:52.2 | 0:37:00.6 |
24. | STROUHALOVÁ Veronika |
Kona Cycling Point |
CZE | 3:05:26.2 | 0:37:34.6 |
25. | BÁRTOVÁ Růžena |
TOYOTA DOLÁK MTB |
CZE | 3:05:41.2 | 0:37:49.6 |
26. | VÁŇOVÁ Lucie |
CZE | 3:05:58.1 | 0:38:06.5 | |
27. | POUROVÁ Alžběta |
Česká Spořitelna MTB Hobby A |
CZE | 3:07:23.7 | 0:39:32.1 |
28. | KADLECOVÁ Hana |
CZE | 3:08:03.5 | 0:40:11.9 | |
29. | NOVÁ Johana |
Biketeam ČS |
CZE | 3:17:23.4 | 0:49:31.9 |
30. | SEDLÁČKOVÁ Kateřina |
CK PeMaP Přerov |
CZE | 3:18:38.9 | 0:50:47.3 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | CÍSAŘ Vojtěch |
SK VELO PRAHA |
CZE | 1:20:48.6 | 0:00:00.0 |
2. | KOUDELKA Petr |
Kona Cycling Point |
CZE | 1:22:08.4 | 0:01:19.7 |
3. | VOSÁTKA Tomáš |
RockMachine - Cyklomax |
CZE | 1:24:55.1 | 0:04:06.4 |
4. | ŠTĚPANÍK Jiří |
SYMBIO+ GIANT |
CZE | 1:26:40.6 | 0:05:51.9 |
5. | BENEŠ Radek |
TOYOTA DOLÁK MTB |
CZE | 1:26:54.8 | 0:06:06.2 |
6. | KŘÍŽ Václav |
CK RBB INVEST J. Hradec |
CZE | 1:27:16.8 | 0:06:28.2 |
7. | JÍLEK Zdeněk |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:27:37.1 | 0:06:48.4 |
8. | ŠPIROCH Martin |
CZE | 1:28:50.8 | 0:08:02.2 | |
9. | SEDLÁČEK Jiří |
AUTHOR SEDLÁČEK PŘÍBRAM |
CZE | 1:28:59.8 | 0:08:11.2 |
10. | VÁGNER Daniel |
Factor Bike Team |
CZE | 1:29:28.8 | 0:08:40.2 |
11. | KRUPIČKA Petr |
Velosport Valenta Scott Team |
CZE | 1:29:29.3 | 0:08:40.7 |
12. | TVRZ Lukáš |
Dexter BSK racing |
CZE | 1:30:06.1 | 0:09:17.4 |
13. | SVOBODA Jiří |
SK Kbely |
CZE | 1:30:39.1 | 0:09:50.4 |
14. | DOLEŽAL Vladislav |
ČESKÁ SPOŘITELNA Specialized-Junior MTB Team |
CZE | 1:30:52.6 | 0:10:03.9 |
15. | STUDENOVSKÝ Radek |
GS Technik Cyklo Team Jistebnice |
CZE | 1:32:06.8 | 0:11:18.2 |
16. | KOVÁŘ Zbyněk |
Česká Spořitelna MTB Hobby A |
CZE | 1:32:35.6 | 0:11:46.9 |
17. | JANEČEK Pavel |
TOYOTA DOLÁK MTB |
CZE | 1:33:32.8 | 0:12:44.2 |
18. | PECH Martin |
SYMBIO+GIANT |
CZE | 1:34:07.6 | 0:13:18.9 |
19. | ADAM Martin |
Bike service Klecany |
CZE | 1:35:06.8 | 0:14:18.2 |
20. | PAUL Vojtěch |
Author Bike Centrum Sedláček |
CZE | 1:35:07.1 | 0:14:18.4 |
21. | JANÍK Lukáš |
Cyklo Mapei Kankovsky |
CZE | 1:35:44.1 | 0:14:55.4 |
22. | ADÁMEK Ladislav |
SK CykloVAPE.cz |
CZE | 1:36:16.3 | 0:15:27.7 |
23. | VALENTA Michal |
Madeta Fitness |
CZE | 1:36:19.3 | 0:15:30.7 |
24. | PRANTL Marek |
PRAHA 5 |
CZE | 1:37:10.6 | 0:16:21.9 |
25. | TOMÁŠEK Pavel |
Alltraining |
CZE | 1:38:05.6 | 0:17:16.9 |
26. | BEBER Martin |
Velosport Domažlice |
CZE | 1:39:04.3 | 0:18:15.7 |
27. | DRINKA Daniel |
SK VELO PRAHA |
CZE | 1:39:15.1 | 0:18:26.4 |
28. | KARNET Ondřej |
CZE | 1:39:27.1 | 0:18:38.4 | |
29. | ŠEBESTA Jaroslav |
CZE | 1:41:12.6 | 0:20:23.9 | |
30. | PRUDEK Dominik |
Moravec Merida Czech MTB team Benešov |
CZE | 1:41:21.6 | 0:20:32.9 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | BUZKOVÁ Kateřina |
SURVIVAL |
CZE | 1:46:59.6 | 0:00:00.0 |
2. | PORAZILOVÁ Michaela |
CZE | 1:47:16.1 | 0:00:16.5 | |
3. | VIDROVÁ Kristýna |
NORDIC ACADEMY- Škola běžeckého lyžování |
CZE | 1:49:01.3 | 0:02:01.7 |
4. | ŠERTLEROVÁ Klára |
TOYOTA DOLÁK MTB |
CZE | 1:49:49.8 | 0:02:50.2 |
5. | BENEŠOVÁ Pavla |
UNIQA Jihlava |
CZE | 1:52:08.1 | 0:05:08.4 |
6. | ŠVANDOVÁ Lenka |
Symbiocycling |
CZE | 1:52:23.1 | 0:05:23.4 |
7. | KŘENOVÁ Michaela |
Velosport Domažlice |
CZE | 1:52:46.3 | 0:05:46.7 |
8. | ČEJKOVÁ Veronika |
CZE | 1:53:29.8 | 0:06:30.2 | |
9. | FLEKOVÁ Adéla |
CZE | 1:54:30.8 | 0:07:31.2 | |
10. | UNGERMANOVÁ Elizabeth |
Alpine Pro - Author team |
CZE | 1:56:28.1 | 0:09:28.4 |
11. | HUDEČKOVÁ Veronika |
Ski klub Šumava |
CZE | 1:56:52.6 | 0:09:52.9 |
12. | KRČKOVÁ Eliška |
ELEVEN team Příchovice |
CZE | 1:56:56.8 | 0:09:57.2 |
13. | VEJNAROVÁ Zdena |
CZE | 1:57:43.1 | 0:10:43.4 | |
14. | MATĚJOVSKÁ Zdeňka |
CZE | 1:57:53.6 | 0:10:53.9 | |
15. | MIKULOVÁ Alžběta |
CZE | 1:58:40.8 | 0:11:41.2 | |
16. | PAZDEROVÁ Monika |
CZE | 1:59:07.9 | 0:12:08.3 | |
17. | BOHOŇKOVÁ Markéta |
Madeta fitness cycling team |
CZE | 2:01:27.3 | 0:14:27.7 |
18. | MOLDAVČUK Iveta |
CZE | 2:02:12.6 | 0:15:13.0 | |
19. | ROSENBERGEROVÁ Kristýna |
REDFROG |
CZE | 2:07:27.5 | 0:20:27.9 |
20. | HOLUBOVÁ Zuzana |
CZE | 2:08:54.5 | 0:21:54.9 | |
21. | JEDLIČKOVÁ Lenka |
CZE | 2:08:56.8 | 0:21:57.2 | |
22. | ZLESÁKOVÁ Markéta |
CZE | 2:11:04.3 | 0:24:04.7 | |
23. | BARTÁKOVÁ Adéla |
CZE | 2:12:30.8 | 0:25:31.2 | |
24. | CHODĚROVÁ Gabriela |
CZE | 2:14:26.7 | 0:27:27.0 | |
25. | ABELOVÁ Romana |
CZE | 2:14:39.3 | 0:27:39.7 | |
26. | VAŠINOVÁ Renata |
NN Bike Team |
CZE | 2:14:49.3 | 0:27:49.7 |
27. | SUCHÁ Tereza |
CZE | 2:15:21.3 | 0:28:21.7 | |
28. | HÁJKOVÁ Lucie |
Česká spořitelna - specialized |
CZE | 2:15:24.3 | 0:28:24.6 |
29. | MASOPUSTOVÁ Lucie |
Six Monkeys |
CZE | 2:16:45.5 | 0:29:45.9 |
30. | ŠŤOVÍČKOVÁ Darina |
CZE | 2:17:12.3 | 0:30:12.6 |
Závody seriálu
- Trans Brdy České spořitelny
- Mladá Boleslav Tour Škoda Auto
- Jestřebí hory České spořitelny
- Orlík Tour Kooperativy
- Vrchlabí - Špindl Tour Škoda Auto
- Kouty MTB maraton České spořitelny
- Bikemaraton Drásal České spořitelny
- Šumavský MTB maraton České spořitelny
- Karlovarský AM bikemaraton Škoda Auto
- Manitou Železné hory České spořitelny
- Ještěd Tour Kooperativy
- Plzeňská padesátka České spořitelny
- Valtické Cyklobraní Kooperativy
- Oderská mlýnice České spořitelny