ONLINE VÝSLEDKY
Oficiální výsledky
- 115 km absolutně
- 115 km po kategorích
- 54 km absolutně
- 54 km po kategorích
- 38 km absolutně
- 38 km po kategorích
- 10 km absolutně
- 10 km po kategorích
- 10 km rodinné týmy
- Děti 12-13 let po kategorích
- Děti 10-11 let po kategorích
- Děti 8-9 let po kategorích
- Děti 6-7 let po kategorích
- Děti do 5 let po kategorích
- Odstrkovadla po kategorích
- 115 km koeficient
- 54 km koeficient
- 38 km koeficient
Rychlý přehled
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | HANAČEK Jindřich |
CZE | 1:34:34.6 | 0:00:00.0 | |
2. | ŠTĚPANÍK Jiří |
SYMBIO+ GIANT |
CZE | 1:36:45.0 | 0:02:10.4 |
3. | KOLÁŘ Patrik |
CZE | 1:36:45.6 | 0:02:11.0 | |
4. | POSPÍŠILÍK Martin |
Štrof team Cannondale |
CZE | 1:41:19.6 | 0:06:45.0 |
5. | KADLČÁK Richard |
AMENITY-EXTREM SPORT TEAM |
CZE | 1:41:30.0 | 0:06:55.4 |
6. | BENEŠ Radek |
FIBEKO |
CZE | 1:41:46.5 | 0:07:11.9 |
7. | VÁGNER Daniel |
Factor Bike Team |
CZE | 1:42:04.5 | 0:07:29.9 |
8. | ELIÁŠ Ondřej |
Cykloklub Bendl |
CZE | 1:43:29.7 | 0:08:55.1 |
9. | STUDENOVSKÝ Radek |
GS Technik Cyklo Team Jistebnice |
CZE | 1:43:49.1 | 0:09:14.5 |
10. | FIGURA Lukáš |
AVELIMTB |
CZE | 1:43:52.7 | 0:09:18.1 |
11. | KRUPIČKA Petr |
Velosport Valenta Scott Team |
CZE | 1:45:58.0 | 0:11:23.4 |
12. | KLEIN Martin |
CZE | 1:46:01.0 | 0:11:26.4 | |
13. | PROCHÁZKA Petr |
CZE | 1:48:55.4 | 0:14:20.8 | |
14. | OSLIZLO Radek |
NOVATOP LAPIERRE |
CZE | 1:50:18.8 | 0:15:44.2 |
15. | SOLDÁN Martin |
NOVATOP LAPIERRE |
CZE | 1:50:21.2 | 0:15:46.6 |
16. | FIŠER Petr |
MTB FIBEKO |
CZE | 1:51:47.1 | 0:17:12.5 |
17. | BALAJKA Ondřej |
fajný dizajn |
CZE | 1:52:33.6 | 0:17:59.0 |
18. | DANĚK Lukáš |
CZE | 1:53:23.8 | 0:18:49.2 | |
19. | JÍLEK Ondřej |
Cyklo Polach Šumperk |
CZE | 1:53:28.1 | 0:18:53.5 |
20. | SLÁMA Richard |
PBV MTB Team Brno |
CZE | 1:53:40.0 | 0:19:05.4 |
21. | MARETA Vítek |
ESB Team |
CZE | 1:53:40.1 | 0:19:05.5 |
22. | PŮBAL Robert |
ČKL Harrachov |
CZE | 1:55:02.1 | 0:20:27.5 |
23. | PRUDEK Dominik |
Moravec Merida Czech MTB team Benešov |
CZE | 1:55:22.9 | 0:20:48.3 |
24. | ZBRANEK Zdeněk |
VALACHBAJK CYKLOMIRA |
CZE | 1:57:29.7 | 0:22:55.1 |
25. | ŠVAGR Kryštof |
CZE | 1:58:24.2 | 0:23:49.6 | |
26. | JURKULÁK Marian |
AVELIMTB |
CZE | 1:59:33.5 | 0:24:58.9 |
27. | FIALA Radim |
NOVATOP LAPIERRE |
CZE | 1:59:38.7 | 0:25:04.1 |
28. | ČEKAL Pavel |
AUTHOR Bike Centrum Sedláček |
CZE | 1:59:53.2 | 0:25:18.6 |
29. | PETŘÍK Jakub |
VRV Team |
CZE | 2:00:22.2 | 0:25:47.6 |
30. | JAŠA Lukáš |
RESS Group MTB Team |
CZE | 2:01:22.2 | 0:26:47.6 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | KRČKOVÁ Eliška |
ELEVEN team Příchovice |
CZE | 2:02:52.9 | 0:00:00.0 |
2. | ŠERTLEROVÁ Klára |
TOYOTA DOLÁK MTB |
CZE | 2:03:38.6 | 0:00:45.7 |
3. | TRČKOVÁ Daniela |
ČS Bike team |
CZE | 2:15:59.3 | 0:13:06.4 |
4. | SEDLÁČKOVÁ Kateřina |
CK PeMaP Přerov |
CZE | 2:16:06.2 | 0:13:13.3 |
5. | BROSTÍKOVÁ Jana |
CZE | 2:18:45.6 | 0:15:52.7 | |
6. | KŘENOVÁ Michaela |
Velosport Domažlice |
CZE | 2:20:10.9 | 0:17:18.0 |
7. | HAVLICKA Renata |
Bikestyle Opava |
CZE | 2:23:37.8 | 0:20:44.9 |
8. | PISKLÁKOVÁ Šárka |
Rafani |
CZE | 2:27:17.5 | 0:24:24.6 |
9. | MATĚJOVSKÁ Zdeňka |
CZE | 2:28:23.7 | 0:25:30.8 | |
10. | KOVÁŘOVÁ Karolína |
RBT Slimáci |
CZE | 2:29:54.0 | 0:27:01.1 |
11. | HENČLOVÁ Kamila |
Drásal TEAM Holešov |
CZE | 2:30:38.7 | 0:27:45.8 |
12. | JURČÍKOVÁ Veronika |
CZE | 2:35:52.9 | 0:33:00.0 | |
13. | BOHATÁ Anna |
JUMP SPORT |
CZE | 2:40:42.7 | 0:37:49.8 |
14. | JANČÍKOVÁ Markéta |
CZE | 2:40:43.4 | 0:37:50.5 | |
15. | LAMAČOVÁ Alžběta |
BezTeamu |
CZE | 2:41:47.8 | 0:38:54.9 |
16. | MARŠÁLKOVÁ Jana |
CZE | 2:44:13.6 | 0:41:20.7 | |
17. | KOHOUTOVÁ Marta |
Jabkoty |
CZE | 2:45:16.3 | 0:42:23.4 |
18. | LUKEŠOVÁ Žaneta |
CZE | 2:46:12.8 | 0:43:19.9 | |
19. | HOLUBOVÁ Jitka |
CZE | 2:51:02.0 | 0:48:09.1 | |
20. | HORÁKOVÁ Jana |
CZE | 2:53:43.4 | 0:50:50.5 | |
21. | DUFKOVÁ Denisa |
CZE | 2:54:42.5 | 0:51:49.6 | |
22. | DUFKOVÁ Adéla |
CZE | 3:11:11.7 | 1:08:18.8 | |
23. | HRDINOVÁ Simona |
CZE | 3:20:25.6 | 1:17:32.7 | |
24. | HAVLÍKOVÁ Martina |
CZE | 3:21:31.7 | 1:18:38.8 | |
25. | GLOZOVÁ Jana |
CZE | 3:25:31.5 | 1:22:38.6 | |
26. | ZÁBOJNÍKOVÁ Petra |
CZE | 3:31:12.8 | 1:28:19.9 | |
27. | SIMANDLOVÁ Klára |
CZE | 3:36:27.9 | 1:33:35.0 | |
28. | ORLOVÁ Darina |
CZE | 3:36:28.2 | 1:33:35.3 | |
29. | VAGNEROVÁ Silvie |
ČS SPECIALIZED MTB Team |
CZE | 4:19:39.7 | 2:16:46.8 |
30. | SOUČKOVÁ Inge |
CZE | 4:28:39.2 | 2:25:46.3 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | STOŠEK Martin |
Česká spořitelna Specialized junior MTB team |
CZE | 2:12:55.7 | 0:00:00.0 |
2. | MALÍK Michal |
Kc Kooperativa SG Jablonec nad. Nisou |
CZE | 2:12:57.5 | 0:00:01.8 |
3. | IVANOV Nikola |
Baník Ostrava |
CZE | 2:12:58.3 | 0:00:02.6 |
4. | VASTL Jan |
Česká spořitelna Specialized junior MTB team |
CZE | 2:13:00.0 | 0:00:04.3 |
5. | ZVONEK Milan |
TOYOTA DOLÁK MTB |
CZE | 2:14:39.7 | 0:01:44.0 |
6. | ŽÁK Pavel |
BIKE TRIATLON MORKOVICE |
CZE | 2:17:43.4 | 0:04:47.7 |
7. | KOBLIHA Ondřej |
Madeta Fitness/Haibike |
CZE | 2:17:45.4 | 0:04:49.7 |
8. | ČEPIČKA Matěj |
Megabike Kolin |
CZE | 2:19:00.9 | 0:06:05.2 |
9. | PETŘÍČEK Tomáš |
BIKE TRIATLON MORKOVICE |
CZE | 2:19:05.1 | 0:06:09.4 |
10. | SOUKUP David |
SYMBIO+ GIANT RACE TEAM |
CZE | 2:19:15.1 | 0:06:19.4 |
11. | MINKA Jakub |
Symbio + Giant Race Team |
CZE | 2:19:33.0 | 0:06:37.3 |
12. | PANGRÁC Marek |
CBASE |
CZE | 2:20:22.3 | 0:07:26.6 |
13. | VOLEK Jaromír |
HLUČÍN |
CZE | 2:21:14.5 | 0:08:18.8 |
14. | HYNEČEK Michal |
EP Energy Merida Biking Team |
CZE | 2:21:25.6 | 0:08:29.9 |
15. | KROČEK Roman |
SK BAgBIKE |
CZE | 2:22:14.0 | 0:09:18.3 |
16. | ŠINDELÁŘ Petr |
Velosport Domažlice |
CZE | 2:22:56.6 | 0:10:00.9 |
17. | ZÁHORA Michal |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 2:23:11.5 | 0:10:15.8 |
18. | RYDVAL Jakub |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC NAD NISOU |
CZE | 2:24:09.6 | 0:11:13.9 |
19. | BERAN Vojtěch |
alltraining.cz |
CZE | 2:25:50.0 | 0:12:54.3 |
20. | REINER Jan |
cyklo team KOLARNA |
CZE | 2:26:05.5 | 0:13:09.8 |
21. | HOLIŠ Martin |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 2:26:23.1 | 0:13:27.4 |
22. | ROČÁREK Jiří |
ATEX |
CZE | 2:26:24.7 | 0:13:29.0 |
23. | BERECKEI Ondřej |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC NAD NISOU |
CZE | 2:27:31.7 | 0:14:36.0 |
24. | KONEČNÝ Vojtěch |
AMENITY – EXTREM SPORT TEAM |
CZE | 2:27:35.1 | 0:14:39.4 |
25. | KUČERA Vladimír |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:27:44.4 | 0:14:48.7 |
26. | ŠÍREK Adrian |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC NAD NISOU |
CZE | 2:29:29.9 | 0:16:34.2 |
27. | ŽNIVA Ondřej |
CZE | 2:29:55.0 | 0:16:59.3 | |
28. | GOLD Zdeněk |
EP Energy Merida Biking Team |
CZE | 2:30:22.9 | 0:17:27.2 |
29. | MÜLLER Patrik |
BIG SHOCK TEAM o.s. |
CZE | 2:30:35.1 | 0:17:39.4 |
30. | TICHÁK Jiří |
BIKE TEAM Porsche Olomouc |
CZE | 2:30:37.2 | 0:17:41.5 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | POSPÍŠILOVÁ Radka |
BIKE CENTRUM OLOMOUC |
CZE | 2:39:12.5 | 0:00:00.0 |
2. | MACHULKOVÁ Barbora |
4EVER Cyklo Bulis Bystřice p/H |
CZE | 2:42:30.3 | 0:03:17.8 |
3. | BULISOVÁ Lenka |
4EVER-CYKLO BULIS |
CZE | 2:47:10.9 | 0:07:58.4 |
4. | STODŮLKOVÁ Denisa |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 2:49:23.4 | 0:10:10.9 |
5. | BEDNAŘÍKOVÁ Jana |
SK Přerov |
CZE | 2:49:38.3 | 0:10:25.8 |
6. | PRSKAVCOVÁ Marcela |
Six Monkeys |
CZE | 2:52:10.0 | 0:12:57.5 |
7. | CHURAŇOVÁ Radka |
Survival - Walmark MTB Team |
CZE | 2:58:25.4 | 0:19:12.9 |
8. | SVAČINOVÁ Lucie |
CZE | 2:58:43.1 | 0:19:30.6 | |
9. | HERTLOVÁ Lucie |
SK Moravské přístroje |
CZE | 2:59:13.2 | 0:20:00.7 |
10. | FALCOVÁ Hana |
alltraining.cz |
CZE | 3:06:07.8 | 0:26:55.3 |
11. | PREISLEROVÁ Karolína |
ELEVEN team Příchovice |
CZE | 3:08:09.7 | 0:28:57.2 |
12. | HAPALOVÁ Iva |
CZE | 3:09:49.8 | 0:30:37.3 | |
13. | BEČVÁŘOVÁ Alice |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 3:11:15.5 | 0:32:03.0 |
14. | SYROVÁTKOVÁ Irena |
SYMBIO+ GIANT |
CZE | 3:15:51.3 | 0:36:38.8 |
15. | OTÁHALOVÁ Lucie |
TOYOTA DOLÁK MTB |
CZE | 3:18:37.9 | 0:39:25.4 |
16. | SLOVÁKOVÁ Zuzana |
TOYOTA DOLÁK MTB |
CZE | 3:19:25.3 | 0:40:12.8 |
17. | OBRUČOVÁ Kristina |
DT SWISS BIKE TEAM |
CZE | 3:19:58.5 | 0:40:46.0 |
18. | SLADKOVSKÁ Dagmar |
CZE | 3:24:05.5 | 0:44:53.0 | |
19. | ŠIMÁČKOVÁ Jana |
More Than Bikers |
CZE | 3:33:56.3 | 0:54:43.8 |
20. | ŽŮRKOVÁ Veronika |
Bikestyle.cz |
CZE | 3:40:45.8 | 1:01:33.3 |
21. | MIKOVÁ Michaela |
SYMBIO+ cycling |
CZE | 3:42:50.2 | 1:03:37.7 |
22. | MÁČKOVÁ Monika |
Holešov |
CZE | 3:45:06.3 | 1:05:53.8 |
23. | KOTOPULU Helena |
CZE | 3:46:42.0 | 1:07:29.5 | |
24. | KUČNÁ Svatava |
zatím žádný |
CZE | 3:50:19.2 | 1:11:06.7 |
25. | DAVIDKOVA Helga |
CZE | 3:50:31.4 | 1:11:18.9 | |
26. | DANDOVÁ Anna |
Outdoor Outsiders |
CZE | 3:50:52.3 | 1:11:39.8 |
27. | VYSTRČILOVÁ Věra |
MP projekt |
CZE | 3:51:01.6 | 1:11:49.1 |
28. | ČERNÁ Lenka |
CZE | 3:59:13.7 | 1:20:01.2 | |
29. | ŘEŘICHOVÁ Hana |
CZE | 4:04:31.9 | 1:25:19.4 | |
30. | TREPLOVÁ Michaela |
CZE | 4:04:35.1 | 1:25:22.6 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | FOJTÍK Ondřej |
X - SPORTS Cannondale Koma |
CZE | 4:41:13.2 | 0:00:00.0 |
2. | JOBÁNEK Jan |
EP Energy Merida Biking Team |
CZE | 4:45:55.4 | 0:04:42.2 |
3. | ŠŤASTNÝ Petr |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 4:53:17.8 | 0:12:04.5 |
4. | FOJTÍK Jan |
Symbio+ Giant Racing Team |
CZE | 4:55:18.3 | 0:14:05.0 |
5. | HARTL Karel |
KELLYS BIKE RANCH TEAM |
CZE | 4:58:20.5 | 0:17:07.2 |
6. | DANĚK Jiří |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 5:01:14.7 | 0:20:01.4 |
7. | ŠÍBL Radoslav |
4EVER Cyklobulis Bystřice pod Hostýnem |
CZE | 5:03:25.2 | 0:22:11.9 |
8. | BUKSA Dominik |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 5:05:50.5 | 0:24:37.2 |
9. | VAGENKNECHT Tomáš |
BAKAKO Nová Paka |
CZE | 5:08:38.0 | 0:27:24.7 |
10. | HAMAN Martin |
SUPERIOR RIDERS |
CZE | 5:10:07.2 | 0:28:53.9 |
11. | NOVÁK Petr |
4EVER-CYKLO BULIS |
CZE | 5:22:23.4 | 0:41:10.1 |
12. | HUŠEK Martin |
BIG SHOCK TEAM o.s. |
CZE | 5:25:19.5 | 0:44:06.2 |
13. | BRÁZDIL Jiří |
CZE | 5:25:31.6 | 0:44:18.3 | |
14. | FRÝDL Tomáš |
Valachbajk Team Kašava |
CZE | 5:28:11.0 | 0:46:57.7 |
15. | PAPULA Lukáš |
IN-LIFE cycling team |
CZE | 5:29:03.3 | 0:47:50.0 |
16. | ČERNÝ Jan |
ELEVEN team Příchovice |
CZE | 5:29:35.1 | 0:48:21.8 |
17. | KŘIŽÁK Petr |
Darkovice |
CZE | 5:29:35.1 | 0:48:21.8 |
18. | BARTÁK Radim |
TROB |
CZE | 5:30:06.0 | 0:48:52.7 |
19. | PETRÁŠ Vít |
Kalas Racing Team |
CZE | 5:31:05.9 | 0:49:52.6 |
20. | KAUER Adam |
Merida Biking Team |
CZE | 5:31:46.0 | 0:50:32.7 |
21. | BENEŠ Petr |
AUTHOR MASTERS |
CZE | 5:31:55.8 | 0:50:42.5 |
22. | PACLT Tomáš |
N.A.C.O. LIBEREC |
CZE | 5:32:06.6 | 0:50:53.3 |
23. | PEZA Jan |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 5:35:46.1 | 0:54:32.8 |
24. | ŽALČÍK Štěpán |
DT SWISS BIKE TEAM |
CZE | 5:36:04.6 | 0:54:51.3 |
25. | SOVADINA Martin |
Rusava bike team |
CZE | 5:36:10.8 | 0:54:57.5 |
26. | ŽALUDEK Přemysl |
MS Cyklogat racing |
CZE | 5:36:17.7 | 0:55:04.4 |
27. | ISTENČIN Lukáš |
Česká spořitelna MTB Specialized 2 |
CZE | 5:37:07.3 | 0:55:54.0 |
28. | BUDINSKÝ Ondřej |
MTB Chrudim |
CZE | 5:37:22.2 | 0:56:08.9 |
29. | RYBÁČEK Miroslav |
Česká spořitelna-Specialized MTB C |
CZE | 5:37:22.2 | 0:56:08.9 |
30. | ČEFELÍN Radek |
Atrex Brno |
CZE | 5:37:59.2 | 0:56:45.9 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | BERKOVÁ Irena |
GT CZECH TEAM |
CZE | 6:06:46.3 | 0:00:00.0 |
2. | SKRBKOVÁ Jana |
ELEVEN team Příchovice |
CZE | 6:17:45.1 | 0:10:58.8 |
3. | JAVOROVÁ Lucie |
Hvozdná |
CZE | 6:32:59.2 | 0:26:12.9 |
4. | HAASOVÁ Radka |
ACT leraK |
CZE | 6:36:19.4 | 0:29:33.1 |
5. | PUGNEROVÁ Irena |
Mufloni PV |
CZE | 6:43:37.4 | 0:36:51.1 |
6. | VANČUROVÁ Lenka |
NO LIMIT bike team |
CZE | 6:58:02.3 | 0:51:16.0 |
7. | VAŇKOVÁ Tereza |
MKV sport |
CZE | 6:58:54.7 | 0:52:08.4 |
8. | PEZOVÁ Hana |
SEAT IVOS Zlín |
CZE | 7:06:39.0 | 0:59:52.7 |
9. | PETRŮJOVÁ Bohumila |
AGNESI MTB TEAM |
CZE | 7:09:23.7 | 1:02:37.4 |
10. | HARTLOVÁ Lenka |
KELLYS BIKE RANCH TEAM |
CZE | 7:26:14.4 | 1:19:28.1 |
11. | TROJANOVÁ Zuzana |
Sokolisti Náměšť nad Oslavou |
CZE | 7:30:50.8 | 1:24:04.5 |
12. | NENADÁLOVÁ Hana |
Maraton.cz |
CZE | 7:37:32.1 | 1:30:45.8 |
13. | VODEHNALOVÁ Milena |
CZE | 7:38:07.4 | 1:31:21.1 | |
14. | PAJEROVÁ Zuzka |
Wide Bike |
CZE | 7:55:05.3 | 1:48:19.0 |
15. | SOLIZ RUDON Veronika |
Kellys Bikeranch Team |
CZE | 7:59:31.1 | 1:52:44.8 |
16. | BACÍLKOVÁ Lenka |
OCELOVí LETCI |
CZE | 8:13:17.3 | 2:06:31.0 |
17. | POUROVÁ Alžběta |
Česká Spořitelna MTB Hobby A |
CZE | 8:13:17.4 | 2:06:31.1 |
18. | PROCHÁZKOVÁ Zdenka |
CYKLO MXM HULÍN |
CZE | 8:15:47.9 | 2:09:01.6 |
19. | ZICHOVÁ Gabriela |
CZE | 8:19:58.3 | 2:13:12.0 | |
20. | FRANCOVÁ Helena |
Holešov |
CZE | 8:39:55.9 | 2:33:09.6 |
21. | EICHLEROVÁ Jana |
CZE | 9:08:53.6 | 3:02:07.3 | |
22. | LOCHMANOVÁ Aneta |
HOLEŠOVŠTÍ POKALÍŠCI |
CZE | 9:34:08.4 | 3:27:22.1 |
23. | JANKŮ Michaela |
Valachbajk Team Kašava |
CZE | 9:35:02.8 | 3:28:16.5 |
24. | SKÝPALOVÁ Alena |
CHVALČOV |
CZE | 9:57:37.8 | 3:50:51.5 |
25. | FRANCOVÁ Blanka |
Česká Spořitelna MTB Hobby X |
CZE | 10:16:50.8 | 4:10:04.5 |
Závody seriálu
- Trans Brdy České spořitelny
- Mladá Boleslav Tour Škoda Auto
- Jestřebí hory České spořitelny
- Orlík Tour Kooperativy
- Vrchlabí - Špindl Tour Škoda Auto
- Kouty MTB maraton České spořitelny
- Praha - Karlštejn Tour České spořitelny
- Šumavský MTB maraton České spořitelny
- Karlovarský AM bikemaraton Škoda Auto
- Manitou Železné hory České spořitelny
- Ještěd Tour Kooperativy
- Plzeňská padesátka České spořitelny
- Valtické Cyklobraní Kooperativy
- Oderská mlýnice České spořitelny